Przeszczep włosów Łódź

Chcesz poddać się przeszczepowi włosów w Łodzi? Dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz listę 1 klinik, które mogą zaproponować swoim pacjentom transplantację włosów. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i wygodnie zapisz się na wizytę do specjalisty. Podczas konsultacji dowiesz się wszystkiego o planowanym zabiegu, poznasz jego i cenę i ustalisz dogodny dla siebie termin.

Łódź, ul. Pienista 41G lok. 17

SILVER Clinic

4,6 / 5  (110 opinii)  rozwiń
  • Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn od 3000 zł
  • Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet od 3000 zł
  • Przeszczep brwi od 5000 zł
  • Przeszczep włosów w miejsce po urazie od 3000 zł
  • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (przedzabiegowa) zadzwoń

Lekarze wykonujący zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa przeszczep włosów w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

Zabiegi przeszczepiania włosów Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za przeszczep włosów w miejsce po urazie natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 3000 zł (przeszczep włosów w miejsce po urazie).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn
Łódź, Pienista 41G
12-13 zł - cena za jeden graft

od 3000 zł do 3000 zł

Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet
Łódź, Pienista 41G
12-13 zł - cena za jeden graft

od 3000 zł do 3000 zł

Przeszczep włosów w miejsce po urazie
Łódź, Pienista 41G
12-13 zł - cena za jeden graft

od 3000 zł do 3000 zł

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi - gdzie najlepiej?

Z problemem nadmiernego wypadania włosów borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Bywa, że jedyną skuteczną metodą leczenia jest przeszczep włosów. Obecnie przeprowadza się go kilkoma metodami, indywidualnie dobieranymi do potrzeb pacjenta. Procedury tego typu polegają na pobraniu włosów z obszaru biorczego, odpowiednim ich przygotowaniu i wszczepieniu w miejsce dotknięte łysieniem. Wśród najpopularniejszych technik transplantacji włosów wymienia się metodę FUT, FUE oraz BHT. Od 2012 roku pacjenci mogą się poddać także niechirurgicznemu przeszczepowi włosów SAFER.

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

Przeszczep włosów w Łodzi

Zabiegi przeszczepiania włosów w Łodzi są wykonywane w Silver Clinic (dzielnica Polesie). Procedura transplantacji włosów przeprowadzana jest metodą SAFER (ang. Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation), która zapewnia trwałe i naturalne efekty, krótki czas rekonwalescencji oraz niskie ryzyko wystąpienia jakichkolwiek komplikacji. Technikę tą wykorzystuje się u mężczyzn i kobiet z łysieniem androgenowym. W Silver Clinic zabiegi przeprowadzają lek. Adam Srebrzyński oraz lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska, chirurdzy ogólni, lekarze medycyny estetycznej. Dr Płużańska-Srebrzyńska udziela także konsultacji z zakresu dermatologii. W placówce można poddać się również przeszczepowi brwi oraz implantacji włosów z użyciem systemu BIOFIBRE.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Na transplantację włosów w Łodzi udać się można również do Gabinetu Dream-Med, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu medycyny i chirurgii estetycznej. W placówce przeszczep włosów wykonuje się przy użyciu nowoczesnej techniki SAFER. Osoby, zmagające się z problemem wypadania włosów, poddać się mogą w ośrodku także peelingowi lekarskiemu oraz karboksyterapii. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym modelowanie twarzy za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, lifting twarzy nićmi Aptos oraz redukcję zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego. 

Transplantacja włosów w łódzkiem

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

W Łodzi przeszczep włosów wykonać może lek. med. Marzena Majcherczyk-Skulimowska, chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Osoby, zmagające się z problem łysienia, poddać się u niej mogą transplantacji włosów z wykorzystaniem elektropneumatycznego urządzenia SAFER, które zapewnia przeprowadzanie procedury bez ryzyka powstania blizn. Jej oferta z zakresu leczenia wypadania włosów obejmuje ponadto m.in. karboksyterapię, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapię skóry głowy.

Przeszczep włosów. Cena w Łodzi

Za przeszczep włosów metodą SAFER zapłacimy od 3000 zł wzwyż, przy czym cena za jeden graft to 12-13 zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od liczby wykorzystanych w jego przebiegu mieszków włosowych.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi przeszczepiania włosów w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.