Operacja plastyczna nosa Łódź

Łódź to jedno z wielu polskich miast, w których można poddać się operacji nosa - jednemu z najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Poniżej znajdziesz listę 2 klinik, które posiadają w swoich ofertach różnego rodzaju operacje nosa. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie w Łodzi warto poddać się takiej procedurze. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę konsultacyjną u specjalisty, w trakcie której omówisz z nim szczegóły zabiegu.

Este l'arte

Łódź, ul. Aleksandrowska 167
7,8 / 10  •  Dobra  •  103 opinii

wciąż czekamy na ostateczny wynik, ale córka jest bardzo zadowolona ~ ... (Operacja plastyczna nosa, dr hab. n. med. Jan Rykała)

 • Totalna korekcja nosa od 13000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 8000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 5200 zł
 • Rekonstrukcja nosa pourazowego od 7000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

9,6 / 10
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

9,1 / 10

Operacje plastyczne nosa Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 5200 zł za operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 15000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Totalna korekcja nosa
  Łódź, Aleksandrowska 167

  od 13000 zł
  do 15000 zł

  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
  z osteotomią

  od 11000 zł
  do 11000 zł

 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej
  Łódź, Aleksandrowska 167

  5200 zł

 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
  Łódź, Aleksandrowska 167

  od 8000 zł
  do 9000 zł

 • Rekonstrukcja nosa pourazowego
  Łódź, Aleksandrowska 167

  od 7000 zł
  do 7000 zł

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Łodzi - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne nosa obejmują jego różne części. Kliniki chirurgii plastycznej mogą zaproponować swoim pacjentom zarówno korekcję samego czubka nosa (np. jego zwężenie), operację wyrównania garbu nosa, wydłużenie lub skrócenie całego nosa, jak i wyprostowanie krzywej przegrody nosowej. Niezależnie od rodzaju zabiegu, trwa on od 1 do 2 godzin i zwykle jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Powrót pacjenta do codziennej aktywności następuje natomiast po 2 tygodniach.

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

 Dobry chirurg plastyczny w Łodzi

W Klinice Chirurgii Plastycznej Este l'arte (dzielnica Bałuty) można poddać się poprawie kształtu nosa, wynikającej z deformacji nabytej (pourazowej) lub wrodzonej. Pacjentów przyjmuje tu dr hab. n. med. Jan Rykała, chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadza on także m.in. operacje krzywej przegrody nosowej oraz operacje czubka nosa. Niezwykle szeroki wachlarz zabiegów związanych z korektą nosa posiada zlokalizowane na Bałutach Centrum Medyczne Med-Gastr. W ofercie placówki znajdują się m.in:

 • totalna korekcja nosa
 • operacja nosa kostnego
 • operacja nosa chrzęstnego
 • operacja nosa porozszczepowego
 • usunięcie garbu nosowego

Operacja nosa - jakie są możliwości?

Kolejną łódzką kliniką, która posiada w swojej ofercie operacje nosa, jest gabinet prywatny dr n. med. Ryszarda Bratosia, zlokalizowany w dzielnicy Polesie. Ten doświadczony specjalista w przebiegu zabiegów takie jak totalna korekcja nosa czy operacja nosa chrzęstnego, stosuje sprawdzone metody zabiegowe oraz wysokiej jakości sprzęt. Totalną korekcję nosa jest w stanie zaproponować również położony w Śródmieściu Prywatny Szpital Pulsmed. W placówce wykonuje je świetny fachowiec, jakim jest dr n. med. Paweł Pisera.

Pozostałe kliniki plastyczne w Łodzi

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Na korektę nosa można się w Łodzi udać do gabinetu chirurgii plastycznej mieszczącego się w centrum medycznym Dermed. Zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista chirurgii plastycznej II stopnia. W swoim gabinecie przeprowadza m.in. operacje nosa części chrzęstnej, a także jednoczesne operacje części chrzęstnej i kostnej.

Prywatny Gabinet Specjalistyczny Edd-Med oferuje swoim pacjentom tak zwane operacje rusztowania chrzęstno-kostnego, operacje miękkich tkanek nosa (m.in. zwężanie i podnoszenie końca nosa) a także operacje krzywej przegrody nosowej. Zabiegów tych podejmuje się dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Korekta nosa - gdzie jeszcze na zabieg?

W NZOZ dr Lik Clinik wykonywane są różnego rodzaju operacje plastyczne w obrębie twarzy, m.in. korekcja odstających uszu, plastyka ust i powiek, a także plastyka chrzęstnej części nosa. Zabiegi takie wykonuje tutaj prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

W Specjalistycznych Gabinetach Medycznych w Łodzi z zakresu chirurgii plastycznej przyjmuje także dr n. med. Marta Fijałkowska, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Oprócz korekty nosa przeprowadza ona także plastykę powiek górnych i dolnych oraz małżowin usznych.

Operacja nosa w Łodzi. Cena zabiegu

Ceny korekty nosa w Łodzi zaczynają się już od 3000 zł, a kończą na 13 tys. zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od jego rodzaju i zakresu. Lekarz zwykle jest w stanie oszacować go podczas wizyty kwalifikującej pacjenta do procedury.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje plastyczne nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…