Korekcja odstających uszu Wrocław

Operacje plastyczne to skuteczny sposób na pozbycie się mankamentów sylwetki i związanych z nimi kompleksów. Jednym z najpopularniejszych zabiegów tego rodzaju jest korekta uszu. Poniżej znajdziesz listę 14 wrocławskich klinik, które posiadają ją w swojej ofercie. Zapoznaj się z poszczególnymi placówkami i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę.

Klinika Dr Kratochwil

Wrocław, ul. Kutrzeby 64
9,1 / 10  •  Znakomita  •  152 opinii

Jestem pare dni po zabiegu. Ból po zabiegu był znikomy. Na końcowy efekt musze jeszcze poczekać i jeśli wszystko bedzie przebiegać, jak do tej pory chętnie zmienię na najwyższą ocene. ~ Przemysław (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Jakub Kratochwil)

  • Korekcja odstających uszu 5500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Bieniek Clinic

Wrocław, ul. Czechowicka 11
9,5 / 10  •  Znakomita  •  748 opinii

Zabieg był przeprowadzony szybko i profesjonalnie, doświadczenie osób zatrudnionych pomogło mi uniknąć paniki, która była nie odłączona częścią otoplastyki. Jestem zadowolona z zabiegu, 3 dzień po operacji i ból jest praktycznie znikomy, wiec można powiedzieć, ze była przeprowadzona ostrożnie mimo znieczulenia. Nie jestem w stanie ocenić końcowego efektu ponieważ uszy nadal są napuchnięte. ~ Kamila (Korekcja odstających uszu, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

  • Korekcja odstających uszu od 5500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 13 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

dr n. med. Agnieszka Burkacka

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg dziecięcy

w Ars Estetica Wrocław

10 / 10
dr n. med. Marek Łuciuk

chirurg twarzowo-szczękowy, chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bieniek Clinic

9,8 / 10
lek. spec. Paweł Jaremków

chirurg plastyczny

w Bieniek Clinic

9,6 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica dr Ryszard Nawrocki

9,3 / 10
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Chiroplastica

9,2 / 10
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

9,0 / 10
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

9,0 / 10
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

8,0 / 10
lek. Łukasz Kratochwil

chirurg plastyczny

w Łukasz Kratochwil Chirurgia plastyczna, DCG Centrum Medyczne

lek. Wiktor Czyżak

chirurg plastyczny

w Krefft Clinic

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Bieniek Clinic

dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Bieniek Clinic

Korekcja odstających uszu Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 14 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 4500 zł w Ars Estetica Wrocław, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 5464 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Odstające uszy są przyczyną kompleksów u osób w każdym wieku, źródłem nieustających docinków i żartów. Na szczęście współczesna chirurgia plastyczna pozwala w prosty sposób skorygować ten mankament urody. Zabieg korekcji odstających uszu jest szybki (trwa zazwyczaj około pół godziny) i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Zaletą procedury jest fakt, że pacjent może powrócić do normalnej aktywności już po kilku dniach.

Kadra w Prestige Clinic Kadra w Prestige Clinic

Operacja uszu we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby poddać się korekcie uszu we Wrocławiu, powinny skierować swoje kroki do Centrum Medycznego Bieniek, położonego w dzielnicy Krzyki. Operacje plastyczne przeprowadza tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, doświadczony chirurg. Oprócz standardowej korekcji odstających uszu, doktor Bieniek wykonuje także rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha. Wśród placówek oferujących swoim pacjentom operacje uszu, znajduje się także Chiroplastica (dzielnica Krzyki). Procedury te przeprowadzają dr n. med. Ahmed Elsaftawy, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej, oraz dr Marta Wilczyńska - Staniul, chirurg plastyczny i ogólny. W klinice można poddać się także innym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej, jak również naczyniowej.

Odstające uszy - gdzie zlikwidować ten problem?

Jedną z popularnych wrocławskich klinik, które posiadają w swojej ofercie korekcję uszu, jest NawMedica (dzielnica Fabryczna), która dołączyła do serwisu Kliniki.pl w 2019 roku. Operacje plastyczne przeprowadza tu znakomity specjalista, lek. Ryszard Nawrocki. Z kolei w Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna) procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje lek. Piotr Rataj. Klinika ta, oprócz operacji uszu, ma w swojej ofercie także korektę nosa, powiększenie piersi oraz plastykę brzucha.

Inne placówki, do których warto wybrać się na korektę uszu, to:

  • Gabinet Chirurgii Estetycznej (Krzyki)
  • Ars Estetica (Krzyki)

Gdzie jeszcze na korektę uszu we Wrocławiu?

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Na terenie Wrocławia funkcjonuje wiele doskonałych klinik chirurgi plastycznej, które w swojej ofercie mają zabieg korekcji odstających uszu. Wśród nich warto wymienić NZOZ Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz. Klinika dysponuje nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną, spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa. To rodzinny ośrodek, w którym wiedza i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Personel medyczny placówki tworzą dr n. med. Henryk Knakiewicz, dr n. med. Monika Knakiewicz, lek. med. Michał Knakiewicz oraz lek. med. Mateusz Knakiewicz, a na liście przeprowadzanych zabiegów, oprócz korekcji uszu, znajdują się m.in. operacje plastyczne nosa i powiek, powiększanie piersi i abdominoplastyka.

Kolejną godną uwagi wrocławską placówką jest Klinika Wiatroszak ESTmedica – nowoczesna klinika prowadzona przez lek. med. Marcina Wiatroszaka, który jest doświadczonym specjalistą chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Dr Wiatroszak jako jeden z pierwszych w Polsce przeprowadzał zabiegi modelowania ciała za pomocą kwasu hialuronowego oraz liposukcji ultra- i infradźwiękowej. Oprócz korekty uszu w klinice można skorzystać z wielu innych zabiegów chirurgii plastycznej, obejmujących m.in. zabiegi korekcyjne twarzy, chirurgię plastyczną piersi, ginekologię estetyczną i modelowanie sylwetki.

Pozostałe wrocławskie placówki

Problem odstających uszu można zlikwidować także w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Wrocław, prowadzonym przez lek. med. Andrzeja Michalaka. Kolejną wrocławską placówką, która ma w swojej ofercie operację uszu jest Klinika Optimus Gabinet Chirurgii Plastycznej – nowoczesna placówka funkcjonująca w trybie Chirurgii Jednego Dnia. Zabiegi przeprowadza lek. med. Paweł Niemkiewicz, chirurg plastyczny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Odstające uszy koryguje też dr n. med. Irena Petruk – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Petruk przyjmuje pacjentów w Gabinecie Chirurgii Plastycznej, mieszczącym się w Prywatnej Poliklinice "Na Grobli".

Operacja uszu. Cena we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby poddać się korekcie uszu we Wrocławiu, muszą się przygotować na wydatek rzędu minimum 2500 zł, przy czym cena ta może wzrosnąć do 4500 zł. Ostateczny koszt jest ustalany z pacjentem podczas wizyty kwalifikującej go do zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…