Usunięcie macicy Katowice i okolice

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie macicy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Katowic. Usunięcie macicy można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (50 km od Katowic) w cenie 8500 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (38 km od Katowic) gdzie cena za usunięcie macicy wynosi 5000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie macicy najbliżej Katowic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usunięcie macicy najbliżej Katowic na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za usunięcie macicy przezpochwowe z plastyką krocza / pochwy natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 9350 zł (usunięcie macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje usunięcie macicy w najbliższej odległości od Katowic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie macicy najbliżej Katowic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usunięcie macicy najbliżej Katowic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie macicy w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…