Lekarze wykonujący podniesienie piersi w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa podniesienie piersi w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow

chirurgia onkolog, chirurg onkoplastyczny, chirurg rekonstrukcyjny piersi

w Szpital Pulsmed

10 / 10
dr n. med. Piotr Furga

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Szpital Pulsmed

8,0 / 10

Podniesienie piersi Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podniesienie piersi w 2 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 12000 zł w Szpital Specjalistyczny Brzeziny, najwyższa to 20000 zł, natomiast średni koszt to 16000 zł.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podniesienie piersi w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny podniesienie piersi w innych miastach.

Podniesienie piersi w Łodzi - gdzie najlepiej?

Zabieg podniesienia i poprawy kształtu piersi jest wykonywany zwykle sytuacji, gdy straciły swoją jędrność, opadły, a w następstwie ciąż i karmienia również zwiotczały. Nie bez znaczenia dla decyzji o takim zabiegu jest także naturalny proces starzenia piersi i związane z nim siły grawitacji oraz nagła utrata masy ciała. Zabieg polega na redukcji nadmiaru skóry oraz wypoziomowaniu (przeniesieniu) brodawek z możliwością korekcji wielkości otoczek sutkowych.

Mastopeksja – podniesienie piersi

Bardziej zwarty wygląd piersi to efekt zabiegu ich podniesienia, jaki wykonamy w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed pod kierunkiem dr n. med. Doroty Żukowskiej, specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Zabieg w znieczuleniu ogólnym polega na wykonaniu cięć skórnych wokół otoczki oraz cięcia pionowego lub cięć skórnych wokół otoczki, cięcia pionowego i cięcia w fałdzie podpiersiowym. Rany pooperacyjne zszywa się wewnątrz szwami wchłanialnymi oraz szwami skórnymi. Podniesienie piersi można w wybranych przypadkach przeprowadzić z jednoczesną implantacją protez piersiowych.

Zwiotczałe piersi ujędrnimy zabiegiem ich podniesienia, wymodelujemy ich kształt, redukując jednocześnie ich asymetrię w Szpitalu Prywatnym Pulsmed w Łodzi, a podobna procedura także przewiduje połączenie zabiegu z powiększaniem biustu implantami lub z ich zmniejszaniem, o czym ostatecznie decyduje lekarz. Cena procedury obejmuje znieczulenie ogólne oraz pobyt w Szpitalu 1-2 doby. Pełna rekonwalescencja trwa 2-3 miesiące. Konsultacje i zabiegi przeprowadza dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. 

Zabieg zmniejszenia i podniesienia piersi to również propozycja Kliniki Chirurgii Plastycznej Este l’arte, a procedura wiąże się ze zmniejszeniem piersi i podniesieniem kompleksów brodawka/otoczka do właściwej wysokości. Operacja polega ponadto na usunięciu części gruczołów piersiowych, skóry i tkanki podskórnej, a brodawki przenoszone są po odcięciu od gruczołów na szypule skórnej zawierającej naczynia krwionośne i nerwy. Taka procedura, jak tłumaczą specjaliści, pozbawia pacjentkę w przyszłości możliwości karmienia piersią. Zespół kliniki tworzy dwóch specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej: dr n. med. Ryszard Bratoś i dr. n. med. Jan Rykała.

Pacjenci szukali zabiegu podniesienie piersi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat podniesienie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…