Podcięcie wędzidełka prącia Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Witold Smoleński

urolog

w Klinika Galena

9,6 / 10

Podcięcie wędzidełka prącia Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 8 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 700 zł w Klinika Chirurgii Mazan, najwyższa to 1800 zł, natomiast średni koszt to 1175 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Katowicach - gdzie najlepiej?

Zbyt krótkie wędzidełko penisa jest wadą anatomiczną, która może doprowadzić do jego naderwania bądź zerwania, co zdarzyć się może podczas współżycia. W przypadku zbyt krótkiego wędzidełka napletkowego wykonany może być zabieg podcięcia wędzidełka (plastyka wędzidełka) w celu uwolnienia napletka. Procedura w znieczuleniu miejscowym przeprowadzana jest w warunkach ambulatorium i polega na odpowiednim nacięciu wędzidełka, a następnie jego zszyciu. Zabieg trwa około 30 minut.   

Chirurgia penisa – podcięcie wędzidełka napletkowego w katowickich placówkach

W ramach Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Proktologii, w trybie ambulatoryjnym, plastykę wędzidełka prącia wykonują specjaliści CenterMed Bocheńskiego. W ofercie realizowana jest również operacja stulejki oraz odklejenia napletka w znieczuleniu miejscowym bądź maścią Emla. Mieszcząca się w dzielnicy Załęże placówka swoją działalność prowadzi od 2007 r., a usługi medyczne realizowane są w ramach NFZ oraz komercyjnie. W strukturach Centrum poza Ambulatorium i Gabinetem zabiegowym z pracownią diagnostyki obrazowej, skorzystać można także z konsultacji w ramach specjalistycznych Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Pełen zakresem możliwości diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych posiada Śląskie Centrum Urologii Urovita – placówka o profilu urologicznym, gdzie realizowane jest leczenie układu moczowo-płciowego, obejmujące ambulatoryjne terapie i zabiegi schorzeń urologicznych, jak i radykalne operacje onkologiczne całego układu moczowego. W ramach Szpitala działa Poradnia Urologiczna dla dorosłych, gdzie w trybie ambulatoryjnym wykonywane są zabiegi na prąciu, m. in. podcięcie wędzidełka prącia, obrzezanie, operacje załupka i stulejki, jak również zeszycie rany skóry prącia. Oferta obejmuje również duże procedury jak np. wycięcie prącia całkowite lub częściowe.

Diagnostyką oraz leczeniem chorób układu moczowego u dorosłych i dzieci zajmuje się lek. med. Jacek Zdanowicz, specjalista urolog, który w ramach Gabinetu Urologicznego specjalizuje się w diagnostyce ultrasonograficznej i badaniach urodynamicznych oraz cystopkopowych, a także w leczeniu wad i patologii układu moczowego w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym i operacyjnym. W tym ostatnim przypadku oferta obejmuje niewielkie, chirurgiczne zabiegi urologiczne, m. in. korekcję stulejki oraz plastykę wędzidełka prącia. Specjalista prowadzi również leczenie męskiej niepłodności.

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…