Korekcja odstających uszu Katowice

Katowice to miasto, w którym znajduje się wiele renomowanych klinik chirurgii plastycznej. Chcąc poddać się korekcie uszu, warto wybrać się do jednej z nich. Ich szczegółową ofertę znajdziesz na poniższej liście 8 klinik ze Śląska. Zapoznaj się z profilami lekarzy oraz cennikami, aby wybrać odpowiednią dla siebie placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę!

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  478 opinii

Zabieg przeprowadzony pomyślnie w miłej atmosferze.Jestem 6tyg. po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektów. ~ Magdalena (Korekcja odstających uszu, lek. Zbigniew Łucki)

  • Korekcja odstających uszu od bezpłatnie
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

Klinika Galena

Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 71 (50 km od Katowic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  441 opinii

Sam zabieg przebiegł super. A co do rezultatów końcowych nie do końca jestem zadowolona. Lewe ucho odskoczyło. ~ Renata (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Aldona Stachura)

  • Korekcja odstających uszu od 4400 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, laryngologa i chirurga plastycznego.

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED, Klinika Galena

9,2 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10
dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w TOP CLINIC DER-MED

lek. Joanna Kowalik

chirurg plastyczny

w Skin Clinic

Korekcja odstających uszu Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 8 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 2047 zł w LUX MED Gliwice, najwyższa to 8000 zł, natomiast średni koszt to 5050 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Katowicach - gdzie najlepiej?

Odstające uszy dla wielu osób stanowią poważny defekt kosmetyczny, który utrudnia im normalne funkcjonowanie w społeczeństwie - to dlatego, że są one źródłem ogromnych kompleksów i obniżonej samooceny. Na szczęście chirurgia plastyczna pozwala na skorygowanie kształtu małżowiny usznej. Zabieg polegający na odpowiednim modelowaniu chrząstki ucha, wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a w godzinę po jego przeprowadzeniu można już opuścić klinikę.

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Operacja uszu w Katowicach

W Katowicach znajduje się kilka placówek, które w swojej ofercie mają zabiegi operacyjnego korygowania problemu odstających uszu. Jedną z nich jest położona w dzielnicy Wełnowiec Klinika Chirurgii Mazan. Operacje chirurgii plastycznej przeprowadza dr Zbigniew Mazan – lekarz z wieloletnim doświadczeniem z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, posiadający także specjalizację w chirurgii ogólnej. Dr Mazan jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The Europeas Society of Plastic, Recontsructive and Aesthetic Surgery. Kolejną doskonałą placówką oferującą swoim pacjentom zabiegi korekcji odstających uszu jest NZOZ Euroklinika (dzielnica Ligota). Operacje plastyczne przeprowadza dr Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Odstające uszy - problem, którego można się pozbyć

Chcąc poddać się korekcie uszu, warto odwiedzić także zlokalizowaną w centrum Katowic Klinikę Magnuccy. Zabieg ten jest tutaj wykonywany przez dr n. med. Aldonę Stachurę, posiadającą specjalizację z chirurgii plastycznej. Doktor Stachura należy do prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada także certyfikat członkostwa w Międzynarodowym Towarzystwie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Operacji uszu można poddać się również w placówce AVIMED (dzielnica Załęże). Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjenci pragnący skorygować odstające uszy mogą udać się także do katowickiej kliniki NZOZ Epione, gdzie zabiegi chirurgii plastycznej przeprowadza dr Aleksandra Wolnicka – specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Dr Wolnicka, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Korekcję uszu ma w swojej ofercie także Centrum Medyczne Medicus. Zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w klinice przeprowadza dr Bartosz Pułtorak.

Pozostałe katowickie placówki

Również Derma VIP oferuje pacjentom zabiegi korygujące kształt uszu. Lekarze przeprowadzający zabiegi w tej placówce, systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Kolejną katowicką kliniką, w której można poddać się zabiegowi korekcji odstających uszu, jest Gabinet Lekarski dr Bożeny Jaklik, specjalisty chirurgii plastycznej. Dr Jaklik specjalizuje się w operacjach piersi i twarzy, w tym właśnie w korekcji uszu. Taką operację ma w swojej ofercie także Traf-Med Klinika Jednego Dnia. To prywatna placówka w centrum Katowic, wyposażona w dwa gabinety lekarskie i klimatyzowaną salę operacyjną. Zabiegi chirurgiczne w klinice wykonują prof. dr hab. n. med. Paweł Lampe, dr n. med. Bożena Zapatka oraz dr n. med. Jarosław Słota.

Operacja uszu. Cena w Katowicach

Za korektę uszu w Katowicach zapłacimy od 2500 do 5000 zł. Ostateczna cena jest przedstawiana pacjentowi podczas wizyty kwalifikującej go do zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…