O specjaliście

Lek. med. Marek Murawski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 1991 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W latach 1993-1996 pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego, był także zatrudniony na Akademii Medycznej, gdzie prowadził zajęcia dla studentów. Zdobyte w trakcie pracy doświadczenie zaowocowało stopniem specjalisty I stopnia chirurgii dziecięcej, zdobytym w 1996 roku pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej.W latach 1997-2007 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie brał udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych dla lekarzy zabiegowych z całej Polski, specjalizujących się w różnych dziedzinach. W roku 2007 pod kierownictwem prof. Józefa Jethona w roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej.

Dr Murawski jest pracownikiem w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie i w Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, przyjmuje także pacjentów w Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie.

Osiągnięcia lekarza

Dr Murawski jest lekarzem o szerokiej wiedzy i ogromnym doświadczeniu zawodowym, zdobywanym w trakcie pracy w uznanych warszawskich placówkach medycznych. W Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP przeszedł pełne szkolenie nie tylko w zakresie chirurgii plastycznej, ale też w zakresie chirurgii wad wrodzonych u dzieci, leczenia oparzeń oraz chirurgicznego leczenia nowotworów. W tym okresie doskonalił się także w zabiegach z zakresu chirurgii ręki, mikrochirurgii oraz w leczeniu ran przewlekłych i odleżyn. Przeprowadził kilka udanych replantacji całkowicie amputowanych rąk i palców.

Mimo szerokiej wiedzy i imponującego doświadczenia zawodowego dr Murawski nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także konferencjach, kongresach i sympozjach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, organizowanych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jest członkiem prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Murawski

Lek. med. Marek Murawski przeprowadza pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej. Swoim pacjentom oferuje zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy, w tym korekcję odstających uszu, plastykę powiek dolnych i górnych, korekcję nosa oraz lifting twarzy i szyi. U pacjentek, niezadowolonych z kształtu lub rozmiaru swojego biustu przeprowadza powiększanie piersi implantami lub własną tkanką tłuszczową, podniesienie i pomniejszanie piersi, plastykę brodawek, rekonstrukcję piersi oraz wymianę implantów piersiowych. Mogą się do niego również zgłosić osoby, pragnące skutecznie pobyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wymodelować sylwetkę. Dr Murawski przeprowadza u nich zabiegi lipolizy laserowej Slim Lipo. To obecnie najbardziej nowatorska i skuteczna metoda laserowego usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry. Wykonuje plastykę powłok brzusznych oraz ramion, zajmuje się także chirurgicznym usuwaniem nieestetycznych zmian skórnych oraz usuwaniem blizn.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Marek Murawski, wraz z cennikiem usług.

Prestige Medical Józefów, Józefów

Prestige Medical Józefów

Józefów, ul. Marszałka Piłsudskiego 120A
9,6 / 10   •   Znakomita   •  111 opinii
lek. Marek Murawski
lek. Marek Murawski
Umów wizytę w Prestige Medical Józefów:

  Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa

  Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

  Warszawa, ul. Złota 61
  9,3 / 10   •   Znakomita   •  182 opinii
  lek. Marek Murawski
  lek. Marek Murawski
  Umów wizytę w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota):

   Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Warszawa

   Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa)

   Warszawa, ul. Wąwozowa 8
   10 / 10   •   Rewelacyjna   •  102 opinii
   lek. Marek Murawski
   lek. Marek Murawski
   Umów wizytę w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa):

    Publikacje

    Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Marek Murawski.

    Podniesienie piersi

    Podniesienie piersi

    Joanna Skiba - Autor Kliniki.pl

    Joanna Skiba