Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Łódź

Lekarze wykonujący endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa endoproteza stawu biodrowego w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Filip Płużański

ortopeda, traumatolog

w Ortopedia i traumatologia sportowa - Filip Płużański

10 / 10
lek. Paweł Osiński

traumatolog, ortopeda

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 2 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 18000 zł w Ortopedia i traumatologia sportowa - Filip Płużański, najwyższa to 19000 zł, natomiast średni koszt to 18500 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…