Korekcja odstających uszu Gdańsk

Wbrew pozorom, odstające uszy potrafią być bardzo dużym problemem. Jeśli chcesz się go pozbyć, zapoznaj się z poniższą listą 5 klinik w Trójmieście, które oferują swoim pacjentom operację uszu. Porównaj ceny, zobacz profile lekarzy i wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę kwalifikującą do zabiegu.

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Derm-Estetyka

Gdynia, ul. Stefana Batorego 7 lok. 35 (19 km od Gdańska)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  116 opinii

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu, chociaż bardzo się stresowaliśmy czy córka to wytrzyma, ale sama stwierdziła że prawie nie bolało ~ MARZENA I CÓRKA (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina)

  • Korekcja odstających uszu od 4700 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, laryngologa, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Mikołaj Pernak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

9,0 / 10
lek. Kajetan Kociszewski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Diamond Clinic

dr Elżbieta Klein

chirurg plastyczny

w Diamond Clinic

Korekcja odstających uszu Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 5 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 4200 zł w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al", najwyższa to 5700 zł, natomiast średni koszt to 4920 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych w obrębie głowy jest korekcja odstających uszu. Szczególnie często wykonuje się ją u dzieci i nastolatków. To dlatego, że mogą borykać się one z brakiem akceptacji wśród rówieśników, a co za tym idzie - zmniejszonym poczuciem własnej wartości. Do operacji uszu kwalifikuje chirurg lub otolaryngolog. Zwykle przeprowadza się ją w znieczuleniu ogólnym, a powrót do codziennych aktywności nie zajmuje wiele czasu.

Gabinet zabiegowy w Diamond Clinic Gabinet zabiegowy w Diamond Clinic

Operacja uszu w Gdańsku

Zniekształcony lub nieestetyczny kształt małżowin usznych, jak również ich odstawanie, to wskazania do zabiegu korekcji małżowin usznych, jaki jest wykonywany w Szpitalu Swissmed (dzielnica Piecki-Migowo). Procedurę poprzedza konsultacja u chirurga plastycznego oraz badanie kwalifikacyjne. W ramach oferty realizowana jest plastyka odstających małżowin usznych (w tym jednego ucha) w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zgodnie z procedurą, po zabiegu na uszy zakładana jest opaska, którą należy nosić przez całą dobę, przez okres ok. 4 tygodni. Pełen powrót do zdrowia następuje zwykle po upływie miesiąca.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Kolejną gdańską placówką, która posiada w swojej ofercie korekcję uszu, jest Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Kliniki.pl zimą 2018 roku. W położonej w dzielnicy Oliwa klinice można poddać się zarówno korekcji uszu, jak i nosa. Każdą z tych procedur wykona doświadczony specjalista, jakim jest lek. Mikołaj Pernak. Chcąc poddać operacji uszu, można wybrać się także do Sopotu. W położonej tu Clinica Sopot, chirurg plastyczny dr hab. n. med. Alicja Renkielska, konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii plastycznej, przeprowadza korekcje uszu zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym.

Inne popularne trójmiejskie kliniki to:

  • ORCHID Centrum Zdrowia i Urody (Sopot)
  • Derm-Estetyka (Gdynia)
  • Derm-Al (Sopot)

Odstające uszy - gdzie pozbyć się tego problemu?

Gabinet zabiegowy w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne Gabinet zabiegowy w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al"

Otoplastyka, która ma na celu poprawę wyglądu odstających małżowin usznych, zmianę kształtu uszu czy ich zmniejszenie lub rekonstrukcję, jest również propozycją Kliniki Perfect Medica. Zabieg jest wskazany osobom z nabytymi urazami uszu oraz z nie w pełni wykształconą małżowiną uszną. W skład zespołu medycznego wchodzi m.in. dr n. med. Irena Grobelny, specjalista chirurgii plastycznej, zastępca ordynatora oraz starszy wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego UM, członek m. in. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Pozostałe placówki w Gdańsku i okolicach

Operację uszu można wykonać nie wcześniej niż po ukończeniu 4. roku życia, kiedy ich rozwój jest ukończony w 80%. Najbardziej optymalnym czasem jest jednak okres przedszkolny do 7. roku życia. Niezależnie od tych wskazań, nie istnieje żadna konkretna granica wieku, uniemożliwiająca korekcję uszu, stąd pacjentami Gabinetu Chirurgii Plastycznej w Gdyni są także osoby dorosłe. Gabinet prowadzi lek. med. Daria Dobaczewska, specjalista chirurgii plastycznej i specjalista chirurgii ogólnej, świadcząc zabiegi korekcji uszu w przypadku m. in. zbyt dużych bądź odstających małżowin usznych.

Małoinwazyjny zabieg korekty uszu polegający na wycięciu części skóry i wymodelowaniu chrząstki  w miejscu jej zagięcia oraz jej umocowaniu w prawidłowym ułożeniu świadczy w Gdyni, w ramach Gabinetu Medycy Estetycznej dr n. med. Karolina Kondej, specjalista chirurgii plastycznej oraz lekarz medycyny estetycznej.

Operacja uszu. Cena w Gdańsku

Za korektę uszu w Trójmieście trzeba zapłacić minimum 2900 zł. Ostateczna cena jest ustalana podczas wizyty kwalifikującej pacjenta do zabiegu. Nie powinna ona przekroczyć 6825 zł.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…