Lekarze wykonujący podniesienie piersi w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa podniesienie piersi w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Arkadiusz Jundziłł

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Stadmedica Centrum Medyczne

10 / 10
dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Stadmedica Centrum Medyczne

9,4 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Podniesienie piersi Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 2 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 14900 zł w Szpital Świętego Łukasza, najwyższa to 15000 zł, natomiast średni koszt to 14950 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w Bydgoszcz placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Mastopeksja, czyli zabieg podniesienia piersi polega na poprawie ich kształtu i jędrności, co szczególnie dotyczy kobiet o płaskim biuście lub tych, których dotychczas duży biust wskutek licznych ciąż i karmienia piersią opadł. Zabieg przeprowadzany jest w taki sposób, by blizna była najmniej widoczna i możliwa do ukrycia pod biustonoszem lub strojem kąpielowym. Czasem zdarza się również konieczność wycięcie części gruczołów piersiowych oraz wymodelowania piersi, tak aby brodawki i otoczki znajdowały się na właściwym miejscu. 

Lifting piersi – poprawki kobiecości

W Centrum Medycznym Gizińscy stosowane są dwie techniki operacyjne w zakresie podniesienia piersi: małoinwazyjna, z zastosowaniem odpowiednio dobranego implantu oraz technika nacięcia (odwrócona litera T) w celu odpowiedniego uformowania gruczołu piersiowego od wewnątrz. Zabieg polega na cięciach wokół otoczki brodawki sutkowej, a następnie w kierunku bruzdy podpiersiowej lub – w przypadku opadających piersi – wokół otoczki brodawki sutkowej. W trakcie zabiegu nadmiar skóry, a także według wskazań – tkanki tłuszczowej, zostaje usunięty, modelując gruczoł piersiowy. W zespole specjalistów, zabiegi wykonuje m. in. dr n. med. Sylwester Dratwa, specjalista chirurgii plastycznej.

Opadanie piersi jest powszechnym problemem kobiet zarówno karmiących, jak i obdarzonych dużym biustem, u których wrodzony przerost gruczołów piersiowych może być medycznym wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu ich redukcji. Procedury zmniejszania oraz podniesienia piersi zrealizujemy także w Centrum Medyczne Bieńkowski, a zabieg polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu, gruczołu oraz skóry. Proporcjonalnie zmniejsza się również wielkość  otoczki wokół brodawki. Operacja pozostawia blizny wokół brodawki i pionowo, rzadko w fałdzie podpiersiowym, co ma miejsce w przypadku bardzo dużego biustu. Dyrektorem Centrum jest lek. med. Wiesław Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Podnoszenie obwisłych piersi, również ich zmniejszenie w zależności od wskazań, to oferta Kliniki Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Szpitala Uniwersyteckiego im. dr A. Jurasza, której Kierownikiem jest prof. nadzw. dr hab. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii plastycznej, prof. UMK, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zabiegi są wykonywane odpłatnie, a zakres oferty obejmuje również powiększania piersi. Refundowana w ramach kontraktu NFZ działalność Kliniki dotyczy m. in. rekonstrukcji piersi kobiecych po zabiegach onkologicznych.

Podnoszenie piersi ze zmniejszeniem oraz bez zmniejszania to zabiegi wykonywane w ramach operacyjnej korekcji piersi w Szpitalu Świętego Łukasza, gdzie oferta chirurgii plastycznej obejmuje także klasyczne zabiegi wymiany implantów oraz skomplikowane przypadki, jak np. rekonstrukcje piersi po mastektomiach. Każdą procedurę poprzedza konsultacja ambulatoryjna, a w chirurgii piersi specjalizuje się dr n. med. Andrzej Świątkiewicz, chirurg plastyczny, chirurg ogólny. Placówka usługi medyczne świadczy w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie, z możliwością finansowania ratalnego.

Niespełna godzinę od Bydgoszczy, w Toruniu, pacjentkom niezadowolonym z kształtu swego biustu po ciąży, lek. med. Marek Jankowski, specjalista dermatolog-wenerolog i biolog molekularny oferuje lifting piersi nićmi barbed PDO, jaki pozwala rozwiązać ten problem w sposób małoinwazyjny, bez użycia skalpela. Zabieg polega na śródskórnym wprowadzeniu rozpuszczalnych nici, wokół których skóra produkuje nowe włókna kolagenowe. Dzięki „haczykom”, nici pozwalają przenosić obciążenie, a każda z nich może unieść około 30 gramów, co oznacza, że na jedną pierś konieczne jest wprowadzenie min. 15 nici haczykowych. Lek. med. Jankowski swoje usługi świadczy w Poradni Dermatologicznej Citomed. 

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…