Korekcja odstających uszu Gdańsk

Wbrew pozorom, odstające uszy potrafią być bardzo dużym problemem. Jeśli chcesz się go pozbyć, zapoznaj się z poniższą listą 5 klinik w Trójmieście, które oferują swoim pacjentom operację uszu. Porównaj ceny, zobacz profile lekarzy i wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę kwalifikującą do zabiegu.

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Derm-Estetyka

Gdynia, ul. Stefana Batorego 7 lok. 35 (19 km od Gdańska)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  109 opinii

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu, chociaż bardzo się stresowaliśmy czy córka to wytrzyma, ale sama stwierdziła że prawie nie bolało ~ MARZENA I CÓRKA (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Alina Hedrych-Ozimina)

  • Korekcja odstających uszu od 4700 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, laryngologa, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Mikołaj Pernak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

9,0 / 10
lek. Kajetan Kociszewski

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Diamond Clinic

dr Elżbieta Klein

chirurg plastyczny

w Diamond Clinic

Korekcja odstających uszu Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 5 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 4200 zł w Centrum Dermatologiczno-alergologiczne "Derm-Al", najwyższa to 5700 zł, natomiast średni koszt to 4920 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych w obrębie głowy jest korekcja odstających uszu. Szczególnie często wykonuje się ją u dzieci i nastolatków. To dlatego, że mogą borykać się one z brakiem akceptacji wśród rówieśników, a co za tym idzie - zmniejszonym poczuciem własnej wartości. Do operacji uszu kwalifikuje chirurg lub otolaryngolog. Zwykle przeprowadza się ją w znieczuleniu ogólnym, a powrót do codziennych aktywności nie zajmuje wiele czasu.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Operacja uszu w Gdańsku

Zniekształcony lub nieestetyczny kształt małżowin usznych, jak również ich odstawanie, to wskazania do zabiegu korekcji małżowin usznych, jaki jest wykonywany w Szpitalu Swissmed (dzielnica Piecki-Migowo). Procedurę poprzedza konsultacja u chirurga plastycznego oraz badanie kwalifikacyjne. W ramach oferty realizowana jest plastyka odstających małżowin usznych (w tym jednego ucha) w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Zgodnie z procedurą, po zabiegu na uszy zakładana jest opaska, którą należy nosić przez całą dobę, przez okres ok. 4 tygodni. Pełen powrót do zdrowia następuje zwykle po upływie miesiąca.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Kolejną gdańską placówką, która posiada w swojej ofercie korekcję uszu, jest Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Kliniki.pl zimą 2018 roku. W położonej w dzielnicy Oliwa klinice można poddać się zarówno korekcji uszu, jak i nosa. Każdą z tych procedur wykona doświadczony specjalista, jakim jest lek. Mikołaj Pernak. Chcąc poddać operacji uszu, można wybrać się także do Sopotu. W położonej tu Clinica Sopot, chirurg plastyczny dr hab. n. med. Alicja Renkielska, konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii plastycznej, przeprowadza korekcje uszu zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym.

Inne popularne trójmiejskie kliniki to:

  • ORCHID Centrum Zdrowia i Urody (Sopot)
  • Derm-Estetyka (Gdynia)
  • Derm-Al (Sopot)

Odstające uszy - gdzie pozbyć się tego problemu?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Otoplastyka, która ma na celu poprawę wyglądu odstających małżowin usznych, zmianę kształtu uszu czy ich zmniejszenie lub rekonstrukcję, jest również propozycją Kliniki Perfect Medica. Zabieg jest wskazany osobom z nabytymi urazami uszu oraz z nie w pełni wykształconą małżowiną uszną. W skład zespołu medycznego wchodzi m.in. dr n. med. Irena Grobelny, specjalista chirurgii plastycznej, zastępca ordynatora oraz starszy wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego UM, członek m. in. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Pozostałe placówki w Gdańsku i okolicach

Operację uszu można wykonać nie wcześniej niż po ukończeniu 4. roku życia, kiedy ich rozwój jest ukończony w 80%. Najbardziej optymalnym czasem jest jednak okres przedszkolny do 7. roku życia. Niezależnie od tych wskazań, nie istnieje żadna konkretna granica wieku, uniemożliwiająca korekcję uszu, stąd pacjentami Gabinetu Chirurgii Plastycznej w Gdyni są także osoby dorosłe. Gabinet prowadzi lek. med. Daria Dobaczewska, specjalista chirurgii plastycznej i specjalista chirurgii ogólnej, świadcząc zabiegi korekcji uszu w przypadku m. in. zbyt dużych bądź odstających małżowin usznych.

Małoinwazyjny zabieg korekty uszu polegający na wycięciu części skóry i wymodelowaniu chrząstki  w miejscu jej zagięcia oraz jej umocowaniu w prawidłowym ułożeniu świadczy w Gdyni, w ramach Gabinetu Medycy Estetycznej dr n. med. Karolina Kondej, specjalista chirurgii plastycznej oraz lekarz medycyny estetycznej.

Operacja uszu. Cena w Gdańsku

Za korektę uszu w Trójmieście trzeba zapłacić minimum 2900 zł. Ostateczna cena jest ustalana podczas wizyty kwalifikującej pacjenta do zabiegu. Nie powinna ona przekroczyć 6825 zł.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…