Biopsja cienkoigłowa tarczycy Chorzów i okolice

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą biopsja cienkoigłowa tarczycy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Chorzowa. Biopsja cienkoigłowa tarczycy można przeprowadzić m.in. w INTER-MED Będzin (13 km od Chorzowa) w cenie 140 zł lub w Serafin Clinic w Gliwicach (20 km od Chorzowa) gdzie cena za biopsja cienkoigłowa tarczycy wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący biopsja cienkoigłowa tarczycy w Chorzowie

W Chorzowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach.

lek. Piotr Malec

radiolog onkologiczny

w Serafin Clinic

Biopsja cienkoigłowa tarczycy Chorzów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury biopsja cienkoigłowa tarczycy w 3 placówkach w Chorzowie. Najniższa cena wynosi 140 zł w INTER-MED, najwyższa to 197 zł, natomiast średni koszt to 162 zł.

Ile kosztuje biopsja cienkoigłowa tarczycy w Chorzowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi biopsja cienkoigłowa tarczycy w Chorzów placówkach:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny biopsja cienkoigłowa tarczycy w innych miastach.