O specjaliście

Lekarz medycyny Piotr Ciszewski w 1995 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. W 2000 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a sześć lat później został specjalistą drugiego stopnia w tej dziedzinie.

Lek. med. Piotr Ciszewski nieustannie pogłębia wiedzę w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Doświadczenie z zakresu chirurgii onkologicznej zdobywał pracując wiele lat na oddziałach chirurgii onkologicznej m.in. Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie oraz Szpitala Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku. Obecnie pracuje w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Wilmed. Regularnie uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach i kursach, na których doskonali swoje umiejętności praktyczne i zapoznaje się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Polskiego Towarzystwa Chirurgów. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Ciszewski

Lek. med. Piotr Ciszewski jest doświadczonym specjalistą, od lat zajmującym się przeprowadzaniem zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i plastycznej. W trybie jednego dnia przeprowadza zabiegi usuwania przepuklin, wodniaków jądra, operacje usuwania ginekomastii, plastyki powłok brzusznych, jak również operacje usuwania raka piersi z jednoczesną rekonstrukcją piersi oraz operacje rekonstrukcyjne piersi po mastektomii.

Zajmuje się nowoczesną diagnostyką chorób nowotworowych piersi – posiada wieloletnią praktykę w wykonywaniu biopsji mammotomicznych oraz gruboigłowych pod kontrolą USG. Wykonuje także biopsje cienkoigłowe tarczycy i węzłów chłonnych.

Ponadto w swojej codziennej praktyce doktor Ciszewski przeprowadza nowoczesne zabiegi z zakresu proktologii, do których zaliczamy m.in. bezoperacyjne usuwanie hemoroidów, usuwanie kłykcin kończystych oraz różnego rodzaju zabiegi kosmetoproktologiczne.

Od wielu lat zajmuje się też nowoczesną diagnostyką zmian skórnych, przeprowadzając badania videodermatskopowe jak również usuwa łagodne i nowotworowe zmiany skórne z doskonałym efektem kosmetycznym.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Piotr Ciszewski, wraz z cennikiem usług.

Klinika Medyczna Wilmed, Warszawa

Klinika Medyczna Wilmed

Warszawa, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  227 opinii
lek. Piotr Ciszewski
lek. Piotr Ciszewski
Umów wizytę w Klinika Medyczna Wilmed:
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300
  Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej
  300
 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Diagnostyka i badania


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Piotr Ciszewski.

Operacje i leczenie przepuklin

Operacje i leczenie przepuklin

Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

Olga Szymkowiak

Leczenie ginekomastii

Leczenie ginekomastii

Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

Olga Szymkowiak

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…