Leczenie i operacje zeza Łódź i okolice

Bezpośrednio w Łodzi nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje zeza, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Łodzi. Leczenie i operacje zeza można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (118 km od Łodzi) w cenie 350 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (169 km od Łodzi) gdzie cena za leczenie i operacje zeza wynosi 250 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 150 zł za badanie kwalifikacyjne do operacji zeza natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 7000 zł (operacja zeza u dorosłych).

Ile kosztuje leczenie i operacje zeza w najbliższej odległości od Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje zeza w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje zeza

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…