Korekcja odstających uszu Warszawa

Operacje plastyczne to zabiegi, które potrafią znacznie poprawić samoocenę i zwiększyć pewność siebie pacjenta. Jedną z najczęściej przeprowadzanych procedur z tej dziedziny jest korekta uszu. Warszawa to miasto, w którym znajduje się mnóstwo klinik posiadających ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z poniższą listą 21 placówek medycznych, porównaj je i wygodnie umów się na wizytę kwalifikującą do operacji uszu.

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący korekcja odstających uszu w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 21 różnych placówkach. Usługa korekcja odstających uszu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
dr n. med. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

9,4 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medi Horizon Clinic, Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10
lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w Klinika OT.CO - Bielany

dr n. med. Katarzyna Żuchowska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medicine Clinic

Korekcja odstających uszu Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury korekcja odstających uszu w 21 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1664 zł w LUX MED Warszawa, najwyższa to 7000 zł, natomiast średni koszt to 4999 zł.

Ile kosztuje korekcja odstających uszu w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi korekcja odstających uszu w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny korekcja odstających uszu w innych miastach.

Korekcja odstających uszu w Warszawie - gdzie najlepiej?

Mogłoby się wydawać, że odstające uszy nie są poważnym problemem. Wielu ludziom przysparzają one jednak przykrości i są powodem poważnych kompleksów. Odczuwany dyskomfort jest czasem tak duży, że osoby z odstającymi uszami poddają się otoplastyce, czyli zabiegowi korygującemu ich kształt, wielkość oraz stopień odstawania. Przed operacją stosuje się znieczulenie miejscowe. W czasie zabiegu chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, wycina jej część i zakłada szwy kształtujące. Po operacji należy nosić opaskę uciskową.

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Operacja uszu w Warszawie

Korekcji odstających uszu można poddać się na przykład w zlokalizowanym w Śródmieściu Centrum Medycznym MML. W ofercie placówki znajduje się także rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha. Operację plastyczną uszu swoim pacjentom oferuje także położone na Mokotowie Centrum Medyczne Damiana, które dołączyło do Kliniki.pl w 2019 roku. Duży zespół doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej posiada Ars Estetica. W znajdującej się w dzielnicy Wola klinice pacjentów chcących zmienić coś w swoim wyglądzie przyjmują: dr n. med. Wojciech Rybak, lek. Michał Kowalczewski i lek. Małgorzata Legocka.

Gdzie na zabieg w stolicy Polski?

W Horizon Medical Center (dzielnica Mokotów) operacje plastyczne uszu przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ofercie kliniki znajdują się także zabiegi zmniejszenia płatków uszu oraz zmniejszenia małżowin usznych. W Uni Klinik (dzielnica Bielany) wszystkie operacje plastyczne przeprowadza lek. Maciej Charaziński, jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce. W klinice pracuje także lek. Marcin Nowak.

Inne popularne placówki w Warszawie, w których można poddać się korekcie uszu, to:

  • Klinika La Perla (Mokotów)
  • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
  • Krajmed Centrum Medyczne (Mokotów)
  • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
  • Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (Babice Nowe)
  • Klinika Krajewski (Mokotów)

Korekta uszu w Warszawie

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

W Centrum Medycznym Atut zabiegi wykonuje dr Jarosław Dubicki, chirurg plastyczny z 30-letnim stażem zawodowym. Dr n. med. Tomasz Matuszewski przeprowadza z kolei operacje plastyczne uszu w klinice Model-Med na Starym Żoliborzu. Wraz z nim pracuje tu dr n. med. Dariusz Kosson, anestezjolog. Zdobył wiele nagród i wyróżnień w czasie swojej pracy, w tym srebrny medal na 51st World Exhibition of Innovation, Research and New Technologies, Nagrodę Naukową Ministra Zdrowia, dwukrotnie otrzymał również nagrodę Rektora Akademii Medycznej w Warszawie.

Pozostałe warszawskie placówki

W Linea Corporis korekcję uszu przeprowadzają dr n. med. Sławomir Łoń i dr n. med. Jarosław Stańczyk. Trzeci z założycieli kliniki,  lek. med. Marek Krzyczkowski, to wykwalifikowany anestezjolog. Lek. med. Urszula Brumer (Dr Urszula Brumer Medycyna Urody) wykonuje korygujące zabiegi u pacjentów odczuwających dyskomfort w związku z estetyką swoich uszu.

Dr Jerzy Chęciński (Chęciński Jerzy. Gabinet chirurgii plastycznej) w przypadku niedorozwoju lub pourazowej utraty wykonuje rekonstrukcję małżowiny usznej, zmniejsza uszy pacjentom z asymetrią lub nadmiernie rozwiniętymi małżowinami. Zajmuje się również plastyką odstających uszu i deformacjami w postaci zwinięcia obrąbka i części małżowiny usznej (plastyka zwiniętych uszu).

Operacja uszu. Cena w Warszawie

Korekta uszu to jeden z najmniej kosztownych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ceny w Warszawie zaczynają się już od 2900 zł a kończą na 7450 zł. Średni koszt operacji to około 4500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat korekcja odstających uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…