Centrum Medyczne MediSpace

4,3 / 5  - 4675 opinii
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Pacjenci Centrum Medyczne MediSpace
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Kadra Centrum Medyczne MediSpace
Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne MediSpace
Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Medyczne MediSpace
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
Widok ogólny Centrum Medyczne MediSpace
Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MediSpace
Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MediSpace
MediSpace – Przychodnia Lekarska - logo

Opis placówki

Głównym celem działalności warszawskiego Centrum Medycznego MediSpace jest wczesne wykrywanie, diagnostyka i leczenie chorób cywilizacyjnych związanych z układem sercowo-naczyniowym, schorzeniami nerek oraz układem pokarmowym (ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych).

W Centrum Medycznym dostępne są m.in. badania pakietowe dopasowane indywidualnie do płci, wieku i schorzeń. Pakiety mają na celu ocenę zdrowia pacjenta i właściwe ukierunkowanie działań prozdrowotnych, profilaktycznych i leczniczych. Pakiety zawierają badania laboratoryjne i obrazowe oraz konsultacje ze specjalistą w dogodnym dla pacjenta terminie.

Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu specjalistów z różnych dziedzin medycyny pacjent w krótkim czasie może liczyć na ustalenie przyczyny chorób i podjąć leczenie. 

Zapracowanym osobom, które chcą skontrolować stan swojego zdrowia, polecamy wideokonsultacje. Podczas wideorozmowy lekarz jest w stanie dokonać wstępnej oceny potrzeb pacjenta i wybrać właściwy zestaw badań diagnostycznych – bez wychodzenia z domu. Wideokonsultacja pozwala także stwierdzić czy pacjent powinien mieć przeprowadzony zabieg lub badanie na miejscu, a także skontrolować stan zdrowia i samopoczucie pacjenta już po zabiegu.

Centrum Medyczne MediSpace kładzie głównie nacisk na diagnostykę i wczesne wykrywaniem chorób cywilizacyjnych. Badania ultrasonograficzne, przeprowadzane w Centrum Medycznym są bezpieczną, bezinwazyjną i bezbolesną metodą pozwalającą na diagnostykę i rozpoznanie chorób układu moczowo-płciowego, schorzeń jamy brzusznej czy ocenę tkanek miękkich oraz stawów. W Centrum Medycznym MediSpace pacjent może liczyć na badanie nowym ultrasonografem Voluson S6 i LOGIQ F8, dzięki którym lekarze są w stanie wykryć także niewielkie zmiany patologiczne w obrębie jamy brzusznej, tarczycy czy piersi. Po badaniu USG pacjent od razu dostaje opis badania ze zdjęciami, który może pokazać swojemu lekarzowi prowadzącemu. W Centrum Medycznym przeprowadzane są również badania ginekologiczno-położnicze, prenatalne, kardiologiczne i naczyniowe. Lekarze specjaliści MediSpace posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne.

Centrum Medyczne dysponuje gabinetem diagnostyczno-zabiegowym, w którym przeprowadzane są ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne (np. wycinanie zmian skórnych), jak również zabiegi proktologiczne (wycięcie zakrzepu odbytu, szczeliny odbytu, fałdu brzeżnego czy ostrzykiwanie zwieracza toksyną botulinową) oraz procedury z zakresu chirurgii naczyniowej, ginekologii i urologii.

Badania endoskopowe wykonywane są na sprzęcie firmy Olympus - Evis Exera III. Urządzenie umożliwia obserwacje zmian w rozdzielczości full HD, pobranie wycinków do badań histo-patologicznych czy też biopsję optyczną – ocenę zmian bez konieczności pobierania wycinków. Po badaniu pacjent może liczyć na pełny opis wraz ze zdjęciami z przebiegu kolonoskopii czy gastroskopii.

W Centrum Medycznym MediSpace można wykonać łączony zabieg gastroskopii i kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym – pod opieką anestezjologa i pielęgniarki anestezjologicznej. Lekarze anestezjolodzy podczas znieczuleń do badań endoskopowych lub zabiegów z zakresu chirurgii stosują niewielkie dawki leków znieczulających, co jest bardzo istotne w przypadku pacjentów z niewydolnością nerek lub u osób po przeszczepach.

W Centrum Medycznym przeprowadza się także badanie impedancji przełyku, wykorzystywane w diagnostyce schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego (np. refluksu żołądka). Przy pomocy cienkiej sondy można ocenić funkcjonowanie mięśni przełyku oraz określić charakter refluksu (zasadowy lub kwaśny). Po badaniu pacjent uzyskuje pisemną interpretację wyniku badania sporządzoną przez lekarza gastrologa.

Proktolodzy z MediSpace przeprowadzają także badania rektoskopii oraz zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem żylaków odbytu metodą Barrona (za pomocą gumkowania). Badanie anoskopem jest możliwe podczas konsultacji – tego samego dnia.

Dzięki współpracy z renomowanym laboratorium ALAB pacjenci mogą skorzystać z bardzo szerokiej gamy badań wykonywanych z krwi, moczu i stolca. Są to zarówno badania analityczne jak i mikrobiologiczne.

Badania wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 12:00, a także w soboty od 8:00 do 12:00. Udogodnienie to zostało wprowadzone, aby można było przyjechać i oddać próbkę krwi nie tylko przed swoją pracą w tygodniu, ale również w sobotę. W tych godzinach do dyspozycji pacjentów jest także urządzenie do EKG. Wyniki badań mogą być omawiane podczas najbliższej wizyty u specjalisty. Istnieje również możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wyników badań laboratoryjnych on-line.

Centrum Medyczne zajmuje się diagnostyką nadciśnienia i nerek (analityczną i obrazową). Specjalnie dopasowane pakiety badań pozwalają na systematyczną kontrolę w podejrzeniu wystąpienia tych schorzeń oraz monitorowania stanu pacjenta w przypadku już rozpoznanej i leczonej choroby. U pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek proponujemy odpowiednie postępowanie nefroprotekcyjne, którego zadaniem jest redukcja postępów choroby oraz konsultacje u lekarzy nefrologów, a także porady dietetyczne.

Pacjenci z nadciśnieniem tętniczym mogą monitorować swoje wyniki dzięki Holterowi ciśnieniowemu.

Centrum Medyczne MediSpace oferuje pacjentom badania tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w ramach umowy z Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku oraz innymi ośrodkami partnerskimi.

W Centrum Medycznym MediSpace pacjent może skorzystać z porad lekarzy wielu specjalizacji, w tym diabetologów, transplantologów, urologów oraz endokrynologów. Do dyspozycji pacjentów pozostają także specjaliści z zakresu dietetyki, dermatologii i ortopedii. Centrum Medyczne współpracuje z lekarzami chirurgii ogólnej, naczyniowej, a także oferuje porady specjalistów chorób wewnętrznych i reumatologii. Porady dietetyka dopasowane do konkretnych schorzeń, w tym ze strony układu pokarmowego, pomagają w kompleksowym leczeniu pacjenta.

MediSpace sukcesywnie poszerza zakres świadczonych usług. Do naszego bogatego wyposażenia dołączył nowoczesny laser diodowy Leonardo Dual. System posiada najcieńsze na rynku światłowody, umożliwiające wykorzystywanie go w zabiegach z zakresu proktologii i flebologii.

Rozszerzyliśmy ofertę zabiegów chirurgicznych o leczenie przepukliny (pępkowej i pachwinowej), usuwanie hemoroidów (hemoroidektomia), a także leczenie przetoki i szczeliny odbytu. Do stosowanych w klinice metod dołączyła skleroterapia. W ramach urologii wprowadziliśmy procedury usunięcia stulejki, podcięcia wędzidełka, jak również wazektomię.

Do gamy usług z zakresu diagnostyki schorzeń gastroenterologicznych doszły testy oddechowe oraz pH-metria z impedancją, metoda uznawana za złoty standard diagnostyki choroby refluksowej.

Posiadamy również specjalistyczną poradnię dziecięcą, w której nasi lekarze oferują pomoc z zakresu pediatrii, gastroenterologii oraz laryngologii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą placówki.

Aparatura

Centrum Medyczne MediSpace powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie pacjentów na wczesne wykrywanie i leczenie wielu schorzeń cywilizacyjnych. Centrum Medyczne jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny taki jak m.in.:

 • Endoskop full HD Olympus Evis Excera III – urządzenie pozwalające na przeprowadzenie badań gastroskopii i kolonoskopii. Endoskop pozwala na wykonanie badań przy użyciu niewielkich dawek leków znieczulających (co ma istotne znaczenie dla wielu pacjentów) oraz daje możliwość wykrywania małych zmian dzięki wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości full HD, podwójnemu focusowi i systemowi NBI (Narrow Band Imaging) pokazującemu wąskie pasmo obrazowania.
 • Ultrasonograf LOGIQ F8 firmy GE – platforma do badań ultrasonograficznych zapewniająca wysoką jakość obrazowania. Pozwala na wykrycie drobnych zmian w obrębie jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy, węzłów chłonnych, ślinianek, piersi, jąder, stawów, a także na wykonanie USG Doppler żył czy tętnic oraz ECHO serca.
 • Laser diodowy Leonardo Dual – nowoczesny system laserowy o podwójnej długości fali (980nm, 1470nm). Umożliwia pracę z jedną lub równocześnie dwiema długościami fali, sprawdza się w zabiegach z zakresu proktologii i flebologii, jak również w chirurgii naczyniowej, ginekologii, otolaryngologii oraz neurochirurgii.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medyczne MediSpace oferuje szeroki zakres świadczeń medycznych w dogodnym terminie i lokalizacji:

 • Wideorozmowy z lekarzem – to forma konsultacji z lekarzem specjalistą niewymagająca obecności pacjenta w placówce. W czasie takiej rozmowy lekarz jest w stanie ocenić wstępnie potrzeby chorego i dobrać zakres badań niezbędnych do zweryfikowania jego stanu zdrowia.
 • Pakiety badań – Centrum Medyczne posiada spersonalizowane pakiety badań dostosowane do wieku, płci i potencjalnych schorzeń pacjentów.  
 • Lokalizacja – Centrum Medyczne znajduje się blisko centrum Warszawy (w okolicy CH Arkadia). Można tam dojechać kilkoma tramwajami i autobusami, niedaleko znajduje się stacja metra Dworzec Gdański. W okolicy MediSpace nie ma parkometrów.
 • Szybkie terminy – duża dostępność specjalistów ułatwia aranżowanie wizyt tak, by podczas jednego dnia Pacjent mógł wykonać kilka badań, a nawet zabieg.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne MediSpace w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne MediSpace jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne MediSpace

Centrum Medyczne MediSpace oferuje pacjentom diagnostykę, rozpoznanie i leczenie schorzeń układu pokarmowego (ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych), sercowo-naczyniowego oraz chorób nerek. Centrum Medyczne oferuje szereg diagnostycznych badań ultrasonograficznych, analitycznych i endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, impedancja przełyku). W MediSpace jest możliwość wykonania diagnostyki układu sercowo-naczyniowego (ECHO, EKG, Holter ciśnieniowy, Holter EKG), a także wykonania  zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologii, jak również procedury ginekologii zabiegowej.

Centrum Medyczne w swojej ofercie posiada specjalne badania pakietowe dopasowane indywidualnie do wieku, płci i potrzeb pacjenta, które pomogą w diagnostyce i ocenie Państwa stanu zdrowia. 

Szczegółową ofertę MediSpace znajdą Państwo w cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne MediSpace została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 4675 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,3

4675 ocen
(z 3 źródeł)
4,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,1 / 5  (43 ocen placówki na Google.pl)
3,9 / 5  (21 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (4611 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Alicja
7 października 2019
4,0

Bardzo zadowolona

4,0 - Alicja
Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjenta.
Zabieg:  
Leczenie otyłości balonem żołądkowym (październik 2019)
Lekarz:  
dr Rafał Marszałek
 
Szczegóły

Zespół

Założycielami Centrum Medycznego MediSpace są:
dr hab. med. Michał Wszoła, specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, który jest propagatorem małoinwazyjnych technik w chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, a także pomysłodawcą i twórcą małoinwazyjnego zabiegu endoskopowego polegającego na przeszczepieniu wysp trzustkowych pod śluzówkę żołądka,
lek. med. Marta Serwańska-Świętek, specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantolog, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych chorób nerek i układu moczowego oraz procedurami okołotransplantacyjnymi, 
lek. med. Andrzej Berman, specjalista chirurgii ogólnej, promotor nowoczesnych metod leczenia cukrzycy polegających na przeszczepianiu wysp trzustkowych i współautor programu stworzenia Polskiej Sztucznej Trzustki.

Centrum Medyczne MediSpace współpracuje z lekarzami z wielu dziedzin medycyny, w tym specjalistami chirurgii naczyniowej i ogólnej, proktologami, specjalistami chorób wewnętrznych oraz ginekologami.
Do dyspozycji pacjenta pozostają również specjaliści z zakresu dermatologii, diagnostyki obrazowej, nefrologii oraz kardiologii, urologii i transplantologii.
Dzięki temu, iż w Centrum Medycznym pracuje wielu specjalistów z różnych dziedzin medycyny, pacjenci mają dostęp do kompleksowej opieki medycznej oraz możliwość wykonania badań diagnostycznych, które na miejscu może zinterpretować lekarz specjalista.

Więcej 

Lek. med. Adam Mroczek ukończył Wydział Lekarski łódzkiej Akademii Medycznej w 2002 roku, tym samym rozpoczynając swoją pracę zawodową. W 2011 roku, po otrzymaniu pozytywnego wyniku egzaminu specjalizacyjnego, otrzymał tytuł specjalisty z zakresu urol... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medyczne MediSpace.

Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 7:00 - 20:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne MediSpace
ul. Spokojna 5
01-044 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-7:00
 • wtorek20:00-7:00
 • środa20:00-7:00
 • czwartek20:00-7:00
 • piątek20:00-7:00
 • sobota14:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne MediSpace mieści się na warszawskiej Woli przy ulicy Spokojnej 5. W odległości ok. 350 metrów znajduje się przystanek autobusowy, równie blisko mieści się przystanek tramwajowy. Odległość od Dworca Centralnego wynosi niespełna 5 kilometrów. Najbliższe międzynarodowe lotnisko (na warszawskim Okęciu) dzieli od Centrum Medycznego ok. 10 kilometrów.