Stomatologia Lis

9,5 / 10   •   Znakomita   •  37 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Stomatologia Lis
 • Wnętrza, wystrój Stomatologia Lis
 • Wnętrza, wystrój Stomatologia Lis
 • Wnętrza, wystrój Stomatologia Lis
 • Gabinet zabiegowy Stomatologia Lis
Warszawa, ul. Krasińskiego 58
 • Konsultacja stomatologiczna • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Stomatologia Lis to nowoczesny gabinet zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Znajdą w nim pomoc zarówno osoby borykające się z chorobami zębów i przyzębia, jak i te, które pragną uzyskać piękny, równy i biały uśmiech. Każda z nich może liczyć na indywidualne podejście. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki stomatologicznej, z jednoczesnym położeniem dużego nacisku na profilaktykę. W trakcie konsultacji z uwagą wysłuchujemy oczekiwań pacjenta, by stworzyć indywidualny plan leczenia, uwzględniający potrzeby danej osoby. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów odczuwających lęk przed wizytą w gabinecie stomatologa – oferujemy bezbolesne leczenie w komfortowych warunkach.

Mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, co pozwala nam znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie problemów, z jakimi zwracają się do nas pacjenci. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie wizyty w gabinecie, jak również by byli w pełni usatysfakcjonowani rezultatami leczenia. Mając to na względzie, sukcesywnie doskonalimy swoje umiejętności, ucząc się od uznanych specjalistów w kraju i za granicą. W trakcie kolejnych szkoleń i kursów zapoznajemy się z innowacyjnymi technikami zabiegowymi, a następnie najlepsze z nich wdrażamy do oferty gabinetu. Dzięki temu nasi pacjenci mają dostęp do najnowszych – a przy tym sprawdzonych i bezpiecznych – metod leczenia.

W trakcie zabiegów wykorzystujemy najwyższej klasy materiały oraz urządzenia. Dzięki współpracy z najlepszą pracownią protetyczną w stolicy oraz systemowi indywidualnego projektowania zębów możemy zaoferować pacjentom prace protetyczne do złudzenia przypominające naturalne uzębienie. Uzupełniamy zarówno pojedyncze, jak i bardziej rozległe ubytki. Przywracamy prawidłową funkcjonalność narządu żucia, zapewniamy możliwość pozbycia się kompleksów z powodu braków w uzębieniu. Pomagamy pacjentom odzyskać piękny uśmiech i pewność siebie.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje ortodoncja. Serdecznie zapraszamy do gabinetu zarówno dorosłych, jak i dzieci. Pierwszym etapem jest precyzyjna diagnostyka (RTG na miejscu), na której opieramy indywidualny plan leczenia. Dobieramy najlepszy dla konkretnej wady zgryzu aparat ortodontyczny, następnie prowadzimy pacjenta przez cały proces leczenia. Oferujemy aparaty stałe oraz zdejmowane.

Zajmujemy się leczeniem zmian próchnicowych, włącznie z odtwarzaniem struktury zęba idealnie naśladującej naturalną. W ramach stomatologii estetycznej przeprowadzamy również zabiegi wybielania zębów. Osoby niezadowolone z odcienia szkliwa swojego uzębienia mogą je rozjaśnić, uzyskując piękny biały uśmiech.

Leczymy schorzenia miazgi zębowej. Oferujemy Państwu nowoczesne leczenie kanałowe – przeprowadzamy zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej. Dzięki użyciu mikroskopu jesteśmy w stanie opracować kanały o rozwidleniach niewidocznych gołym okiem. Powiększenie pola zabiegowego ułatwia pracę stomatologa, zapewniając mu znacznie większą precyzję.

W ofercie gabinetu znajduje się chirurgia stomatologiczna oraz implantologia. Wykonujemy zarówno ekstrakcje zębów, jak i złożone zabiegi odbudowy ubytków przy użyciu implantów. Tytanowe wszczepy, pełniące rolę sztucznych korzeni zębów, stanowią trwały filar dla szeregu prac protetycznych, począwszy od koron, przez mosty, a skończywszy na protezach opartych na implantach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do naszego bogatego wyposażenia należy szereg nowoczesnych urządzeń, w tym mikroskop stomatologiczny, wykorzystywany w trakcie zabiegów wymagających wyjątkowej precyzji. Przy jego pomocy przeprowadzamy m.in. leczenie endodontyczne, nierzadko ratując zęby przeznaczone do ekstrakcji.

Bezbolesność zabiegów zapewnia system komputerowego znieczulania The Wand. Sterowane komputerowo urządzenie, przypominające wyglądem długopis, umożliwia podanie płynu znieczulającego w pełni komfortowo, niewyczuwalnie przez pacjenta.


Udogodnienia dla pacjentów

Stomatologia Lis oferuje pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne. Do każdej z osób, które decydują się na podjęcie u nas leczenia, podchodzimy indywidualnie. Starannie układamy plan zabiegów, biorąc pod uwagę oczekiwania pacjenta. Dzięki posiadaniu aparatu RTG możemy wykonać zdjęcia rentgenowskie na miejscu, w gabinecie, co pozwala pacjentom zaoszczędzić czas, a nam – szybko postawić przeprowadzić diagnostykę i opracować indywidualny plan leczenia.

Zabiegi wykonujemy bezstresowo i bezboleśnie, co jest zasługą systemu znieczulania komputerowego The Wand. Przeprowadzamy leczenie w komfortowych warunkach, przy wykorzystaniu nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych technik i materiałów.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Stomatologia Lis w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja stomatologiczna
  100
 • Stomatologia


Opinie z internetu

Placówka Stomatologia Lis została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 37 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

9,5
/ 10
Znakomita
37 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5
(2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,5 / 5
(31 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(6 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(2 opinie)

J
17 października 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Stomatologia Lis, Warszawa
Kompleksowa obsługa
Ocena specjalisty:
lek. dent. Krzysztof Lis, Stomatolog
Bardzo polecam tego stomatologa, cechuje go facowe podejście do klienta. pan lis uratował mnie od bólu zęba, naprawił błędy po poprzednim dentyście, stawia na jakość, a nie ilość.
Ocena leczenia:
Leczenie zęba 1 kanałowego bez mikroskopu,
Sprawnie wyleczone kanały
Przydatna opinia?
(0)
(0)

G
24 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Stomatologia Lis, Warszawa
Wszystko super
Ocena specjalisty:
Fantastyczny lekarz, przemiły człowiek.
Ocena leczenia:
Po zakończeniu leczenia wyszłam z gabinetu zdrowsza i szczęśliwsza!
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Konsultacje i zabiegi przeprowadza dwoje stomatologów: lek. dent. Krzysztof Lis oraz lek. dent. Julita Wojtaszek-Lis. Przykładają wszelkich starań, by zapewnić pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu na wszystkich etapach leczenia. Regularnie uczestniczą w kursach i szkoleniach oraz konferencjach naukowych, dzięki czemu podnoszą swoje kwalifikacje, zdobywają wiedzę i nowe umiejętności.

lek. dent. Krzysztof Lis

stomatolog

10 / 10

Lek. dent. Krzysztof Lis specjalizuje się w estetycznej odbudowie uzębienia. W codziennej pracy wykorzystuje nowoczesne techniki zabiegowe oraz najwyższej jakości materiały. W zakres świadczonych przez niego usług – poza stomatologią estetyczną – wcho... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Stomatologia Lis
ul. Krasińskiego 58
01-755 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
na telefon
wtorek
na telefon
środa
na telefon
czwartek
na telefon
piątek
na telefon
sobota
na telefon
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Stomatologia Lis znajduje się na Żoliborzu, w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie rozciągają się skwery i parki, w których można odpocząć w ciszy i pięknym otoczeniu. Lokalizacja jest atrakcyjna również z powodu łatwości dojazdu z dowolnego punktu stolicy. Od najbliższego przystanku komunikacji miejskiej placówkę dzieli dystans kilkudziesięciu metrów. Dworzec Centralny znajduje się w odległości ok. 8 km. 


Najczęstsze pytania o placówkę Stomatologia Lis

 • Jak oceniana jest placówka Stomatologia Lis?

  Placówka Stomatologia Lis została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,5 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 37 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Stomatologia Lis w Warszawie?

  Placówka Stomatologia Lis z Warszawy posiada w cenniku usług 40 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Stomatologia Lis?

  Stomatologia Lis znajduje się w Warszawie - ul. Krasińskiego 58. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 55 56

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Stomatologia Lis?

  Placówka Stomatologia Lis z Warszawy otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 14:13-14:13. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty na telefon , natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…