O specjaliście

Lek. med. Michał Barwijuk jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom uzyskał w 2009 roku. Obecnie pracuje jako asystent w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu MSW w Warszawie pod kierownictwem prof. dr hab. Artura Jakimiuka, członka licznych towarzystw naukowych (między innymi, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, a także International Society of Gynecological Endocrinology). Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Prócz tego jest Członkiem i Założycielem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

Osiągnięcia lekarza

Do głównych osiągnięć dr M.Barwijuka należy znaczący udział we wdrażaniu najnowszych technologii medycznych na rynek polski i rynki europejskie. Lekarz jest współorganizatorem szkoleń dla lekarzy (pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej). Warsztaty odbywają się w klinice Medifem i dotyczą podstaw ginekologii plastycznej, kosmetycznej i rekonstrukcyjnej. Umożliwiają kursantom podwyższenie kwalifikacji z  dziedziny ginekologii plastycznej zarówno w teorii, jak i w praktyce. Podczas szkoleń uczestnicy poznają techniki zabiegowe takie jak liporedukcja wzgórka łonowego i wewnętrznej powierzchni ud, vaginoperineointroitoplastyka (plastyka pochwy, przedsionka pochwy i krocza) czy hoodofrenuloplastyka  (plastyka napletka i wędzidełka łechtaczki).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. M. Barwijuk

Lek. med. Michał Barwijuk specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii plastycznej. Przeprowadza plastykę łechtaczki, pochwy i krocza. Zajmuje się również powiększaniem punktu G oraz wolumetrycznym wypełnieniem warg sromowych większych za pomocą preparatu Desirial. Jego pacjentki mogą liczyć także na korekcję wyglądu warg sromowych mniejszych. Do specjalności lekarza należą zabiegi z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch - rewitalizacja i obkurczanie  pochwy,  wysiłkowe nietrzymanie moczu, wybielanie okolic intymnych.Celem zabiegów jest przywrócenie warunków anatomicznych sprzed pierwszego porodu pacjentki.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Michał Barwijuk, wraz z cennikiem usług.

Medifem, Warszawa

Medifem

Warszawa, ul. Puławska 488
9,2 / 10   •   Znakomita   •  95 opinii
lek. Michał Barwijuk
lek. Michał Barwijuk
Umów wizytę w Medifem:
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  ginekologia plastyczna/estetyczna
  250
 • Chirurgia plastyczna

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Michał Barwijuk.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

Olga Szymkowiak


Certyfikaty

Lista 7 certyfikatów otrzymanych przez lek. Michał Barwijuk, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.