Usuwanie zmarszczek laserem Łódź

Sthetica

Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 lok. 12
9,7 / 10  •  Znakomita  •  649 opinii
 • Laserowe usuwanie zmarszczek od 1300 zł
 • Szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1000 zł
 • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek od 1300 zł
 • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1800 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznejzadzwoń

Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,0 / 10  •  Dobra  •  180 opinii
 • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek 1200 zł
 • Twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1500 zł
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem 1000 zł
 • Okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 180 zł

SILVER Clinic

Łódź, ul. Kilińskiego 121 lok. 9/10
9,2 / 10  •  Znakomita  •  117 opinii
 • Laserowe usuwanie zmarszczek 1100 zł
 • Szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1100 zł
 • Twarz + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem 1100 zł
 • Twarz + szyja - laserowe usuwanie zmarszczek 1100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 130 zł

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmarszczek w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmarszczek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Joanna Kowalska-Brocka

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog

w Medical Margaret Spa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz medycyny estetycznej

w Pulsmed

ocena 4,5 / 5  (56 opinii)
lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

lek. Aleksander Gruchała

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

Laserowe usuwanie zmarszczek Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmarszczek w Łodzi na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 200 zł za czoło - usuwanie zmarszczek laserem natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 1900 zł (twarz + szyja + dekolt - usuwanie zmarszczek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmarszczek w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmarszczek w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmarszczek w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmarszczek w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmarszczek w Łodzi - gdzie najlepiej?

Laserowa likwidacja zmarszczek zalecana jest osobom, u których pojawiły się oznaki starzenia skóry m.in. zmarszczki, bruzdy, przebarwienia i zwiotczenia. Laseroterapia może obejmować nie tylko okolice twarzy, szyi, dekoltu, ale też ręce i ramiona, czyli miejsca, gdzie skóra starzeje się najszybciej. Przed zabiegiem lekarz medycyny estetycznej nakłada krem znieczulający, dzięki czemu proces likwidacji zmarszczek jest bezbolesny. Zabieg przy użyciu lasera polega na emitowaniu wgłąb skóry niewielkich wiązek światła lasera, które, uszkadzając stare komórki, przyspiesza ich regenerację oraz pobudza proces powstawania nowych komórek. Po zabiegu skóra jest bardziej jędrna i elastyczna, a zmarszczki oraz bruzdy zostają zlikwidowane. W celu osiągnięcia pożądanych efektów, należy wykonać od 2 do 6 zabiegów, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Ponieważ proces regeneracji komórek jest długotrwały, na pierwsze efekty trzeba poczekać około 4-6 tygodni.

Usuwanie zmarszczek przy użyciu lasera w Łodzi

Na usunięcie zmarszczek przy użyciu lasera można się umówić w Centrum Medycznym DERMED w Łodzi. Za pomocą lasera erbowego oraz dwutlenko-erbowego można usunąć zmarszczki z okolicy ust, oczu, nosa i czoła. Metoda laserowa umożliwia także pozbycie się zmarszczek umiejscowionych na szyi oraz dekolcie. DERMED oferuje także zabiegi fotoodmładzania przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego typu Fraxel – Mosaic F1. Zabieg może dotyczyć okolicy czoła, oczu (kurze łapki), ust (fałd nosowo-wargowy), szyi, dekoltu, a także grzbietów rąk i przedramion.

Usuwaniem zmarszczek metodą laserową w Łodzi, zajmuje się także dr n. med. Jacek Dąbrowski, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, a kwalifikacje zawodowe podnosi, systematycznie uczestnicząc w kursach i szkoleniach naukowych, jak np. Kurs szkoleniowy pierwszego stopnia p.t. „Lasery w medycynie. Praktyczne zastosowanie lasera CO2 w dermatologii” oraz „Metody korekcji zmarszczek i ubytków skóry twarzy (wypełniacze, implanty). Cellulit, obrzęki limfatyczne, etiopatogeneza i metody leczenia”. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej , dermatoskopii oraz zabiegach z zakresu laseroterapii, kriochirurgii i elektrostymulacji.

Laserowe usuwanie zmarszczek znajduje się również w ofercie kliniki RAY MED, prowadzonej przez dr n. med. Małgorzatę Berner-Rutkowską, specjalistę dermatologii. Oferuje zabiegi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii skóry. Zmarszczki likwiduje przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego CO2, który stosuje także do usuwania blizn potrądzikowych, blizn pooperacyjnych, przebarwień i zmian naczyniowych.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmarszczek