Operacja plastyczna nosa Łódź

Łódź to jedno z wielu polskich miast, w których można poddać się operacji nosa - jednemu z najpopularniejszych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Poniżej znajdziesz listę 4 klinik, które posiadają w swoich ofertach różnego rodzaju operacje nosa. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie w Łodzi warto poddać się takiej procedurze. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę konsultacyjną u specjalisty, w trakcie której omówisz z nim szczegóły zabiegu.

Łódź, ul. Aleksandrowska 167

Este l'arte

ocena 4,5 / 5 (30 opinii) - zobacz opinie »zobacz »

wciąż czekamy na ostateczny wynik, ale córka jest bardzo zadowolona ~ ... (Operacja plastyczna nosa, dr hab. n. med. Jan Rykała)

 • Totalna korekcja nosa od 12000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 7000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 5200 zł
 • Rekonstrukcja nosa pourazowego od 7000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Łódź, ul. Mokra 4

Centrum Medyczne Med-Gastr

4,1 / 5  (161 opinii)  rozwiń

Bardzo miło, wszyscy bardzo przyjaźnie nastawieni do pacjenta, sale ładne, czyściutkie. ~ Agnieszka

 • Totalna korekcja nosa 10000 zł
 • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa 5000 zł
 • Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej 4000 zł
 • Operacja nosa kostnego 7000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Lekarze wykonujący operacje plastyczne nosa w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna nosa w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Pulsmed

ocena 5,0 / 5  (10 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,6 / 5  (24 opinii)
dr n. med. Ryszard Bratoś

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

ocena 4,5 / 5  (11 opinii)

Operacje plastyczne nosa Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne nosa w Łodzi na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za rekonstrukcja nosa pourazowego natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 14000 zł (totalna korekcja nosa).

Ile kosztuje operacje plastyczne nosa w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne nosa w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne nosa w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Totalna korekcja nosa
Łódź, Aleksandrowska 167

od 12000 zł do 14000 zł

Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
z osteotomią

od 11000 zł do 11000 zł

Łódź, Mokra 4

10000 zł

Łódź, 3-go Maja 46

od 14000 zł do 14000 zł

Operacja plastyczna krzywej przegrody nosowej
Łódź, Aleksandrowska 167

5200 zł

Łódź, Mokra 4

4000 zł

Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa
Łódź, Aleksandrowska 167

od 7000 zł do 8000 zł

Łódź, Mokra 4

5000 zł

Łódź, 3-go Maja 46

od 6000 zł do 6000 zł

Operacja nosa kostnego
Łódź, Mokra 4

7000 zł

Rekonstrukcja nosa pourazowego
Łódź, Aleksandrowska 167

od 7000 zł do 7000 zł

Łódź, Mokra 4

od 3000 zł do 8000 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne nosa w innych miastach.

Operacje plastyczne nosa w Łodzi - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne nosa obejmują jego różne części. Kliniki chirurgii plastycznej mogą zaproponować swoim pacjentom zarówno korekcję samego czubka nosa (np. jego zwężenie), operację wyrównania garbu nosa, wydłużenie lub skrócenie całego nosa, jak i wyprostowanie krzywej przegrody nosowej. Niezależnie od rodzaju zabiegu, trwa on od 1 do 2 godzin i zwykle jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Powrót pacjenta do codziennej aktywności następuje natomiast po 2 tygodniach.

Gabinet zabiegowy w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Gabinet zabiegowy w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

 Dobry chirurg plastyczny w Łodzi

W Klinice Chirurgii Plastycznej Este l'arte (dzielnica Bałuty) można poddać się poprawie kształtu nosa, wynikającej z deformacji nabytej (pourazowej) lub wrodzonej. Pacjentów przyjmuje tu dr hab. n. med. Jan Rykała, chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadza on także m.in. operacje krzywej przegrody nosowej oraz operacje czubka nosa. Niezwykle szeroki wachlarz zabiegów związanych z korektą nosa posiada zlokalizowane na Bałutach Centrum Medyczne Med-Gastr. W ofercie placówki znajdują się m.in:

 • totalna korekcja nosa
 • operacja nosa kostnego
 • operacja nosa chrzęstnego
 • operacja nosa porozszczepowego
 • usunięcie garbu nosowego

Operacja nosa - jakie są możliwości?

Kolejną łódzką kliniką, która posiada w swojej ofercie operacje nosa, jest gabinet prywatny dr n. med. Ryszarda Bratosia, zlokalizowany w dzielnicy Polesie. Ten doświadczony specjalista w przebiegu zabiegów takie jak totalna korekcja nosa czy operacja nosa chrzęstnego, stosuje sprawdzone metody zabiegowe oraz wysokiej jakości sprzęt. Totalną korekcję nosa jest w stanie zaproponować również położony w Śródmieściu Prywatny Szpital Pulsmed. W placówce wykonuje je świetny fachowiec, jakim jest dr n. med. Paweł Pisera.

Pozostałe kliniki plastyczne w Łodzi

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

Na korektę nosa można się w Łodzi udać do gabinetu chirurgii plastycznej mieszczącego się w centrum medycznym Dermed. Zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista chirurgii plastycznej II stopnia. W swoim gabinecie przeprowadza m.in. operacje nosa części chrzęstnej, a także jednoczesne operacje części chrzęstnej i kostnej.

Prywatny Gabinet Specjalistyczny Edd-Med oferuje swoim pacjentom tak zwane operacje rusztowania chrzęstno-kostnego, operacje miękkich tkanek nosa (m.in. zwężanie i podnoszenie końca nosa) a także operacje krzywej przegrody nosowej. Zabiegów tych podejmuje się dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

Korekta nosa - gdzie jeszcze na zabieg?

W NZOZ dr Lik Clinik wykonywane są różnego rodzaju operacje plastyczne w obrębie twarzy, m.in. korekcja odstających uszu, plastyka ust i powiek, a także plastyka chrzęstnej części nosa. Zabiegi takie wykonuje tutaj prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogusław Antoszewski, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej.

W Specjalistycznych Gabinetach Medycznych w Łodzi z zakresu chirurgii plastycznej przyjmuje także dr n. med. Marta Fijałkowska, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Oprócz korekty nosa przeprowadza ona także plastykę powiek górnych i dolnych oraz małżowin usznych.

Operacja nosa w Łodzi. Cena zabiegu

Ceny korekty nosa w Łodzi zaczynają się już od 3000 zł, a kończą na 13 tys. zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony m.in. od jego rodzaju i zakresu. Lekarz zwykle jest w stanie oszacować go podczas wizyty kwalifikującej pacjenta do procedury.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne nosa w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.