Korekcja odstających uszu Wrocław

Operacje plastyczne to skuteczny sposób na pozbycie się mankamentów sylwetki i związanych z nimi kompleksów. Jednym z najpopularniejszych zabiegów tego rodzaju jest korekta uszu. Poniżej znajdziesz listę 11 wrocławskich klinik, które posiadają ją w swojej ofercie. Zapoznaj się z poszczególnymi placówkami i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę.

Wrocław, ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,7 / 5  (538 opinii)  rozwiń

Zabieg był przeprowadzony szybko i profesjonalnie, doświadczenie osób zatrudnionych pomogło mi uniknąć paniki, która była nie odłączona częścią otoplastyki. Jestem zadowolona z zabiegu, 3 dzień po operacji i ból jest praktycznie znikomy, wiec można powiedzieć, ze była przeprowadzona ostrożnie mimo znieczulenia. Nie jestem w stanie ocenić końcowego efektu ponieważ uszy nadal są napuchnięte. ~ Kamila (Korekcja odstających uszu, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

  • Korekcja odstających uszu od 2500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł
Wrocław, ul. Dolnobrzeska 5A

NawMedica

4,8 / 5  (147 opinii)  rozwiń

Sam zabieg przebiegł w porządku i miłej atmosferze. Na efekty jeszcze muszę poczekać. ~ Son.wid (Operacja plastyczna uszu, lek. Ryszard Nawrocki)

  • Korekcja odstających uszu 4000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Wrocław, ul. Kutrzeby 64

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

4,7 / 5  (112 opinii)  rozwiń

Jestem pare dni po zabiegu. Ból po zabiegu był znikomy. Na końcowy efekt musze jeszcze poczekać i jeśli wszystko bedzie przebiegać, jak do tej pory chętnie zmienię na najwyższą ocene. ~ Przemysław (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Jakub Kratochwil)

  • Korekcja odstających uszu 3500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

ocena 4,8 / 5  (14 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (36 opinii)
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w NawMedica

ocena 4,7 / 5  (46 opinii)
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4,7 / 5  (160 opinii)
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Chiroplastica

ocena 4,6 / 5  (62 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (40 opinii)
dr Marta Wilczyńska - Staniul

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

Korekcja odstających uszu Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 11 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Centrum Medyczne Bieniek, najwyższa to 6000 zł, natomiast średni koszt to 4045 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Odstające uszy są przyczyną kompleksów u osób w każdym wieku, źródłem nieustających docinków i żartów. Na szczęście współczesna chirurgia plastyczna pozwala w prosty sposób skorygować ten mankament urody. Zabieg korekcji odstających uszu jest szybki (trwa zazwyczaj około pół godziny) i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Zaletą procedury jest fakt, że pacjent może powrócić do normalnej aktywności już po kilku dniach.

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Operacja uszu we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby poddać się korekcie uszu we Wrocławiu, powinny skierować swoje kroki do Centrum Medycznego Bieniek, położonego w dzielnicy Krzyki. Operacje plastyczne przeprowadza tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, doświadczony chirurg. Oprócz standardowej korekcji odstających uszu, doktor Bieniek wykonuje także rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha. Wśród placówek oferujących swoim pacjentom operacje uszu, znajduje się także Chiroplastica (dzielnica Krzyki). Procedury te przeprowadzają dr n. med. Ahmed Elsaftawy, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej, oraz dr Marta Wilczyńska - Staniul, chirurg plastyczny i ogólny. W klinice można poddać się także innym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej, jak również naczyniowej.

Odstające uszy - gdzie zlikwidować ten problem?

Jedną z popularnych wrocławskich klinik, które posiadają w swojej ofercie korekcję uszu, jest NawMedica (dzielnica Fabryczna), która dołączyła do serwisu Kliniki.pl w 2019 roku. Operacje plastyczne przeprowadza tu znakomity specjalista, lek. Ryszard Nawrocki. Z kolei w Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna) procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje lek. Piotr Rataj. Klinika ta, oprócz operacji uszu, ma w swojej ofercie także korektę nosa, powiększenie piersi oraz plastykę brzucha.

Inne placówki, do których warto wybrać się na korektę uszu, to:

  • Gabinet Chirurgii Estetycznej (Krzyki)
  • Ars Estetica (Krzyki)

Gdzie jeszcze na korektę uszu we Wrocławiu?

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Na terenie Wrocławia funkcjonuje wiele doskonałych klinik chirurgi plastycznej, które w swojej ofercie mają zabieg korekcji odstających uszu. Wśród nich warto wymienić NZOZ Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz. Klinika dysponuje nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną, spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa. To rodzinny ośrodek, w którym wiedza i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Personel medyczny placówki tworzą dr n. med. Henryk Knakiewicz, dr n. med. Monika Knakiewicz, lek. med. Michał Knakiewicz oraz lek. med. Mateusz Knakiewicz, a na liście przeprowadzanych zabiegów, oprócz korekcji uszu, znajdują się m.in. operacje plastyczne nosa i powiek, powiększanie piersi i abdominoplastyka.

Kolejną godną uwagi wrocławską placówką jest Klinika Wiatroszak ESTmedica – nowoczesna klinika prowadzona przez lek. med. Marcina Wiatroszaka, który jest doświadczonym specjalistą chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Dr Wiatroszak jako jeden z pierwszych w Polsce przeprowadzał zabiegi modelowania ciała za pomocą kwasu hialuronowego oraz liposukcji ultra- i infradźwiękowej. Oprócz korekty uszu w klinice można skorzystać z wielu innych zabiegów chirurgii plastycznej, obejmujących m.in. zabiegi korekcyjne twarzy, chirurgię plastyczną piersi, ginekologię estetyczną i modelowanie sylwetki.

Pozostałe wrocławskie placówki

Problem odstających uszu można zlikwidować także w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Wrocław, prowadzonym przez lek. med. Andrzeja Michalaka. Kolejną wrocławską placówką, która ma w swojej ofercie operację uszu jest Klinika Optimus Gabinet Chirurgii Plastycznej – nowoczesna placówka funkcjonująca w trybie Chirurgii Jednego Dnia. Zabiegi przeprowadza lek. med. Paweł Niemkiewicz, chirurg plastyczny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Odstające uszy koryguje też dr n. med. Irena Petruk – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Petruk przyjmuje pacjentów w Gabinecie Chirurgii Plastycznej, mieszczącym się w Prywatnej Poliklinice "Na Grobli".

Operacja uszu. Cena we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby poddać się korekcie uszu we Wrocławiu, muszą się przygotować na wydatek rzędu minimum 2500 zł, przy czym cena ta może wzrosnąć do 4500 zł. Ostateczny koszt jest ustalany z pacjentem podczas wizyty kwalifikującej go do zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.