Usuwanie zmarszczek laserem Katowice

ARTESMED

Katowice, ul. Kościuszki 215B
9,6 / 10  •  Znakomita  •  826 opinii
 • Laserowe usuwanie zmarszczek 2000 zł
 • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek 1200 zł
 • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 2000 zł
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

Coco Clinic

Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113(24 km od Katowic)
10,0 / 10  •  Rewelacyjna  •  88 opinii
 • Laserowe usuwanie zmarszczek od 250 zł
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem od 1000 zł
 • Czoło - usuwanie zmarszczek laserem od 400 zł
 • Okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem od 250 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł

EsteDerm

Tychy, Al. Bielska 135b lok. 17(18 km od Katowic)
5,5 / 10  •  Przeciętna  •  40 opinii
 • Ramiona - usuwanie zmarszczek laserem od 200 zł
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem od 200 zł
 • Czoło - usuwanie zmarszczek laserem od 200 zł
 • Policzki - usuwanie zmarszczek laserem od 200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmarszczek w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmarszczek w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Derma point

ocena 4,8 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

dermatolog, wenerolog

w EsteDerm

dr n. med. Zbigniew Niedzielski

chirurg ogólny

w EsteDerm

Laserowe usuwanie zmarszczek Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Katowicach na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 200 zł za ramiona - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 1590 zł (twarz - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Katowicach - gdzie najlepiej?

Laserowy zabieg likwidacji zmarszczek to procedura, trwająca do 15 do 40 minut, w zależności od obszaru, poddanego terapii. Podczas zabiegu światło lasera, złożone z zespołu kilkudziesięciu mikrowiązek, wnika w naskórek i skórę właściwą, powodując w tych miejscach mikrourazy, które przyczyniają się do uruchomienia procesu regeneracji skóry. Dla uzyskania pełnego efektu takiego zabiegu konieczne jest odczekanie 30 dni, a następnie powtórzenie go jeszcze dwa razy w odstępach 2-3 miesięcznych .

Zabiegi laserowej korekcji zmarszczek w ofercie katowickich gabinetów medycyny estetycznej

Na odmładzanie skóry za pomocą lasera można udać się do placówki Angelius Medycyna Estetyczna, mieszczącej się w Katowicach. Wyposażona jest ona w laser Palomar Star Lux500 z głowicą Lux1540, za pomocą którego lekarz nie tylko likwiduje tutaj niechciane zmarszczki, ale także wykonuje zabieg laserowego liftingu skóry, redukuje rozstępy, blizny pooperacyjne i pooparzeniowe oraz trądzik. Z innych zabiegów przeciwzmarszczkowych można poddać się tutaj także iniekcjom kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej lub zabiegowi z wykorzystaniem nici liftingujących Aptos.

Laserowe usuwanie zmarszczek oferowane jest także na terenie Katowic przez Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Beauty Medica. Zabiegi takie przeprowadzane są tutaj laserem frakcyjnym CO2, likwidującym nie tylko zmarszczki na twarzy (np. okolicy oczu), ale także worki pod oczami, rozszerzone pory i zaskórniki oraz przebarwienia i zmiany pigmentowe. Lekarze stosują tutaj również inne zabiegi na zmarszczki z zakresu fal radiowych frakcyjnych, karboksyterapii, fal radiowych RF a także fotoodmładzania czy iniekcji wypełniaczy.

Lekarzem, zajmującym się wygładzaniem zmarszczek za pomocą lasera, jest przyjmująca w Chorzowie (8 km od Katowic) lek. med. Teodozja Arkuszewska, lekarz medycyny estetycznej (od 2005 roku) oraz specjalista medycyny rodzinnej (od 2002 roku), posiadająca certyfikat lekarza medycyny estetycznej, przyznany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Do laserowego usuwania zmarszczek stosuje urządzenie laser frakcyjny Alma Harmony XL z głowicą iPixel Er:YAG, z pomocą którego pomaga pacjentowi pozbyć się drobnych i powierzchniowych zmarszczek. Wykonuje też zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą wypełniania ich kwasem hialuronowym lub wygładzania toksyną botulinową.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek