Korekcja odstających uszu Łódź

Odstające uszy mogą być powodem zaniżonej samooceny i kompleksów. Zdarza się, że ich posiadacze rezygnują z życia towarzyskiego w obawie przed brakiem akceptacji czy wyśmianiem. W takiej sytuacji warto rozważyć korektę uszu. Łódź jest miastem, w którym zabieg ten przeprowadza się w wielu klinikach. Poniżej znajdziesz listę 4 takich placówek. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę.

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  426 opinii

Sam zabieg bezbolesny. Może troszkę mało komfortowe jest znieczulenie, ale całe szczęście trwało to sekundkę i już nic nie czułam :) Podczas zabiegu obecne Panie były bardzo miłe i pomocne pytając co chwila czy wszystko u mnie okej. Po zabiegu jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi. Chodzę już tylko w kitkach. Efekt jest dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Uszka pięknie przylegają, są równe i nic mnie nie boli. :) ~ Ola (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Paweł Pisera)

  • Korekcja odstających uszu od 3500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, laryngologa i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

9,6 / 10

Korekcja odstających uszu Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 3 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 3500 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 3833 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Łodzi - gdzie najlepiej?

Operacja plastyczna uszu to prosty i krótki zabieg. W czasie jego trwania chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, wycinając jej część, a na koniec zakłada szwy kształtujące. Procedurę przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest konieczna hospitalizacja. Po operacji pacjent udaje się do domu i przez określony przez lekarza czas musi nosić specjalną opaskę uciskową.

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Gdzie na operację uszu w Łodzi?

W położonej na Bałutach placówce Este l'arte, wszelkie operacje plastyczne przeprowadza dr hab. n. med. Jan Rykała, doświadczony specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. W ofercie kliniki znajduje się zarówno korekta uszu, jak i powiększanie piersi implantami anatomicznymi czy totalna korekcja nosa. Inną popularną łódzką placówką jest prywatny gabinet chirurgii plastycznej dr-a n. med. Ryszarda Bratosia, który znajduje się na Polesiu. Dr Bratoś oprócz korekcji uszu może zaproponować swoim pacjentom także zabieg zmniejszenia małżowin usznych.

Odstające uszy - jak zlikwidować ten problem?

Chcąc pozbyć się odstających uszu, zajrzeć można również do znajdującego się w Śródmieściu Szpitala Prywatnego Pulsmed. Wszelkie operacje plastyczne przeprowadza tu dr n. med. Paweł Pisera, który jest także członkiem kadry medycznej Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej SP ZOZ USK im. Norberta Barlickiego w Łodzi. W placówce tej obejmuje stanowisko zastępcy ordynatora oraz specjalisty chirurgii plastycznej.

Inne łódzkie kliniki, w których można poddać się korekcie uszu, to:

  • Medical Margaret SPA (Górna)
  • Centrum Medyczne Med-Gastr (Bałuty)
  • Dream-Med (Bałuty)
  • SILVER Clinic (Polesie)
  • Senses Clinic (Widzew)

Korekcja odstających uszu w Łodzi

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Na korektę uszu można udać się także do Gabinetu Chirurgii Plastycznej, który mieści się w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed. Z innych operacji plastycznych oferowane są tutaj również: plastyka powiek, operacje plastyczne nosa oraz plastyka powłok brzusznych. Procedury przeprowadza dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista chirurgii dziecięcej i plastycznej .

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Nefretete oferowane są m.in. zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, wśród których można wymienić operacje plastyczne uszu. Z innych zabiegów specjalista przeprowadza tutaj korekcję powiek dolnych i górnych, operacje opadnięcia powieki górnej czy redukcję blizn i chirurgiczne (także laserowe) usuwanie zmian skórnych. Tym specjalistą jest dr n. med. Małgorzata Kot, chirurg ogólny i plastyczny.

Plastyce odstających małżowin usznych można poddać się także w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przeprowadzane są tutaj także operacje w przypadku zniekształcenia małżowin usznych, a także powiek oraz plastyki wad rozwojowych, np. rozszczep wargi i podniebienia. Lekarze podejmują się także rekonstrukcji twarzy, piersi i kończyn z użyciem płatów skórno-mięśniowych. Jednym z fachowców z kadry medycznej jest tutaj prof. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Pozostałe łódzkie placówki

Osoby z odstającymi uszami mogą przyjść także do NZOZ dr Lik Clinic.. Z innych oferowanych tutaj zabiegów plastycznych można wymienić: plastykę powiek, lifting twarzy, plastykę nosa chrzęstnego oraz plastykę ust czy plastykę okolic intymnych.

Prywatny Gabinet Specjalistyczny Edd-Med mieszczący się w Medical Magnus Clinic proponuje swoim pacjentom zabieg otoplastyki z powodu odstających małżowin usznych lub w przypadku pourazowych zniekształceń małżowin usznych. Dodatkowo można poddać się tutaj także operacjom plastycznym nosa (części chrzęstnej i kostnej), piersi (plastyka piersi i ginekomastia) oraz brzucha (adbominoplastyka). Pacjentami zajmuje się dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Operacja uszu. Cena w Łodzi

Korekta uszu to jeden z najmniej kosztownych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ceny w Łodzi zaczynają się już od 2200 zł, a kończą na 4100 zł. Cena jest uzależniona zarówno od konkretnej placówki, jak i pożądanych efektów operacji.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…