Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
 • Konsultacja antykoncepcyjna 
  75 zł taniej!

ARTESMED

Katowice, ul. Kościuszki 215B
9,6 / 10  •  Znakomita  •  2063 opinii
 • Zwężanie pochwy laserem od 1200 zł
 • Rewitalizacja pochwy laserem od 1000 zł
 • Powiększenie punktu G od 1600 zł
 • Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym od 1800 zł
dr n. med. Ewa Galbierz-Kwiatkowska

Podczas webinaru dr Galbierz-Kwiatkowska omówiła wskazania do przeprowadzenia zabiegu labioplastyki oraz metody jej wykonania.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej od 150 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

SERAFIN Klinika dla Kobiet

Gliwice, Plac Piłsudskiego 9 (26 km od Katowic)
9,4 / 10  •  Znakomita  •  862 opinii
 • Rewitalizacja pochwy laserem 1500 zł
 • Powiększenie punktu G 1600 zł
 • Plastyka pochwy od 6000 zł
 • Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym 2500 zł
dr n. med. Dawid Serafin

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

O tym, w jaki sposób powinna być wykonana labioplastyka i czy najważniejszym celem operacji jest redukcja przerosłej tkanki, dr Serafin opowie w trakcie trzeciego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
dr n. med. Dawid Serafin

dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

Czy w trakcie operacji można na pewno wszystko przewidzieć? Czy wybór techniki operacyjnej wpływa na końcowy efekt estetyczny i czy można wykonać ponowny zabieg operacyjny u pacjentki po nieudanej labioplastyce? Na te i inne pytania dr Serafin odpowie w trakcie ostatniego webinaru, odbywającego się w ramach Miesiąca z labioplastyką.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 350 zł

Lift Med

Rybnik, ul. Cegielniana 14 (38 km od Katowic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  1170 opinii
 • Rewitalizacja pochwy laserem od 1500 zł
 • Powiększenie punktu G od 2000 zł
 • Plastyka pochwy od 4000 zł
 • Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym od 3000 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznejzadzwoń
 • Konsultacja ginekologiczna 200 zł

EsteDerm

Tychy, Al. Bielska 135b lok. 17 (18 km od Katowic)
7,3 / 10  •  Dobra  •  52 opinii
 • Zwężanie pochwy laserem 1000 zł
 • Rewitalizacja pochwy laserem 1000 zł
 • Plastyka pochwy od 3000 zł
 • Plastyka warg sromowychzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 200 zł
 • Konsultacja ginekologiczna 200 zł

Lekarze wykonujący ginekologia estetyczna w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa ginekologia estetyczna w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
lek. Bożena Klimczyk

ginekolog-położnik

w TOP CLINIC DER-MED

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Łukasz Blukacz

ginekolog

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Ginekologia estetyczna Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą ginekologia estetyczna w Katowicach na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 800 zł za usunięcie błony dziewiczej natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 14000 zł (plastyka warg sromowych mniejszych / większych).

Ile kosztuje ginekologia estetyczna w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi ginekologia estetyczna w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen ginekologia estetyczna w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny ginekologia estetyczna w innych miastach.

Ginekologia estetyczna w Katowicach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Kiedyś kobiety musiały godzić się z wyglądem swoich miejsc intymnych, nawet jeśli bardzo im nie odpowiadał. Dziś już nie muszą – mogą skorygować kształt i estetykę pochwy, krocza oraz warg sromowych u specjalisty. Zawdzięczają to nowej dziedzinie medycyny, czyli ginekologii estetycznej, zwanej inaczej kosmetoginekologią. Po jednym zabiegu pacjentki pozbędą się kompleksów, dręczących je czasem wiele lat. Najczęściej na operację decydują się kobiety, które przeszły kilka porodów i odczuwają dyskomfort podczas współżycia, a także te, którym deformacje narządów przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu.

Poprawić estetykę miejsc intymnych można na kilka sposobów. Waginoplastyka nazywana jest uelastycznieniem lub odmłodzeniem pochwy i polega na jej zwężeniu. Labioplastyka koryguje kształt warg sromowych. Hymenoplastyka odtwarza błonę dziewiczą, a hymenotomia zajmuje się jej chirurgicznym usuwaniem. Clitoroplastyka uwypukla łechtaczkę, a G-Shot – analogicznie, powiększa punkt G. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu (w zależności od operacji to znieczulenie ogólne, miejscowe lub połączenie miejscowego i dożylnego) i zazwyczaj nie wymagają dłuższego niż dobę pobytu w szpitalu.

Specjaliści kosmetoginekolodzy w Katowicach

Ginekologia estetyczna kwitnie. Kliniki powstają w kolejnych miastach, a lekarze wciąż się doskonalą, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek. Jednym z miast, w których można poddać się zabiegom kosmetoginekologii, są Katowice. Tutejsze placówki są wyposażone w nowoczesny sprzęt, ich kadra jest świetnie wykształcona, a chirurdzy często są także doświadczonymi ginekologami. Lekarzy dobrze ocenia nie tylko zawodowe środowisko, ale i sami pacjenci. Przykładowo, dr Zbigniew Mazan (Klinika Chirurgii Mazan) ma wyjątkowo wysoką notę w rankingulekarzy.pl. Jego ośrodek działa od 1990 roku (zaczął jako Fine Body), a od 1998 roku funkcjonuje pod nazwą Centrum Chirurgii Plastycznej.

W Klinice Chirurgii Mazan pacjentki mogą zwęzić i na nowo wymodelować kształt pochwy, zmniejszyć wargi sromowe lub powiększyć je żelem Macrolane. Żel pomaga również powiększać przedsionek pochwy i punkt G. Zabiegi przeprowadza dwóch lekarzy – dr hab. n. med. Rafał Stojko oraz dr n. med. Grzegorz Franik.

Dr Jerzy Wilgus, założyciel Eurokliniki (Katowice Ligota), może się szczycić ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracował jako ordynator oddziału chirurgii plastycznej w szpitalu wojewódzkim w Sosnowcu, a w latach 2006-2008 był jednym z głównych chirurgów zespołu specjalistów programu „Chcę być piękna". Przeprowadzał operacje plastyczne kobiet biorących udział w metamorfozach. Zabiegi w Euroklinice wykonują także chirurdzy: dr Andrzej Tomczyk, dr Bartosz Kubica oraz dr Józef Donocik. W placówce pacjentki mogą poddać się labioplastyce i hymenoplastyce.

Kolejną znaną katowicką specjalistką jest dr Anna Olender (Olender Clinic). To chirurg plastyk, mający na koncie ponad 3000 zabiegów. Jest także członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W swoim ośrodku przeprowadza zabiegi plastyki warg sromowych.

Kliniki ginekologii estetycznej

Sala operacyjna w Klinika Galena Sala operacyjna w Klinika Galena

Kilka katowickich placówek cieszy się już sławą poza granicami kraju. Jedną z nich, EuroMedic K. Specjalistyczne, odwiedzili już pacjenci z prawie 60 krajów – w tym z Libii, Iranu, Kenii, Algierii, Gruzji, Hong Kongu i Omanu. Lekarze kliniki pomagają pacjentkom nie tylko poprawić estetykę miejsc intymnych poprzez plastykę krocza, ale także leczą inkontynecję (nietrzymanie moczu) oraz nadżerki. Zabiegi z tego zakresu wykonuje specjalista ginekologii i położnictwa, dr Jadwiga Kopyta.

Lek. med. Arkadiusz Kuna (Trendy) od 2006 roku pracuje jako konsultant w Wielkiej Brytanii oraz prowadzi prywatny gabinet chirurgii plastycznej w Katowicach. Wykonuje labioplastykę w znieczuleniu ogólnym, ukrywając jednocześnie blizny u podstawy warg sromowych (tak, by nie było ich widać).

Także dr Aleksandra Wolnicka (Epione) przeprowadza korekcję warg sromowych  – najczęściej w znieczuleniu miejscowym i dożylnym.

Z kolei dr n. med. Henryk Mekle (przychodnia Mekmed, w ramach której funkcjonuje Centrum Estetyki Ciała), specjalizuje się w plastyce narządów płciowych, ale nie tylko – prócz tego wykonuje zabiegi w zakresie proktologii (małoinwazyjne zabiegi z użyciem laserów) oraz laserowych operacjach medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu ginekologia estetyczna w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Zawiercie oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat ginekologia estetyczna

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…