Podniesienie piersi w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Piersi zmieniają swój kształt i wielkość nie tylko z wiekiem, ale także po przebytych ciążach i karmieniu piersią. Często ich wygląd jest niezadowalający. W celu poprawy wyglądu piersi można poddać się operacji podnoszącej biust. Jest to zabieg, który można połączyć z powiększeniem albo z pomniejszeniem piersi w zależności od oczekiwań pacjentki.  

Biust do góry

W Klinice Chirurgii Plastycznej Medi Consult pacjentka może umówić się na zabieg chirurgii plastycznej, w czasie którego lekarz dokona korekty obwisłych piersi. Ponadto można poddać się tutaj także innym operacjom na biuście, tj. powiększeniu piersi implantami okrągłymi i anatomicznymi oraz zabiegowi ich redukcji. Lekarzem operującym tutaj pacjentki jest dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1991 roku), który swoje umiejętności i wiedzę z chirurgii plastycznej pogłębiał na zagranicznych kursach i sympozjach, np. we Włoszech, Hiszpanii, USA czy Francji i Brazylii.

W Dobrej-Szczecińskiej koło Szczecina mieści się Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha, gdzie wśród różnorodnych zabiegów z zakresu tułowia można umówić się na zabieg podniesienia opadających piersi. Dodatkowo lekarz wykona tutaj także redukcję przerostu piersi, powiększenie piersi, plastykę powłok brzucha a także dla mężczyzn zabieg ginekomastii. Specjalistą tym jest dr Maciej Pastucha, chirurg ogólny (I stopnia od 1990 roku) oraz chirurg plastyk (II stopnia od roku 2000), który swoje doświadczenie zdobywał np. w latach 1994-2002, pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego Nr. 5 w Sosnowcu a także za granicą w Wiedniu, Paryżu czy Londynie.

Na zabieg liftingu biustu można zapisać się także do Centrum Medycznego Sonomed. Z chirurgii plastycznej piersi oferowana jest tutaj także operacja powiększająca piersi przy pomocy implantów piersiowych. Ponadto z chirurgii plastycznej ciała lekarze przeprowadzają zabiegi plastyki brzucha, liposukcji oraz zabiegi ginekomastii dla mężczyzn. Jednym z kadry medycznej jest tutaj prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 roku i II stopnia od 1995 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2009 roku), który pomaga także pacjentom w Klinice Chirurgii Plastycznej, Endokrynologicznej i Ogólnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2013 roku został mu przyznany tytuł doktora nauk medycznych.

Klinika Chirurgii Plastycznej Medimel z zakresu różnorodnych operacji plastycznych oferuje nie tylko zabieg mastopeksji, ale także operację powiększającą lub zmniejszającą piersi oraz plastykę brzucha, labioplastykę czy liposukcję. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj dr Katarzyna Ostrowska-Clark, specjalista chirurgii ogólnej od 2007 roku, która swoje umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej zdobywała w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej w Polsce oraz za granicą, np. Wielkiej Brytanii w Southmead Hospital Bristol a także na zagranicznych i krajowych kursach i szkoleniach.

Artplastica Klinika Chirurgii Plastycznej posiada w swojej ofercie zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi. Wśród nich można wymienić operację plastyczną unoszącą piersi a także powiększającą lub redukującą biust. Ponadto można umówić się tutaj na inne zabiegi z chirurgii plastycznej tj. ginekomastia, liposukcja, plastyka brzucha i ud. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Grażyna Nasińska-Jurek, specjalista chirurgii plastycznej od 2004 roku oraz chirurgii dziecięcej. Odbyła wiele kursów i szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu chirurgii plastycznej, np. w 2004 roku w Stockholmie z chirurgicznego powiększania piersi.

Aesthetic Med to Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej i Estetycznej, gdzie proponowane są różnorodne zabiegi plastyczne, m.in. jest to podniesienie piersi obwisłych, a także powiększanie piersi za pomocą implantów okrągłych i anatomicznych, lifting piersi z redukcja gruczołu, zmniejszenie brodawek sutkowych oraz wymiana implantów piersiowych. Pacjentki operuje tutaj dr Rami Alchekh, chirurg plastyczny, który odbył wiele kursów w swoim zakresie np. IX Międzynarodowy Kurs Chirurgii Plastycznej odbyty we Włoszech w Salo w 2014 roku.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…