Korekcja odstających uszu Kraków

Odstające uszy to problem, który potrafi spędzać osobom nim dotkniętym sen z powiek. Aby się go pozbyć, warto rozważyć korekcję uszu - zabieg, w przebiegu którego chirurg plastyk modeluje chrząstkę małżowiny. Zastanawiasz się, gdzie poddać się operacji uszu w Krakowie? W wyborze odpowiedniej placówki pomoże Ci poniższa lista 9 klinik. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i wygodnie umów się na wizytę.

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10
dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Kraków, ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

lek. Marek Ciesiński

chirurg ogólny, chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

Korekcja odstających uszu Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 9 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 2047 zł w LUX MED Kraków, najwyższa to 6360 zł, natomiast średni koszt to 4813 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Krakowie - gdzie najlepiej?

Odstające uszy stanowią przyczynę kompleksów i złego samopoczucia dużej liczby osób w każdym wieku. Na szczęście chirurgia plastyczna daje możliwość pozbycia się tego mankamentu urody – wystarczy przeprowadzić prosty zabieg plastyki małżowin usznych, polegający na nacięciu i odpowiednim wymodelowaniu chrząstki. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a cięcia znajdują się na tylnej powierzchni małżowin i są całkowicie niewidoczne. Szwy usuwa się po upływie 10 dni, a przez co najmniej miesiąc po zabiegu zaleca się noszenie opaski chroniącej uszy.

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Odstające uszy - oferta krakowskich klinik

Ośrodek Medyczny Osteomed (dzielnica Krowodrza) oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz różnego rodzaju specjalistycznych zabiegów z wielu dziedzin medycyny, w tym chirurgii plastycznej. Korekcję odstających uszu, jak również inne operacje plastyczne przeprowadza tu dr n. med. Dominik K. Boligłowa. W Szpitalu na Klinach (dzielnica Swoszowice), który dołączył do Kliniki.pl wiosną 2019 roku, operacje uszu wykonuje dr n. med. Katarzyna Michalska. Oprócz korekty odstających uszu, specjalistka ta zmniejsza także małżowiny. Ciekawostką jest fakt, że dr Michalska przez wiele lat pracowała na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, a także jako zastępca Ordynatora Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego.

Gdzie jeszcze na operację uszu?

W ofercie Europejskiego Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique (Stare Miasto) znajduje się wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej uszu. Oprócz korekcji odstających uszu, można tu poddać się także plastyce zwiniętych uszu, zmniejszeniu małżowin, rekonstrukcji ubytku małżowiny oraz rekonstrukcji rozerwanego płatka ucha.

Inne popularne kliniki w Krakowie, w których wykonywana jest korekcja uszu, to:

  • SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
  • Klinika La Perla SPA (Stare Miasto)
  • Dermedik (Prądnik Biały)
  • SCM estetic (Grzegórzki)
  • Szpital Dworska (Dębniki)

Korekta uszu w Krakowie

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Jedną z krakowskich klinik oferujących swoim pacjentom liczne operacje plastyczne jest Prywatny Ośrodek Chirurgii Plastycznej Andrzeja Zawisza. Właściciel kliniki, lek. med. Andrzej Zawisz, jest doskonałym specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i plastycznej. Doświadczenie zdobywał w jednym z najlepszych na świecie ośrodków chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa.

Zabieg korekcji odstających uszu ma w swojej ofercie również Ośrodek Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Medica, gdzie zabiegi przeprowadza lek. med. Marek Ciesiński – doświadczony specjalista w zakresie chirurgii plastycznej, członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Towarzystwa Mikrochirurgii.

Pozostałe krakowskie placówki

Kształt uszu poprawia również lek. med. Marta Raczkowska-Muraszko, która pacjentów przyjmuje w prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej. Dr Raczkowska-Muraszko specjalizuje się w zabiegach korekcyjnych uszu, nosa, piersi oraz powłok brzusznych, przeprowadza także procedury z zakresu medycyny estetycznej. Jej kompetencje i umiejętności potwierdza członkostwo w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Także Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Estetika Nova ma w swojej ofercie operacje uszu. Zabiegi w placówce przeprowadzają prof. dr hab. med. Jerzy Strużyna, lek. med. Małgorzata Keller-Skomska oraz lek. med. Marek Ciesiński. Każdy z tych specjalistów posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, a także jest członkiem prestiżowego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Operacja uszu. Cena w Krakowie

Za korektę uszu w Krakowie trzeba zapłacić minimum 3000 zł. Cena ta może wzrosnąć do 5000 zł, a jej ostateczna wysokość jest uzależniona zarówno od danej placówki, jak i efektów, które chce osiągnąć pacjent.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…