Lekarze wykonujący podniesienie piersi w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa podniesienie piersi w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10

Podniesienie piersi Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 4 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 12000 zł w Ortopedicum, najwyższa to 22000 zł, natomiast średni koszt to 17550 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi w Krakowie - gdzie najlepiej?

Zmiany w wyglądzie kobiecych piersi są najczęściej związane z ciążą i nadmiernym rozrostem gruczołu piersiowego, a następnie z okresem karmienia piersią. Kolejnym czynnikiem jest upływający czas i zmiany hormonalne w okresie menopauzy, powodujące zanik tkanki gruczołowej i tłuszczowej, czego następstwem jest zwiotczenie skóry i opadanie piersi. Mastopeksja, czyli zabieg  podniesienia piersi ma na celu poprawę tych defektów, łącząc go często w przypadku małych piersi z wszczepieniem implantu piersiowego.

Lift piersi – kosmetyczna korekta opadającego biustu

Na Oddziale Chirurgii Plastycznej, jaki działa w obrębie Ośrodka Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars-Medica, zabieg podniesienia piersi jest jedną z popularniejszych procedur w zakresie chirurgii korekcyjnej piersi. Specjalistyczne konsultacje w ramach poradni chirurgii plastycznej, jakie poprzedzają każdy zabieg świadczy zespół medyczny w osobie m. in. dr n. med. Kazimierza Cieślika, chirurga plastycznego. Chirurgia plastyczna obejmuje swą ofertą również gabinet zabiegowy, gdzie realizowane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i chirurgii ogólnej.

Z Oddziałem Chirurgii Plastycznej Ars-Medica związany jest również specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Marek Ciesiński, który ponadto indywidualnie realizuje pełną ofertę w zakresie chirurgii plastycznej. Lifting piersi polega tu na usunięciu nadmiaru skóry z niższych obszarów piersi i nadaniu nowego kształtu, zmieniając jednocześnie położenie brodawki i wielkość otoczki. Techniki mastopeksji są różne, mogą stanowić je nacięcia prowadzone analogicznie, jak przy redukcji piersi lub eliminować nacięcia pionowe, poziome lub oba.

Podwieszenie i/lub redukcja piersi to oferta Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej Art&Med, gdzie realizowany jest on w panelu zabiegów dedykowanych korekcji biustu. Procedura polega na usunięciu nadmiaru skóry w dolnej części piersi, przemieszczeniu otoczki i brodawki wyżej oraz w przypadku konieczności zmniejszenia piersi, wycięcie części tkanki tłuszczowej i gruczołowej. Wybór metody zależy od wielkości i wyglądu piersi, oczekiwań pacjentki oraz preferencji chirurga. Klinikę prowadzi dr n. med. Tomasz Kasprzyk, specjalista chirurgii plastycznej.

Zabieg podniesienia i modelowania zwiotczałych, opadających piersi, które straciły swą jędrność najczęściej wskutek wielokrotnych ciąż czy znacznego spadku masy ciała, wykonuje również lek. med. Artur Zawisz. Zabieg polega na wycięciu nadmiaru zwiotczałej skóry, podwieszeniu gruczołu piersiowego z zachowaniem jego masy i korekcji brodawki. Powstałe blizny po operacji przebiegają wokół niej, niekiedy pionowo w dół lub – w przypadku znacznego opadania – w fałdzie podpiersiowym. Lek. med. Zawisz posiada międzynarodowy certyfikat z zakresu estetycznej chirurgii piersi.

Zanik poporodowy gruczołu oraz obwisłe piersi spowodowane m. in. siłą ciążenia są wskazaniami do zabiegu mastopeksji, jaką wykonują specjaliści Scanmed Multimedis w Szpitalu św. Rafała. W zależności od techniki, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i przez okres ok. 3 miesięcy wymaga noszenie modelującego biustonosza. Ostateczny efekt widoczny jest zazwyczaj po 2-3 miesiącach. Kadrę specjalistów tworzy m. in. dr n. med. Ryszard Jan Mądry, specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

Lifting piersi należy do zakresu usług, jakie w ramach plastyki piersi świadczy Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM. Zabieg polega na poprawie kształtu piersi przez ich podniesienie i usunięcie nadmiaru skóry oraz wymodelowanie tkanki gruczołu piersiowego z korekcją kształtu i położenia otoczki oraz brodawki. Jak wyjaśniają specjaliści, efekt operacji bywa dodatkowo poprawiany poprzez zastosowanie implantów. W zespole zabiegi wykonuje m. in. dr n. med. Grzegorz Mocny, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…