Leczenie wypadania włosów Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Serafin Clinic

Gliwice, ul. Daszyńskiego 34 lok. 2(26 km od Katowic)
9,5 / 10  •  Znakomita  •  583 opinii
  • Leczenie łysienia osoczem od 600 zł
  • Leczenie łysienia- zabieg DR. CYJ HAIR FILLER od 650 zł
  • Mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnym... od 500 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosówzadzwoń

Lekarze wykonujący leczenie łysienia w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa leczenie łysienia w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Michał Nycz

lekarz

w Skin Laser Lubelscy - Katowice, Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (38 opinii)

Leczenie łysienia Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie łysienia w Katowicach na podstawie cenników z 15 placówek. Najniższa cena to 150 zł za terapia skóry głowy światłem LED natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 4000 zł (przeszczep włosów FUE ARTAS System u mężczyzn).

Ile kosztuje leczenie łysienia w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie łysienia w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia w innych miastach.

Leczenie łysienia w Katowicach - gdzie najlepiej?

W leczeniu wypadaniu włosów lekarze korzystają z różnych technik: od chirurgicznych, przez te mniej inwazyjne, po leczenie farmakologiczne. Ważne jest, aby lekarz dobrał odpowiednią metodę do leczenia tego schorzenia. W tym celu niezbędny jest wywiad, badania włosów i owłosionej skóry głowy a także znajomość oczekiwań pacjenta.

Jak wyleczyć wypadanie włosów wybraną metodą

W Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym Der-Med do uzupełniania ubytków włosów lekarze stosują technikę SAFER (przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych), rozwiązując tym samym problem łysienia zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Ponadto lekarze wyleczą tutaj także łysienie poprzez zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego w mezoterapii skóry głowy. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr Tomasz Mierzwiński, specjalista chirurgii ogólnej od 2013 roku, który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 WSzKzP w Krakowie oraz na kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.

Szpital Angelius Provita posiada Klinikę Włosów, gdzie dostępne są nowoczesne badania i diagnostyka włosów i skóry głowy technikami tj. trichoskopia i FotoFinder. Leczenie łysienia odbywa się tutaj przy udziale karboksyterapii Fenix (terapia CO2) skóry głowy, która może być połączona z podaniem osocza bogatopłytkowego. Jednym z lekarzy przyjmujących tutaj pacjentów na zabiegi jest dr Gabriela Wnętrzak-Chabowska, specjalista dermatologii i wenerologii, która doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała w wielu ośrodkach medycznych, np. na Oddziale Dermatologicznym w Szpitalu Miejskim w Sosnowcu (lata 1990-2014) oraz w Poradnii Dermatologicznej "PRINN" w Dąbrowie Górniczej.

W Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty można poddać się leczeniu wypadania włosów za pomocą mezoterapii z wykorzystaniem preparatu Dermaheal HL oraz mezoterapii lub volumetrii osoczem bogatopłytkowym (PRP - Plateled Rich Plasma - osocze z własnej krwi pacjenta). Zabiegi takie wykonywane są zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, mających problem z wypadaniem włosów. Lekarzem wykonujących takie i inne zabiegi jest tutaj dr Grażyna Walkowicz, specjalista chorób wewnętrznych, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej przekazywała innym lekarzom, wykładając w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.

W katowickim oddziale Kliniki San-Med Hair Transplant można umówić się na konsultacje dotyczące problemu wypadania włosów. Lekarz dobierze tutaj odpowiednią technikę z kilku dostępnych w klinice, czyli FUT (metoda chirurgiczna - pobieranie pasa owłosionej skóry), FUE (chirurgiczne pobieranie poszczególnych jednostek włosa) i BHT (pobieranie włosów z innej partii ciała niż głowa). Zabiegi stosowane są u pacjentów i pacjentek i przeprowadzane w klinie w Bielsku-Białej przez dr. Artura Sandelewskiego, chirurga ogólnego, który specjalizuje się w chirurgii estetycznej, szczególnie w zabiegach przeszczepiania włosów. Odbył z tej dziedziny wiele szkoleń krajowych i zagranicznych pod kierownictwem dr. Vinzenzo Gambino oraz dr. Akaki Tsilosani.

Body Care Clinic z zabiegów medycyny estetycznej oferuje podawanie osocza pogatopłytkowego do skóry głowy w celu zatrzymania procesu wypadania włosów. Ponadto tą metodę stosuje się tutaj także do odmładzania twarzy, szyi, dekoltu oraz okolic oka, jak również powierzchni grzbietowej dłoni. Lekarzem przyjmującym tutaj pacjentów jest m.in. dr Aleksandra Lipka-Trawińska, specjalista dermatologii i wenerologii (I i II stopnia), która w praktyce specjalizuje się m.in. trychologii, a swoje doświadczenie zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr IV w Bytomiu oraz I Klinice Dermatologii i Wenerologii w Katowicach.

W Centrum Estetyki Ciała stosowana jest mezoterapia skóry głowy w celu zapobiegania wypadaniu włosów. Ponadto ten sam zabieg wykorzystywany jest tutaj także do regeneracji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. lek. Natalia Kulczyńska, kosmetolog, która ukończyła podyplomową szkołę kosmetologii lekarskiej w Krakowie, a dodatkowe umiejętności z medycyny estetycznej nabywała na licznych kursach i kongresach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie łysienia w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat leczenie łysienia