Operacja stawu skokowego Łódź i okolice

Bezpośrednio w Łodzi nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie stopy / stawu skokowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Łodzi. Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (21 km od Łodzi) w cenie 4500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Łodzi - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4500 zł za operacja palucha koślawego / halluksa natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 7000 zł (operacja otwarta zerwanego ścięgna Achillesa).

Ile kosztuje operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w najbliższej odległości od Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Łodzi:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie stopy / stawu skokowego najbliżej Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie stopy / stawu skokowego w innych miastach.

Więcej na temat operacje i leczenie stopy / stawu skokowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…