Podcięcie wędzidełka prącia Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Witold Smoleński

urolog

w Klinika Galena

9,8 / 10
dr n. med. Jan Kawecki

chirurg ogólny, urolog

w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

9,0 / 10

Podcięcie wędzidełka prącia Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 9 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 700 zł w Klinika Chirurgii Mazan, najwyższa to 2400 zł, natomiast średni koszt to 1100 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach - gdzie najlepiej?

Zbyt krótkie wędzidełko penisa jest wadą anatomiczną, która może doprowadzić do jego naderwania bądź zerwania, co zdarzyć się może podczas współżycia. W przypadku zbyt krótkiego wędzidełka napletkowego wykonany może być zabieg podcięcia wędzidełka (plastyka wędzidełka) w celu uwolnienia napletka. Procedura w znieczuleniu miejscowym przeprowadzana jest w warunkach ambulatorium i polega na odpowiednim nacięciu wędzidełka, a następnie jego zszyciu. Zabieg trwa około 30 minut.   

Chirurgia penisa – podcięcie wędzidełka napletkowego w katowickich placówkach

W ramach Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Proktologii, w trybie ambulatoryjnym, plastykę wędzidełka prącia wykonują specjaliści CenterMed Bocheńskiego. W ofercie realizowana jest również operacja stulejki oraz odklejenia napletka w znieczuleniu miejscowym bądź maścią Emla. Mieszcząca się w dzielnicy Załęże placówka swoją działalność prowadzi od 2007 r., a usługi medyczne realizowane są w ramach NFZ oraz komercyjnie. W strukturach Centrum poza Ambulatorium i Gabinetem zabiegowym z pracownią diagnostyki obrazowej, skorzystać można także z konsultacji w ramach specjalistycznych Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Pełen zakresem możliwości diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych posiada Śląskie Centrum Urologii Urovita – placówka o profilu urologicznym, gdzie realizowane jest leczenie układu moczowo-płciowego, obejmujące ambulatoryjne terapie i zabiegi schorzeń urologicznych, jak i radykalne operacje onkologiczne całego układu moczowego. W ramach Szpitala działa Poradnia Urologiczna dla dorosłych, gdzie w trybie ambulatoryjnym wykonywane są zabiegi na prąciu, m. in. podcięcie wędzidełka prącia, obrzezanie, operacje załupka i stulejki, jak również zeszycie rany skóry prącia. Oferta obejmuje również duże procedury jak np. wycięcie prącia całkowite lub częściowe.

Diagnostyką oraz leczeniem chorób układu moczowego u dorosłych i dzieci zajmuje się lek. med. Jacek Zdanowicz, specjalista urolog, który w ramach Gabinetu Urologicznego specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej i badaniach urodynamicznych oraz cystopkopowych, a także w leczeniu wad i patologii układu moczowego w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym i operacyjnym. W tym ostatnim przypadku oferta obejmuje niewielkie, chirurgiczne zabiegi urologiczne, m. in. korekcję stulejki oraz plastykę wędzidełka prącia. Specjalista prowadzi również leczenie męskiej niepłodności.

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Zawiercie oraz Rybnik.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…