Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  426 opinii
 • Rekonstrukcja piersi od 23000 zł
 • Rekonstrukcja piersi płatem z pleców (LD) od 22000 zł
 • Rekonstrukcja piersi ekspanderem / system Brava od 23000 zł
 • Rekonstrukcja brodawki sutkowej od 2500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Lekarze wykonujący rekonstrukcje piersi w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa rekonstrukcja piersi w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow

chirurgia onkolog, chirurg onkoplastyczny, chirurg rekonstrukcyjny piersi

w Szpital Pulsmed

10 / 10
dr n. med. Piotr Furga

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Szpital Pulsmed

8,0 / 10

Rekonstrukcje piersi Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rekonstrukcje piersi w Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za rekonstrukcja brodawki sutkowej natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 24000 zł (rekonstrukcja piersi płatem z pleców (LD)).

Ile kosztuje rekonstrukcje piersi w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rekonstrukcje piersi w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rekonstrukcje piersi w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rekonstrukcja piersi płatem z pleców (LD)
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26

  od 22000 zł
  do 24000 zł

 • Rekonstrukcja brodawki sutkowej
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26

  od 2500 zł
  do 2500 zł

 • Rekonstrukcja piersi ekspanderem / system Brava
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
  Podskórna jednostronna mastektomia z rekonstrukcją ekspanderem/implantem od 23 000 zł Podskórna obustronna mastektomia z rekonstrukcją z ekspanderami/z implantami od 30 000 zł Wymiana ekspandera tkankowego piersi na implant - 11 000 - 13 000 zł Rekonstrukcja ekspanderem 11 000-13 000 zł

  od 23000 zł
  do 23000 zł

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny rekonstrukcje piersi w innych miastach.

Rekonstrukcje piersi w Łodzi - gdzie najlepiej?

Pacjentki po utracie piersi nie czują się już kobieco. Spada ich samoocena, poczucie atrakcyjności oraz pewności siebie. Ich ciało jest niesymetryczne. Rozwiązaniem tego problemu są operacje chirurgii plastycznej, które odtwarzają utraconą pierś. Chirurg plastyk tworzy nie tylko całą pierś, ale także rekonstruuje brodawkę sutkową i otoczkę tak, aby całość wyglądała naturalnie.

Nowa pierś, czyli rekonstrukcja biustu w Łodzi

Rekonstrukcji biustu po mastektomii można poddać się w Łodzi na Oddziale Klinicznym Chirugii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który to oddział znajduje się w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego. Specjaliści tego oddziału wykonują także inne operacje plastyczne na piersiach, tj. w przypadku niedorozwoju piersi, operacje ginekomastii u mężczyzn a także u kobiet powiększenie biustu, jego zmniejsznie czy podniesienie. Ponadto zajmują się plastyką innych części ciała z zakresu m.in.: korekcji męskich i żeńskich zewnętrznych narządów płciowych, redukcji tkanek powłok brzucha, redukcji fałdów skórno-tłuszczowych tułowia i kończyn po odchudzaniu czy korekcji zniekształceń nosa - grzbietu, całego nosa oraz końca nosa.

Na rekonstrukcję piersi po jej amputacji można także przyjść w Łodzi do prof. dr hab. n. med. Bogusława Antoszewskiego, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1989 roku) oraz specjalisty chirurgii plastycznej (II stopnia od 2003 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał po obronie pracy doktorskiej w roku 1994. Wśród innych zabiegów wykonywanych przez profesora można wymienić: korekcję wciągniętych brodawek sutkowych, rekonstrukcję otoczki i brodawki sutkowej czy zabiegi podniesienia piersi - mastopeksji. Swoje doświadczenie m.in. z tego zakresu zdobywał w Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz w NZOZ Dr Lik Clinic.

Innym specjalistą przyjmującym w Łodzi, do którego można udać się na operację rekonstrukcyjną biustu po mastektomii jest dr hab. n. med. Jan Rykała, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia 1998 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2008 roku). Doświadczenie i umiejętności z zakresu rekonstrukcji piersi oraz innych operacji plastycznych zdobywał w latach 1996-2004, pracując w Oddziale Chirurgii Onkologicznej WSS im. M. Kopernika w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Brał także udział w licznych kursach i sympozjach z zakresu chirurgii plastycznej w Polsce i za granicą, np. w międzynarodowym kursie pt. "Onkoplastyka piersi" (Gdańsk, 2008 rok).

Pacjenci szukali zabiegu rekonstrukcje piersi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat rekonstrukcje piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…