Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Łódź

Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 lok. 12

Sthetica

4,8 / 5  (282 opinii)  rozwiń
  • Kriolipoliza - odchudzanie brzucha od 149 zł
  • Kriolipoliza - odchudzanie ramion od 149 zł
  • Kriolipoliza - odchudzanie boczków / talii od 149 zł
  • Kriolipoliza - odchudzanie pleców od 149 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Lekarze wykonujący kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Ewa Woźniak-Roszkowska

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Aleksander Gruchała

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 149 zł za kriolipoliza - odchudzanie pleców natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 1250 zł (kriolipoliza - odchudzanie ud zewnętrznych / bryczesów).

Ile kosztuje kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Kriolipoliza - odchudzanie ramion
Łódź, Wydawnicza 1/3

od 149 zł do 149 zł

Kriolipoliza - odchudzanie brzucha
Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
1 zabieg - 200 zł 5 zabiegów - 850 zł

od 200 zł do 850 zł

Łódź, Wydawnicza 1/3

od 149 zł do 149 zł

Kriolipoliza - odchudzanie boczków / talii
Łódź, Wydawnicza 1/3

od 149 zł do 149 zł

Kriolipoliza - odchudzanie ud wewnętrznych
Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
1 zabieg - 300 zł 5 zabiegów - 1250 zł

od 300 zł do 1250 zł

Łódź, Wydawnicza 1/3

od 149 zł do 149 zł

Kriolipoliza - odchudzanie ud zewnętrznych / bryczesów
Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26

od 300 zł do 1250 zł

Łódź, Wydawnicza 1/3

od 149 zł do 149 zł

Kriolipoliza - odchudzanie pleców
Łódź, Wydawnicza 1/3

od 149 zł do 149 zł

Posiadamy również ofertę w 8 innych miastach. Sprawdź ceny kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w innych miastach.

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Osoby, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, mogą skorzystać z zabiegu modelowania sylwetki metodą kriolipolizy. Polega ona na kontrolowanym zamrażaniu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego aplikatora, który przykłada się do wybranego miejsca na ciele. Próżniowy aplikator zasysa i ochładza tkankę, dzięki czemu komórki tłuszczowe obumierają i są wydalane z organizmu w procesie metabolicznym. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla operacji chirurgicznych. Pełen efekt widoczny jest po ok. 4 tygodniach. Zabieg (jedno przyłożenie głowicy) trwa od 30 do 45 minut, a dla osiągnięcia zadowalających efektów konieczne jest niekiedy wykonanie serii zabiegów.

Kriolipoliza w ofercie łódzkich klinik medycyny estetycznej 

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem znajduje się w ofercie Centrum Kosmetyki Laserowej Laser DeLux, mieszczącego się przy ul. Piotrkowskiej. W celu zamrażania komórek tłuszczowych w placówce stosuje się tu certyfikowane urządzenie LipoCryo, które pozwala kontrolować efekt zabiegu i nie uszkadza okolicznych tkanek. W gabinecie Laser DeLux można pozbyć się w ten sposób tkanki tłuszczowej m.in. z karku, ramion i pleców oraz brzucha, a także z pośladków, ud i łydek. W gabinecie można również zredukować rozstępy za pomocą lasera Fotona.

Zredukować miejscową tkankę tłuszczowa za pomocą kriolipolizy można przy ul. Drewnowskiej w prywatnym gabinecie specjalistycznym, który prowadzi lek. Nina Uszkiewicz, specjalista dermatologii i lekarz medycyny estetycznej. Dr Uszkiewicz wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania zabiegów, likwidujących w sposób nieinwazyjny miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, zdobyła podczas kursów i szkoleń specjalistycznych, np. w trakcie kursu "Intralipoterapia i adipocytoliza kawitacyjna kontra lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej". W swojej ofercie ma również likwidowanie lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą preparatu aqualyx. 

W Gabinecie Kriolipolizy przy ul. Rewolucji 1905 r. kriolipolizę w celu redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej bądź modelowania sylwetki wykonuje się, stosując jednogłowicowe urządzenie o potwierdzonej certyfikatem UE skuteczności klinicznej. W klinice ciało ochładzane jest do temperatury -10 stopni, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i nie powoduje uszkodzenia skóry i okolicznych tkanek. W Gabinecie można również pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej, stosując trójfazową liposukcję kawitacyjną. 

Kriolipoliza w Łodzi taniej niż we Francji

Cena za jeden zabieg krioripolizy waha się w zależności od ilości przyłożeń oraz obszaru, który pacjent chce poddać leczeniu. W łódzkich klinikach za jedno, trwające ok. 30-45 minut przyłożenie trzeba zapłacić średnio ok. 300 zł. Dla porównania, taki sam zabieg we francuskiej Clinique des Champs Elysees trzeba zapłacić ponad 500 euro czyli ponad 2 000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.