Leczenie i operacje zeza Łódź i okolice

Bezpośrednio w Łodzi nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje zeza, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Łodzi. Leczenie i operacje zeza można przeprowadzić m.in. w Centrum Okulistyczne ENEL-MED w Warszawie (118 km od Łodzi) w cenie 420 zł lub w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (118 km od Łodzi) gdzie cena za leczenie i operacje zeza wynosi 350 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Filtruj wyniki:
Mapa

Leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 300 zł za badanie kwalifikacyjne do operacji zeza natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 8000 zł (operacja zeza u dorosłych).

Ile kosztuje leczenie i operacje zeza w najbliższej odległości od Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje zeza najbliżej Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 2 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje zeza w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje zeza

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…