Leczenia chrapania i bezdechu sennego Łódź

Lekarze wykonujący leczenia chrapania i bezdechu sennego w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenia chrapania i bezdechu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

dr n. med. Jacek Schmidt

laryngolog

w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt

10 / 10

Leczenia chrapania i bezdechu sennego Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenia chrapania i bezdechu sennego w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 800 zł za leczenie chrapania laserem Fotona Night Lase natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 3500 zł (plastyka podniebienia miękkiego).

Ile kosztuje leczenia chrapania i bezdechu sennego w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenia chrapania i bezdechu sennego w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenia chrapania i bezdechu sennego w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny leczenia chrapania i bezdechu sennego w innych miastach.

Leczenia chrapania i bezdechu sennego w Łodzi - gdzie najlepiej?

Chrapanie jest najczęstszym objawem obturacyjnego bezdechu sennego (OBS). Przypadłość objawiać się może również porannym zmęczeniem oraz nadmierną sennością w ciągu dnia. Zaburzenia oddychania podczas snu należy leczyć, w przeciwnym wypadku prowadzić one mogą do rozwoju wielu schorzeń układu sercowo-naczyniowego, takich jak choroba niedokrwienna serca, udarów mózgu, nadciśnienia tętniczego oraz zaburzeń rytmu serca. W zależności od zaawansowania problemu stosuje się leczenie zachowawcze lub operacyjne.

Leczenie bezdechów sennych i chrapania w Łodzi – gdzie można się na nie udać

Osobom, zmagającym się z problemem chrapania, pomocy udzielić może lek. med. Wojciech Kałużny, specjalista otolaryngolog. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, a doświadczenie zawodowe zdobywał jako ordynator Oddziału Laryngologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. W leczeniu chrapania oraz łagodnej postaci bezdechów sennych stosuje metodą termoablacji, czyli bipolarnej ablacji śródtkankowej (RAVOR). Za jej pomocą przeprowadza plastykę małżowin nosowych dolnych, plastykę języczka i łuków podniebiennych oraz usztywnienie podniebienia miękkiego. Jego oferta obejmuje także zamykanie krypt migdałków podniebiennych metodą bipolarnej ablacji, przecięcie migdałków podniebiennych przy użyciu noża elektrycznego, endoskopowe operacje zatok przynosowych oraz operacje przegrody nosowej.

Na zabiegowe leczenie chrapania udać się także można do lek. med. Anny Ciesielczuk-Łuczywek, specjalistki otolaryngologii i audiologii, która chrapanie redukuje falami radiowymi metodą Celon. Poddać się u niej można także zabiegowi Celon połączonemu z podcięciem podniebienia miękkiego z języczkiem. Jej oferta obejmuje ponadto leczeniu chrapania przy zastosowaniu promieniowania lasera Er:YAG (zabieg NightLase).

W Łodzi w swojej ofercie leczenie chrapania i bezdechu sennego posiada również Centrum Medyczne Salve Medica, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu laryngologii. W placówce w leczeniu chrapania i łagodnych bezdechów podstawę stanowi metoda koblacji. Do ośrodka udać się można także na zmniejszenie małżowin nosowych oraz plastykę podniebienia miękkiego. W Centrum przeprowadza się ponadto zabiegi likwidujące krwawienie z nosa, endoskopowe operacje nosa i zatok oraz procedury, mające na celu usunięcie drobnych zmian z błony śluzowej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenia chrapania i bezdechu sennego w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenia chrapania i bezdechu sennego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…