Leczenie endometriozy Katowice i okolice

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje endometriozy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Katowic. Leczenie i operacje endometriozy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (38 km od Katowic) w cenie 3000 zł lub w Klinika Galena w Bielsku-Białej (50 km od Katowic) gdzie cena za leczenie i operacje endometriozy wynosi 5500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 6500 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy w najbliższej odległości od Katowic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…