Korekcja odstających uszu Warszawa

Operacje plastyczne to zabiegi, które potrafią znacznie poprawić samoocenę i zwiększyć pewność siebie pacjenta. Jedną z najczęściej przeprowadzanych procedur z tej dziedziny jest korekta uszu. Warszawa to miasto, w którym znajduje się mnóstwo klinik posiadających ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z poniższą listą 19 placówek medycznych, porównaj je i wygodnie umów się na wizytę kwalifikującą do operacji uszu.

Klinika Krajewski

Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
9,2 / 10  •  Znakomita  •  121 opinii

Sam zabieg nic nie bolał, jedynie znieczulenie trochę. Lekarz był bardzo skupiony na zabiegu. Dało się odczuć, że jemu też zależy, aby moje uszy wyglądały jak najlepiej. Dodatkowo, o bardzo dobrą atmosferę, dbała Pani Basia (pielęgniarka). Bardzo miła i pomocna. Na finalny efekt zabiegu muszę czekać około 3 miesiące. Uszy mam jeszcze opuchnięte i bardzo wrażliwe. W tym momencie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z zabiegu, oby tak pozostało. ~ Wiola (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Kamil Pietrasik)

  • Korekcja odstających uszu od 4000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 19 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

ocena 4,4 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

Korekcja odstających uszu Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 19 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 2900 zł w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna, najwyższa to 8600 zł, natomiast średni koszt to 4725 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Warszawie - gdzie najlepiej?

Mogłoby się wydawać, że odstające uszy nie są poważnym problemem. Wielu ludziom przysparzają one jednak przykrości i są powodem poważnych kompleksów. Odczuwany dyskomfort jest czasem tak duży, że osoby z odstającymi uszami poddają się otoplastyce, czyli zabiegowi korygującemu ich kształt, wielkość oraz stopień odstawania. Przed operacją stosuje się znieczulenie miejscowe. W czasie zabiegu chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, wycina jej część i zakłada szwy kształtujące. Po operacji należy nosić opaskę uciskową.

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

Operacja uszu w Warszawie

Korekcji odstających uszu można poddać się na przykład w zlokalizowanym w Śródmieściu Centrum Medycznym MML. W ofercie placówki znajduje się także rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha. Operację plastyczną uszu swoim pacjentom oferuje także położone na Mokotowie Centrum Medyczne Damiana, które dołączyło do Kliniki.pl w 2019 roku. Duży zespół doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej posiada Ars Estetica. W znajdującej się w dzielnicy Wola klinice pacjentów chcących zmienić coś w swoim wyglądzie przyjmują: dr n. med. Wojciech Rybak, lek. Michał Kowalczewski i lek. Małgorzata Legocka.

Gdzie na zabieg w stolicy Polski?

W Horizon Medical Center (dzielnica Mokotów) operacje plastyczne uszu przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ofercie kliniki znajdują się także zabiegi zmniejszenia płatków uszu oraz zmniejszenia małżowin usznych. W Uni Klinik (dzielnica Bielany) wszystkie operacje plastyczne przeprowadza lek. Maciej Charaziński, jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce. W klinice pracuje także lek. Marcin Nowak.

Inne popularne placówki w Warszawie, w których można poddać się korekcie uszu, to:

  • Klinika La Perla (Mokotów)
  • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
  • Krajmed Centrum Medyczne (Mokotów)
  • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
  • Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (Babice Nowe)
  • Klinika Krajewski (Mokotów)

Korekta uszu w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

W Centrum Medycznym Atut zabiegi wykonuje dr Jarosław Dubicki, chirurg plastyczny z 30-letnim stażem zawodowym. Dr n. med. Tomasz Matuszewski przeprowadza z kolei operacje plastyczne uszu w klinice Model-Med na Starym Żoliborzu. Wraz z nim pracuje tu dr n. med. Dariusz Kosson, anestezjolog. Zdobył wiele nagród i wyróżnień w czasie swojej pracy, w tym srebrny medal na 51st World Exhibition of Innovation, Research and New Technologies, Nagrodę Naukową Ministra Zdrowia, dwukrotnie otrzymał również nagrodę Rektora Akademii Medycznej w Warszawie.

Pozostałe warszawskie placówki

W Linea Corporis korekcję uszu przeprowadzają dr n. med. Sławomir Łoń i dr n. med. Jarosław Stańczyk. Trzeci z założycieli kliniki,  lek. med. Marek Krzyczkowski, to wykwalifikowany anestezjolog. Lek. med. Urszula Brumer (Dr Urszula Brumer Medycyna Urody) wykonuje korygujące zabiegi u pacjentów odczuwających dyskomfort w związku z estetyką swoich uszu.

Dr Jerzy Chęciński (Chęciński Jerzy. Gabinet chirurgii plastycznej) w przypadku niedorozwoju lub pourazowej utraty wykonuje rekonstrukcję małżowiny usznej, zmniejsza uszy pacjentom z asymetrią lub nadmiernie rozwiniętymi małżowinami. Zajmuje się również plastyką odstających uszu i deformacjami w postaci zwinięcia obrąbka i części małżowiny usznej (plastyka zwiniętych uszu).

Operacja uszu. Cena w Warszawie

Korekta uszu to jeden z najmniej kosztownych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ceny w Warszawie zaczynają się już od 2900 zł a kończą na 7450 zł. Średni koszt operacji to około 4500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat korekcja odstających uszu