Lekarze wykonujący operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja stawu skokowego w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Paweł Osiński

traumatolog, ortopeda

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za operacja palucha koślawego / halluksa natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 7000 zł (operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa).

Ile kosztuje operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie stopy / stawu skokowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…