Medical Hair

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  1 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Medical Hair
 • Recepcja, poczekalnia Medical Hair
 • Gabinet konsultacyjny Medical Hair
 • Gabinet konsultacyjny Medical Hair
 • Gabinet zabiegowy Medical Hair
 • Gabinet zabiegowy Medical Hair
 • Gabinet zabiegowy Medical Hair
 • Gabinet zabiegowy Medical Hair
 • Wygląd zewnętrzny Medical Hair
 • Wygląd zewnętrzny Medical Hair
Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Lublin, ul. Braci Wieniawskich 12B
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
 • Konsultacja trychologiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Medical Hair specjalizuje się w zabiegach transplantacji włosów. Jesteśmy prekursorami techniki FUE w Polsce, wykonujemy tego typu zabiegi od 2006 roku. Jeszcze w latach 90, jako pierwsi w kraju, zaczęliśmy przeprowadzać przeszczepy pojedynczych mieszków włosowych. Mamy wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę specjalistyczną, którą wykorzystujemy każdego dnia.

Wykonujemy zabiegi transplantacji włosów metodami: FUE, FUE UN-SHAVEN, FUT (STRIP), BHT.

FUE polega na punktowym pobieraniu, z okolicy dawczej, niewielkich fragmentów skóry z mieszkami włosowymi. Wcześniej obszar pobrania musi być ogolony. Po FUE nie pozostają widoczne blizny. Jako jedyna firma w Polsce przeszczepiamy w ciągu jednego dnia do 6000 transplantów.

FUE UN-SHAVEN to technika, która umożliwia pobranie włosów bez golenia obszaru dawczego. Zabieg ilościowo do 1500 transplantów.

FUT jest to tzw. „stara” metoda transplantacji. Pobierany jest owłosiony pasek skóry z potylicy. W tym miejscu zakładane są szwy. Następnie fragment skóry jest dzielony na pojedyncze grafty, które następnie są wszczepiane w miejsca objęte łysieniem. FUT jest to bardziej inwazyjna technika, a po zabiegu pozostaje linijna, cienka blizna, która doskonale się chowa pomiędzy dłuższymi włosami pacjenta.

BHT polega na pobraniu włosów z innych części ciała np. tors, łydki i wszczepieniu ich w powstałe ubytki na głowie. Metoda jest skierowana do osób, u których nie ma możliwości pobrania włosów z głowy.

Decyzję, dotyczącą wyboru techniki, podejmuje lekarz w porozumieniu z pacjentem.

W Medical Hair leczymy łysienie i wypadanie włosów u kobiet i u mężczyzn. Wykonujemy mezoterapię-również z użyciem autologicznego osocza bogatopłytkowego. Poprawiamy kondycję włosów, wzmacniamy je i hamujemy wypadanie włosów.

Pacjentom, którzy nie kwalifikują się do transplantacji włosów ze względu na rozległość łysiny, proponujemy mikropigmentację skóry głowy. Zabieg polega na optycznym zagęszczeniu włosów poprzez umieszczenie pigmentu w najgłębszej warstwie naskórka. Efekty utrzymują się przez 2-3 lata.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również trychologia. Zapraszamy osoby z problemem łysienia (androgenowego, plackowatego, bliznowaciejącego, telogenowego czy poporodowego), z trichotillomanią, łojotokiem, łupieżem czy łuszczycą. Nasz specjalista pomaga też pacjentom z łojotokowym zapaleniem skóry i zaburzeniami struktury włosów. W trakcie konsultacji trychologicznej przeprowadza wywiad oraz badanie, mające na celu ocenę stanu skóry i włosów, stawia diagnozę i przekazuje pacjentowi odpowiednie zalecenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Od 2010 roku jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczne urządzenie Follicular Unit Extractor. Wykorzystujemy unikalną w skali europejskiej maszynę do pobierania materiału. Jej zaawansowana technologia umożliwia wykonywanie rotacji w obie strony przy pobieraniu mieszków włosowych – naśladowanie ruchu ludzkiej ręki. Dzięki temu zmniejsza się liczba tzw. złych pobrań, będących wynikiem osiowych uszkodzeń materiału, spowodowanych jednostronną rotacją narzędzia. W Medical Hair nie stosujemy wysuszającej mieszki włosowe metody podciśnieniowej przy wyjmowaniu graftów. Przeprowadzamy procedurę ręcznie, co pozwala nam kontrolować jakość materiału oraz korygować nacięcia po każdym pobraniu.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Bezpłatne konsultacje – zapraszamy przyszłych pacjentów na bezpłatne konsultacje, na których omówimy poszczególne metody zabiegu i pokażemy, jak prezentują się efekty przeprowadzonych przez nas zabiegów.

 • Kredytowanie zabiegów – istnieje możliwość rozłożenia kosztu zabiegu na raty. Wszystkie formalności załatwia za pacjenta klinika. Kredytujemy 100% wartości zabiegu.

 • Profesjonalna obsługa – dbamy o wysokie standardy obsługi klientów.

 • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej i serdecznej atmosferze.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medical Hair w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
  bezpłatnie
  Konsultacja trychologiczna
  wizyta kontrolna - 50 zł
  150
 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Medical Hair została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.

5,0 / 5
(1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
5,0 / 5
(242 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(1 opinie)

R
24 sierpnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Wszystko super
Medical Hair, Warszawa, ul. Ogrodowa 48
Ocena specjalisty:
dr n. med. Sławomir Pietuszko, Chirurg ogólny
Ocena leczenia
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów, sierpień 2022
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Medical Hair tworzą ludzie, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w transplantacji włosów i przyczynili się do popularyzacji tej metody leczenia łysienia i wypadania włosów w Polsce. Zabiegi przeprowadzane są wyłącznie przez specjalistów chirurgii, co zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Cały zespół stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kursach, szkoleniach i kongresach naukowych.


Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medical Hair.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 19:00)

Wybierz placówkę

Poniżej wybierz jedną z 2 placówek Medical Hair:
Medical Hair
ul. Ogrodowa 48
00-876 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
9:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Medical Hair
ul. Braci Wieniawskich 12B
20-844 Lublin

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-19:00
wtorek
8:00-19:00
środa
8:00-19:00
czwartek
8:00-19:00
piątek
8:00-19:00
sobota
9:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa


Najczęstsze pytania o placówkę Medical Hair

 • Jakie usługi oferuje Medical Hair w Warszawie?

  Placówka Medical Hair z Warszawy posiada w cenniku usług 34 pozycji, m.in z zakresu: leczenie łysienia , medycyna estetyczna , diagnostyka i badania , konsultacje oraz medycyna regeneracyjna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Medical Hair?

  Medical Hair znajduje się w Warszawie - ul. Ogrodowa 48, w Lublinie - ul. Braci Wieniawskich 12B. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 50 53

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Medical Hair?

  Placówka Medical Hair z Warszawy otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…