Operacja palca strzelającego Warszawa

Lekarze wykonujący operacja palca strzelającego w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa operacja palca strzelającego w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

dr Piotr Zaorski

ortopeda, traumatolog

w Carolina Medical Center

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)

Operacja palca strzelającego Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja palca strzelającego w 10 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Centrum Medyczne Medicum, najwyższa to 3500 zł, natomiast średni koszt to 2575 zł.

Ile kosztuje operacja palca strzelającego w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja palca strzelającego w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny operacja palca strzelającego w innych miastach.

Operacja palca strzelającego w Warszawie - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Sala operacyjna w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

W celu diagnozy palca trzaskającego przeprowadza się wywiad z pacjentem oraz badanie przedmiotowe, które ewentualnie potwierdza przeskakiwanie ścięgna w trakcie ruchu palca. Czasami konieczne jest również wykonanie badania USG. Operacja palca strzelającego polega na usunięciu jego przyczyny, czyli zgrubienia pochewki ścięgnistej, która zaciska się wokół ścięgna, ograniczając jego ruch. Do leczenia operacyjnego kwalifikowani są pacjenci, u których stosowanie leków przeciwzapalnych lub iniekcja leków sterydowych do pochewek ścięgien nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Procedura przeprowadzana jest w trybie ambulatoryjnym i trwa około 30 minut. Kontrola pooperacyjna konieczna jest po około 14 dniach, a powrót do aktywności zawodowej możliwy jest po zagojeniu rany (po około 4 tygodniach).

Leczenie operacyjne palca trzaskającego w Warszawie – gdzie można udać się na zabieg

W swojej ofercie leczenie operacyjne palca przeskakującego ma Centrum Medyczne Damiana. W placówce świadczony jest szeroki zakres leczenia operacyjnego zmian pourazowych, urazów i chorób ręki. Oprócz operacji palca strzelającego przeprowadzane są w niej również operacje zespołu cieśni nadgarstka, zespołu kanału Guyona, zespołu rowka nerwu łokciowego oraz przykurczu Dupuytrena. W klinice wykonywane są także operacje rekonstrukcyjne pourazowe nerwów, ścięgien i stawów, operacje guzów ręki oraz złamań w obrębie ręki i nadgarstka.

Operacja palca strzelającego możliwa jest także do przeprowadzenia w Klinice JOLLY MED. Oprócz operacji palca trzaskającego, w placówce wykonywane są także inne zabiegi w obrębie ręki: oferta kliniki w tym obszarze obejmuje leczenie operacyjne zespołu kanału Guyona, przykruczu Dupuytrena oraz zespołu cieśni nadgarstka. W ośrodku szukać można również pomocy w przypadku zespołu de Quervaina.

W Warszawie operację palca strzelającego może wykonać również dr n. med. Jarosław Stychar, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Ręki Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. Brał udział w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii ręki, w tym szkoleniu w Department of Hand Surgery Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. Oprócz leczenia operacyjnego zapalenia pochewek ścięgnistych, specjalizuje się także w leczeniu złamań w obrębie ręki i nadgarstka, urazów ścięgien, zespołów uciskowych nerwów obwodowych, guzów w obrębie nadgarstka i ręki oraz zwyrodnień stawów nadgarstka i ręki.

Cena leczenia operacyjnego palca trzaskającego w Warszawie i w Barcelonie

Gabinet zabiegowy w Poradnia Chorób Stopy Gabinet zabiegowy w Poradnia Chorób Stopy

W Warszawie za operację palca strzelającego zapłacić trzeba około 1 500 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Tres Torres w Barcelonie wynosi ona 1 250 euro, czyli około 5 500 złotych.

Pacjenci szukali zabiegu operacja palca strzelającego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.