Endoprotezoplastyka całkowita kolana Łódź i okolice

Bezpośrednio w Łodzi nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Łodzi. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w Medi Horizon Clinic w Warszawie (116 km od Łodzi) w cenie 14000 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (21 km od Łodzi) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 19000 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wykonuje ortopeda. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Łodzi - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 1 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 14000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 19000 zł, natomiast średni koszt to 16500 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Łodzi:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…