Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Łódź

Lekarze wykonujący endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa endoproteza stawu biodrowego w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Filip Płużański

ortopeda, traumatolog

w Ortopedia i traumatologia sportowa - Filip Płużański

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Paweł Osiński

traumatolog, ortopeda

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 2 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 15000 zł w Szpital Specjalistyczny Brzeziny, najwyższa to 18000 zł, natomiast średni koszt to 16500 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego