O specjaliście

Wykształcenie

Lek. jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom uzyskał w 2009 roku.

Specjalizacja

Specjalizuje się w ginekologii plastycznej, ginekologii i położnictwie.

Doświadczenie

Do głównych osiągnięć dr M.Barwijuka należy uznać znaczący udział we wdrażaniu najnowszych technologii medycznych na rynek polski i rynki europejskie. Lekarz jest organizatorem szkoleń dla lekarzy odbywających się w BALI Clinic. Dotyczą one ginekologii plastycznej, kosmetycznej i rekonstrukcyjnej. Umożliwiają kursantom podwyższenie kwalifikacji z dziedziny ginekologii plastycznej zarówno w teorii, jak i w praktyce. Podczas szkoleń uczestnicy poznają techniki zabiegowe takie jak liporedukcja wzgórka łonowego, waginoperineointroitoplastyka (plastyka pochwy, przedsionka pochwy i krocza), terapie HIFU, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym czy hoodofrenuloplastyka  (plastyka napletka i wędzidełka łechtaczki). Dr jest też autorem i współautorem licznych badań naukowych i eksperymentalnych poświęconych ginekologii plastycznej i estetycznej.

Kursy i certyfikaty

Ukończył prestiżowe szkolenie w Instytucie Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej na Florydzie (USA).

Towarzystwa naukowe

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Oprócz tego jest Członkiem i Założycielem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

Przeprowadzane procedury

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii plastycznej. Przeprowadza powiększanie piersi, plastykę łechtaczki, pochwy i krocza. Zajmuje się również powiększaniem punktu G oraz wolumetrycznym wypełnieniem warg sromowych większych. Jego pacjentki mogą liczyć także na korekcję wyglądu warg sromowych mniejszych (labioplastyka). Do specjalności lekarza należą zabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem lasera HIFU oraz osocza bogatopłytkowego i fibryny – rewitalizacja i obkurczanie pochwy, wysiłkowe nietrzymanie moczu. Celem zabiegów jest przywrócenie warunków anatomicznych sprzed pierwszego porodu pacjentki.Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Michał Barwijuk.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

Olga Szymkowiak


Certyfikaty

Lista 7 certyfikatów otrzymanych przez lek. Michał Barwijuk, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…