Lekarze wykonujący podniesienie piersi w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa podniesienie piersi w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Podniesienie piersi Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 2 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 5000 zł w Centrum Medyczne Suliga, najwyższa to 17000 zł, natomiast średni koszt to 11000 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Opadające, zwiotczałe i pozbawione jędrności piersi po licznych porodach bądź wskutek wad wrodzonych są podstawowym wskazaniem do wykonania liftingu, czyli podniesienia piersi, tak, by przewrócić im dawne położenie i kształt. Operacje można łączyć z zabiegiem wszczepiania implantów  lub ze zmniejszaniem biustu. Procedura trwa około 3 godzin i jest przeprowadzania w znieczuleniu ogólnym.

Lift piersi – zabiegi w Częstochowie

Zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, zabiegi plastyczne realizuje zespół Centrum Medycznego Suliga, gdzie podniesienie piersi lub ich zmniejszenie to nie jedyna oferta w zakresie chirurgii piersi. Placówka w ramach zabiegów estetycznych wykonuje również procedury augmentacji biustu, a ponadto zabiegi onkologiczne (usunięcie guzków piersi, amputacja piersi z powodu nowotworu złośliwego) i rekonstrukcyjne m.in. po mastektomii. Kwalifikacje w tym zakresie potwierdza certyfikat z wybranych problemów współczesnego leczenia raka piersi.

Chirurgia piersi w Medyk-Centrum to szereg procedur z użyciem protez i komórek tłuszczowych z wykorzystaniem nowoczesnego systemu do lipomodelingu – LipiVage. Zabiegi tego typu stosowane są w celu powiększenia i wypełnienia piersi, korekcji ich wyglądu oraz uzupełnienia ubytków po zabiegach onkologicznych. W ramach onkoplastyki, w procedurach rekonstrukcyjnych piersi placówka korzysta również z ekspanderów. Oferta dotyczy również mastopeksji – podniesienia piersi i odtworzenia ich dawnego położenia oraz jędrności, z jednoczesną korekcją otoczki i brodawki sutkowej. Pozostałe zabiegi obejmują zmniejszenie piersi oraz plastykę wciągniętych brodawek.

Operacje piersi w pełnym zakresie procedur wykonuje lek. med. Anna Olender, specjalista chirurgii plastycznej, która na swoim koncie ma 3 000 zabiegów, z czego ponad połowę z chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i kosmetycznej. Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej jest certyfikowana m.in. w zakresie chirurgii piersi: onkoplastyki i chirurgii estetycznej. Ofertę w tym zakresie, oprócz podniesienia opadających piersi, stanowi jednoczasowa plastyka piersi obwisłych z wszczepieniem implantów, powiększanie piersi z użyciem protez anatomicznych i okrągłych, a ponadto redukcja dużych piersi i korekcja brodawek.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…