Centrum Medyczne MediSpace

9,4 / 10   •   Znakomita   •  4323 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
 • Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Pacjenci Centrum Medyczne MediSpace
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Kadra Centrum Medyczne MediSpace
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Widok ogólny Centrum Medyczne MediSpace
 • Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MediSpace
 • Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne MediSpace
Warszawa, ul. Spokojna 5
 • Konsultacja chirurgiczna • od 220 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • od 220 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • od 220 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Głównym celem działalności warszawskiego Centrum Medycznego MediSpace jest wczesne wykrywanie, diagnostyka i leczenie chorób cywilizacyjnych związanych z układem sercowo-naczyniowym, schorzeniami nerek oraz układem pokarmowym (ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych).

W Centrum Medycznym dostępne są m.in. badania pakietowe dopasowane indywidualnie do płci, wieku i schorzeń. Pakiety mają na celu ocenę zdrowia pacjenta i właściwe ukierunkowanie działań prozdrowotnych, profilaktycznych i leczniczych. Pakiety zawierają badania laboratoryjne i obrazowe oraz konsultacje ze specjalistą w dogodnym dla pacjenta terminie.

Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu specjalistów z różnych dziedzin medycyny pacjent w krótkim czasie może liczyć na ustalenie przyczyny chorób i podjąć leczenie. 

Zapracowanym osobom, które chcą skontrolować stan swojego zdrowia, polecamy wideokonsultacje. Podczas wideorozmowy lekarz jest w stanie dokonać wstępnej oceny potrzeb pacjenta i wybrać właściwy zestaw badań diagnostycznych – bez wychodzenia z domu. Wideokonsultacja pozwala także stwierdzić czy pacjent powinien mieć przeprowadzony zabieg lub badanie na miejscu, a także skontrolować stan zdrowia i samopoczucie pacjenta już po zabiegu.

Centrum Medyczne MediSpace kładzie głównie nacisk na diagnostykę i wczesne wykrywaniem chorób cywilizacyjnych. Badania ultrasonograficzne, przeprowadzane w Centrum Medycznym są bezpieczną, bezinwazyjną i bezbolesną metodą pozwalającą na diagnostykę i rozpoznanie chorób układu moczowo-płciowego, schorzeń jamy brzusznej czy ocenę tkanek miękkich oraz stawów. W Centrum Medycznym MediSpace pacjent może liczyć na badanie nowym ultrasonografem Voluson S6 i LOGIQ F8, dzięki którym lekarze są w stanie wykryć także niewielkie zmiany patologiczne w obrębie jamy brzusznej, tarczycy czy piersi. Po badaniu USG pacjent od razu dostaje opis badania ze zdjęciami, który może pokazać swojemu lekarzowi prowadzącemu. W Centrum Medycznym przeprowadzane są również badania ginekologiczno-położnicze, prenatalne, kardiologiczne i naczyniowe. Lekarze specjaliści MediSpace posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne.

Centrum Medyczne dysponuje gabinetem diagnostyczno-zabiegowym, w którym przeprowadzane są ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne (np. wycinanie zmian skórnych), jak również zabiegi proktologiczne (wycięcie zakrzepu odbytu, szczeliny odbytu, fałdu brzeżnego czy ostrzykiwanie zwieracza toksyną botulinową) oraz procedury z zakresu chirurgii naczyniowej, ginekologii i urologii.

Badania endoskopowe wykonywane są na sprzęcie firmy Olympus - Evis Exera III. Urządzenie umożliwia obserwacje zmian w rozdzielczości full HD, pobranie wycinków do badań histo-patologicznych czy też biopsję optyczną – ocenę zmian bez konieczności pobierania wycinków. Po badaniu pacjent może liczyć na pełny opis wraz ze zdjęciami z przebiegu kolonoskopii czy gastroskopii.

W Centrum Medycznym MediSpace można wykonać łączony zabieg gastroskopii i kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym – pod opieką anestezjologa i pielęgniarki anestezjologicznej. Lekarze anestezjolodzy podczas znieczuleń do badań endoskopowych lub zabiegów z zakresu chirurgii stosują niewielkie dawki leków znieczulających, co jest bardzo istotne w przypadku pacjentów z niewydolnością nerek lub u osób po przeszczepach.

W Centrum Medycznym przeprowadza się także badanie impedancji przełyku, wykorzystywane w diagnostyce schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego (np. refluksu żołądka). Przy pomocy cienkiej sondy można ocenić funkcjonowanie mięśni przełyku oraz określić charakter refluksu (zasadowy lub kwaśny). Po badaniu pacjent uzyskuje pisemną interpretację wyniku badania sporządzoną przez lekarza gastrologa.

Proktolodzy z MediSpace przeprowadzają także badania rektoskopii oraz zajmują się bezoperacyjnym usuwaniem żylaków odbytu metodą Barrona (za pomocą gumkowania). Badanie anoskopem jest możliwe podczas konsultacji – tego samego dnia.

Dzięki współpracy z renomowanym laboratorium ALAB pacjenci mogą skorzystać z bardzo szerokiej gamy badań wykonywanych z krwi, moczu i stolca. Są to zarówno badania analityczne jak i mikrobiologiczne.

Badania wykonywane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 12:00, a także w soboty od 8:00 do 12:00. Udogodnienie to zostało wprowadzone, aby można było przyjechać i oddać próbkę krwi nie tylko przed swoją pracą w tygodniu, ale również w sobotę. W tych godzinach do dyspozycji pacjentów jest także urządzenie do EKG. Wyniki badań mogą być omawiane podczas najbliższej wizyty u specjalisty. Istnieje również możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wyników badań laboratoryjnych on-line.

Centrum Medyczne zajmuje się diagnostyką nadciśnienia i nerek (analityczną i obrazową). Specjalnie dopasowane pakiety badań pozwalają na systematyczną kontrolę w podejrzeniu wystąpienia tych schorzeń oraz monitorowania stanu pacjenta w przypadku już rozpoznanej i leczonej choroby. U pacjentów z przewlekłą niewydolnością nerek proponujemy odpowiednie postępowanie nefroprotekcyjne, którego zadaniem jest redukcja postępów choroby oraz konsultacje u lekarzy nefrologów, a także porady dietetyczne.

Pacjenci z nadciśnieniem tętniczym mogą monitorować swoje wyniki dzięki Holterowi ciśnieniowemu.

Centrum Medyczne MediSpace oferuje pacjentom badania tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w ramach umowy z Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku oraz innymi ośrodkami partnerskimi.

W Centrum Medycznym MediSpace pacjent może skorzystać z porad lekarzy wielu specjalizacji, w tym diabetologów, transplantologów, urologów oraz endokrynologów. Do dyspozycji pacjentów pozostają także specjaliści z zakresu dietetyki, dermatologii i ortopedii. Centrum Medyczne współpracuje z lekarzami chirurgii ogólnej, naczyniowej, a także oferuje porady specjalistów chorób wewnętrznych i reumatologii. Porady dietetyka dopasowane do konkretnych schorzeń, w tym ze strony układu pokarmowego, pomagają w kompleksowym leczeniu pacjenta.

MediSpace sukcesywnie poszerza zakres świadczonych usług. Do naszego bogatego wyposażenia dołączył nowoczesny laser diodowy Leonardo Dual. System posiada najcieńsze na rynku światłowody, umożliwiające wykorzystywanie go w zabiegach z zakresu proktologii i flebologii.

Rozszerzyliśmy ofertę zabiegów chirurgicznych o leczenie przepukliny (pępkowej i pachwinowej), usuwanie hemoroidów (hemoroidektomia), a także leczenie przetoki i szczeliny odbytu. Do stosowanych w klinice metod dołączyła skleroterapia. W ramach urologii wprowadziliśmy procedury usunięcia stulejki, podcięcia wędzidełka, jak również wazektomię.

Do gamy usług z zakresu diagnostyki schorzeń gastroenterologicznych doszły testy oddechowe oraz pH-metria z impedancją, metoda uznawana za złoty standard diagnostyki choroby refluksowej.

Posiadamy również specjalistyczną poradnię dziecięcą, w której nasi lekarze oferują pomoc z zakresu pediatrii, gastroenterologii oraz laryngologii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą placówki.

Aparatura

Centrum Medyczne MediSpace powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie pacjentów na wczesne wykrywanie i leczenie wielu schorzeń cywilizacyjnych. Centrum Medyczne jest wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny taki jak m.in.:

 • Endoskop full HD Olympus Evis Excera III – urządzenie pozwalające na przeprowadzenie badań gastroskopii i kolonoskopii. Endoskop pozwala na wykonanie badań przy użyciu niewielkich dawek leków znieczulających (co ma istotne znaczenie dla wielu pacjentów) oraz daje możliwość wykrywania małych zmian dzięki wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości full HD, podwójnemu focusowi i systemowi NBI (Narrow Band Imaging) pokazującemu wąskie pasmo obrazowania.
 • Ultrasonograf LOGIQ F8 firmy GE – platforma do badań ultrasonograficznych zapewniająca wysoką jakość obrazowania. Pozwala na wykrycie drobnych zmian w obrębie jamy brzusznej, układu moczowego, tarczycy, węzłów chłonnych, ślinianek, piersi, jąder, stawów, a także na wykonanie USG Doppler żył czy tętnic oraz ECHO serca.
 • Laser diodowy Leonardo Dual – nowoczesny system laserowy o podwójnej długości fali (980nm, 1470nm). Umożliwia pracę z jedną lub równocześnie dwiema długościami fali, sprawdza się w zabiegach z zakresu proktologii i flebologii, jak również w chirurgii naczyniowej, ginekologii, otolaryngologii oraz neurochirurgii.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medyczne MediSpace oferuje szeroki zakres świadczeń medycznych w dogodnym terminie i lokalizacji:

 • Wideorozmowy z lekarzem – to forma konsultacji z lekarzem specjalistą niewymagająca obecności pacjenta w placówce. W czasie takiej rozmowy lekarz jest w stanie ocenić wstępnie potrzeby chorego i dobrać zakres badań niezbędnych do zweryfikowania jego stanu zdrowia.
 • Pakiety badań – Centrum Medyczne posiada spersonalizowane pakiety badań dostosowane do wieku, płci i potencjalnych schorzeń pacjentów.  
 • Lokalizacja – Centrum Medyczne znajduje się blisko centrum Warszawy (w okolicy CH Arkadia). Można tam dojechać kilkoma tramwajami i autobusami, niedaleko znajduje się stacja metra Dworzec Gdański. W okolicy MediSpace nie ma parkometrów.
 • Szybkie terminy – duża dostępność specjalistów ułatwia aranżowanie wizyt tak, by podczas jednego dnia Pacjent mógł wykonać kilka badań, a nawet zabieg.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne MediSpace w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  od 220
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  od 220
  Konsultacja dermatologiczna
  od 220
  Konsultacja diabetologiczna
  od 220
  Konsultacja dietetyczna
  od 120
  Konsultacja endokrynologiczna
  od 200
  Konsultacja flebologiczna
  od 220
  Konsultacja gastroenterologiczna
  od 220
  Konsultacja gastroenterologiczna dziecięca
  od 250
  Konsultacja ginekologiczna
  cytologia - od 60 zł
  USG ginekologiczne - od 150 zł
  od 200
  Konsultacja hematologiczna
  od 220
  Konsultacja hepatologiczna
  od 200
  Konsultacja internistyczna
  od 200
  Konsultacja kardiologiczna
  od 200
  Konsultacja laryngologiczna
  od 200
  Konsultacja nefrologiczna
  od 210
  Konsultacja onkologiczna
  od 220
  Konsultacja ortopedyczna
  od 200
  Konsultacja w zakresie leczenia otyłości
  od 220
  Konsultacja pediatryczna
  od 250
  Konsultacja proktologiczna
  od 220
  Konsultacja reumatologiczna
  od 200
  Konsultacja transplantologiczna
  od 300
  Konsultacja urologiczna
  od 200
  Konsultacja laryngologiczna dziecięca
  od 200
 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Antykoncepcja

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Leczenie otyłości

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne MediSpace została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,4 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 4323 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,4
/ 10
Znakomita
4323 ocen z 3 źródeł
4,6 / 5
(14 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(11)
(11)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(1)
(1)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,4 / 5
(353 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(3956 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(14 opinie)

M
3 stycznia 2024

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Mialam gastroskopie i kolonoskopie wykonywane przez dr Gryczewskiego i p.Bozene.Bardzo jestem zadowolona, oceniam bardzo pozytywnie
Ocena specjalisty:
Oceniam badania wykonane przez p.doktora bardzo pozytywnie, również towarzyszącą p.Bozene
Ocena leczenia:
Badanie wykonane wzorowo, efekty badania pozytywne
Przydatna opinia?
(1)
(0)

G
15 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Profesjonalne podejście do pacjenta
Ocena specjalisty:
Profesjonalny, ciepły z trafnymi diagnozami godny polecenia
Ocena leczenia:
Terminy operacji krótkie, bez żadnych powikłań, szybko doszłam do zdrowia. Przy okazji jeszcze Pan doktor przekonał mnie do badań tj. gastroskopii i kolonoskopii ( mam 60 lat i jeszcze w życiu nie miałam ) i okazało się że były potrzebne, teraz leczę się na inne przypadłości.
Przydatna opinia?
(3)
(0)

M
15 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Polecam . Bardzo miła obsługa pacjenta , polecam doktora Michała Dąbrowskiego
Nie ma nic negatywnego
Ocena specjalisty:
Doktor miły , profesjonalny . Super podejście do dzieci
Ocena leczenia:
W trakcie
Przydatna opinia?
(2)
(0)

E
2 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Fachowy, empatyczny personel, szczególnie Pan prof. Michał Wszoła
Nie mam negatywnych uwag
Ocena specjalisty:
Z ogromną wiedzą medyczną, empatyczny, w przystępny i spokojny sposób odpowiada na wszelkie pytania pacjenta, oddany lekarz i przesympatyczny człowiek.
Ocena leczenia:
W razie konieczności profesor modyfikuje zalecenia w trosce o dobro pacjenta
Przydatna opinia?
(4)
(0)

A
28 października 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Miła obsługa.
Ocena specjalisty:
Ogromna wiedza, życzliwość dla pacjenta
Ocena leczenia:
Skuteczne
Przydatna opinia?
(1)
(5)

D
18 października 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Ocena specjalisty:
Bardzo polecam klinikę MediSpace a w szczególności Panią doktor Małgorzatę Socik-Pojawa reumatolog która podeszła do sprawy profesjonalnie i dzięki której moja mama wstała z łóżka i znów zaczęła chodzić. Serdecznie dziękuję.
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(1)
(0)

B
27 sierpnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Polecam wszystkim klinikę, recepcjonistki, podejście do pacjęta, Pana DR. Bermana, i Panią pielęgniarkę Lillie
Brak
Ocena specjalisty:
Polecam wszystkim, lekarz z powołania, wszystko wyjaśnił szczegółowo, miałam gastroskopię
Ocena leczenia:
W trakcie badań
Przydatna opinia?
(1)
(0)

J
13 sierpnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Oceniam obsługę pielęgniarską i medyczną bardzo wysoko i po wykonanej kolonoskopii pozostało mi dobre wrażenie
Brak negatywnych wrażeń
Ocena specjalisty:
Sympatyczny, rzeczowy i kompetentny
Ocena leczenia:
Jasna diagnoza
Odpowiedź placówki na opinię:
Panie Jerzy pięknie dziękujemy za pozytywną ocenę i że wybrał Pan MediSpace
Centrum Medyczne MediSpace
Przydatna opinia?
(1)
(0)

P
7 kwietnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Poniżej średniej
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Slabo , umowiono nas z 13-sto miesiecznym dzickiem do laryngologa. Po przyjechamiu na miejsce i wypelnieniu ankiety oczekiwalismy na przyjęcie pod gabinetem . Kiedy wyszla po nas pani doktor okazalo sie ze nie przyjmuje dzieci ponizej 8 roku życia. Wizyta skończyła się zanim sie zaczęła
Ocena specjalisty:
Slabo , umowiono nas z 13-sto miesiecznym dzickiem do laryngologa. Po przyjechamiu na miejsce i wypelnieniu ankiety oczekiwalismy na przyjęcie pod gabinetem . Kiedy wyszla po nas pani doktor okazalo sie ze nie przyjmuje dzieci ponizej 8 roku życia. Wizyta skończyła się zanim sie zaczęła
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(0)
(0)

S
5 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne MediSpace, Warszawa
Miło, uprzejmie, na najwyższym poziomie. Problem rozwiązany podczas 1 wizyty.
Ocena specjalisty:
Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Uprzejmy, rzeczowy, profesjonalny. Szukający najlepszych rozwiązań dla chorego aby pomoc tu i teraz.
Ocena leczenia:
Szybka ulga po szybkiej i trafnej propozycji ze strony lekarza aby nie czekać a wyciąć zbędny zakrzep powodujący dyskomfort.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Założycielami Centrum Medycznego MediSpace są:
dr hab. med. Michał Wszoła, specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, który jest propagatorem małoinwazyjnych technik w chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, a także pomysłodawcą i twórcą małoinwazyjnego zabiegu endoskopowego polegającego na przeszczepieniu wysp trzustkowych pod śluzówkę żołądka,
lek. med. Marta Serwańska-Świętek, specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantolog, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem przewlekłych chorób nerek i układu moczowego oraz procedurami okołotransplantacyjnymi, 
lek. med. Andrzej Berman, specjalista chirurgii ogólnej, promotor nowoczesnych metod leczenia cukrzycy polegających na przeszczepianiu wysp trzustkowych i współautor programu stworzenia Polskiej Sztucznej Trzustki.

Centrum Medyczne MediSpace współpracuje z lekarzami z wielu dziedzin medycyny, w tym specjalistami chirurgii naczyniowej i ogólnej, proktologami, specjalistami chorób wewnętrznych oraz ginekologami.
Do dyspozycji pacjenta pozostają również specjaliści z zakresu dermatologii, diagnostyki obrazowej, nefrologii oraz kardiologii, urologii i transplantologii.
Dzięki temu, iż w Centrum Medycznym pracuje wielu specjalistów z różnych dziedzin medycyny, pacjenci mają dostęp do kompleksowej opieki medycznej oraz możliwość wykonania badań diagnostycznych, które na miejscu może zinterpretować lekarz specjalista.

Więcej 

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

lek. Mariusz Turowski

chirurg ogólny, proktolog

9,0 / 10

Leczone choroby: Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu zachowawczym i operacyjnym chorób proktologicznych oraz schorzeń jelita grubego. Leczy takie schorzenia, jak przetoki odbytu, hemoroidy, szczelinę i polipy odbytu, torbiel włosową, ale także nowotwory jelita grubego. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Adam Mroczek

urolog

9,3 / 10

Lek. med. Adam Mroczek zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem nawracających infekcji układu moczowego, leczeniem zapalenia prostaty oraz kamicy układu moczowego. Wykonuje pełen zakresu zabiegów operacyjnych, zabiegi stulejki oraz obrzezania. Prowadzi ... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr hab. n. med. Michał Wszoła

chirurg ogólny, transplantolog

Dr hab. n. med. Michał Wszoła pomaga pacjentom cierpiącym z powodu schorzeń górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Zajmuje się leczeniem kamicy pęcherzyka żółciowego, zapalenia żołądka i dwunastnicy, choroby refluksowej oraz  przewlekłego zap... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

chirurg ogólny, transplantolog, chirurg naczyniowy, proktolog

Dr n. med. Krzysztof Ostrowski udziela pacjentom specjalistycznych konsultacji i porad w zakresie chirurgii naczyniowej, ogólnej oraz proktologii. Wykonuje zabiegi takie jak plastyka przepukliny pępkowej i chirurgiczne usuwanie przepukliny pachwinowej... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Tomasz Gryczewski

chirurg ogólny, gastrolog, proktolog

Dr n. med. Tomasz Gryczewski świadczy usługi z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii, zajmuje się również gastrologią. Doktor wykonuje także badania endoskopowe (gastroskopię, kolonoskopię, FSS) w znieczuleniu i bez oraz przeprowadza operacje chirur... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Anna Dąchór

chirurg ogólny

10 / 10

Lek. med. Anna Dąchór przeprowadza operacje małe i duże z zakresu chirurgii ogólnej. Wykonuje zabiegi w obrębie żył kończyn dolnych oraz zabiegi metodą laparoskopową w zakresie jamy brzusznej . Specjalizuje się w skleroterapii. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Anna Nalewajko

chirurg ogólny, proktolog

Lek. Anna Nalewajko zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń natury proktologicznej. Pomaga pacjentom cierpiącym na choroby odbytu, leczy hemoroidy, ropienie i kłykciny kończyste. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne w obrębie całego ciała. Leczy prz... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

dr n. med. Piotr Diuwe

chirurg ogólny, proktolog

Lek. Piotr Diuwe udziela konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej oraz proktologii. Przeprowadza zabiegi laserowego leczenia chorób odbytu - hemoroidów, szczeliny i przetoki odbytu, usuwanie fałdów okołoodbytniczych czy kłykcin kończystych. Zakres jego... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Piotr Góralski

chirurg ogólny

Lek. Piotr Góralski pomaga pacjentom z chorobami górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym osobom cierpiącym z powodu zapalenia żołądka, dwunastnicy, guzów jelit, a także chorym z przepuklinami brzusznymi, chorobami odbytu czy kamicą pęche... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Andrzej Berman

chirurg ogólny

Lek. Andrzej Berman leczy pacjentów ze schorzeniami górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Zajmuje się diagnostyką endoskopową oraz endoskopowym usuwaniem zmian z przewodu pokarmowego. Przeprowadza małoinwazyjne, laserowe zabiegi z zakresu pr... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Anna Bonder-Nowicka

urolog, seksuolog

Leczone choroby: Główne obszary jej działalności to onkologia urologiczna, zaburzenia czynnościowe pęcherza moczowego, kamica układu moczowego, zakażenia układu moczowego, zaburzenia sfery seksualnej, antykoncepcja dla mężczyzn więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Certyfikaty

 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace
 • Przychodnia Centrum Medyczne MediSpace

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Centrum Medyczne MediSpace
ul. Spokojna 5
01-044 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
7:00-20:00
wtorek
7:00-20:00
środa
7:00-20:00
czwartek
7:00-20:00
piątek
7:00-20:00
sobota
8:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum Medyczne MediSpace mieści się na warszawskiej Woli przy ulicy Spokojnej 5. W odległości ok. 350 metrów znajduje się przystanek autobusowy, równie blisko mieści się przystanek tramwajowy. Odległość od Dworca Centralnego wynosi niespełna 5 kilometrów. Najbliższe międzynarodowe lotnisko (na warszawskim Okęciu) dzieli od Centrum Medycznego ok. 10 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Centrum Medyczne MediSpace

 • Jak oceniana jest placówka Centrum Medyczne MediSpace?

  Placówka Centrum Medyczne MediSpace została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,4 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 4323 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum Medyczne MediSpace w Warszawie?

  Placówka Centrum Medyczne MediSpace z Warszawy posiada w cenniku usług 135 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , urologia , dermatologia , antykoncepcja oraz chirurgia naczyniowa i flebologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum Medyczne MediSpace?

  Centrum Medyczne MediSpace znajduje się w Warszawie - ul. Spokojna 5. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 55 01

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum Medyczne MediSpace?

  Placówka Centrum Medyczne MediSpace z Warszawy otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…