Leczenie endometriozy Katowice i okolice

Bezpośrednio w Katowicach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje endometriozy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Katowic. Leczenie i operacje endometriozy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (38 km od Katowic) w cenie 3000 zł lub w Klinika Galena w Bielsku-Białej (50 km od Katowic) gdzie cena za leczenie i operacje endometriozy wynosi 5500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 6500 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy w najbliższej odległości od Katowic?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy najbliżej Katowic

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…