Operacja i leczenie biodra Łódź i okolice

Bezpośrednio w Łodzi nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie biodra, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Łodzi. Operacje i leczenie biodra można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (21 km od Łodzi) w cenie 19000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Brzeziny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 (21 km od Łodzi)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  1052 opinii
  • Endoproteza stawu biodrowego od 19000 zł
lek. Marcin Cabaj

lek. Marcin Cabaj

ortopeda, traumatolog

Planujesz endoprotezoplastykę całkowitą stawu biodrowego, a nie wiesz czego się spodziewać? Obejrzyj nasz film Patient Experience, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez całą procedurę - od konsultacji, po wyjście ze szpitala!

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja ortopedycznazadzwoń

Operacje i leczenie biodra w Łodzi - gdzie najlepiej?

Na choroby bioder narażone są szczególnie osoby w podeszłym wieku. W ich leczeniu stosuje się zarówno metody zachowawcze (polegają one na poprawie ruchomości stawu oraz minimalizowaniu bólu), jak i leczenie operacyjne. Osoby, cierpiące z powodu zwyrodnienia stawu biodrowego poddać się mogą np. leczeniu przy wykorzystaniu komórek macierzystych (zmniejszają one np. dolegliwości bólowe). W przypadku dysplazji stawu biodrowego, zespołu trzaskającego biodra, zapalenia stawu biodrowego oraz infekcji stawu biodrowego przeprowadzić można artroskopię. Zaawansowana choroba zwyrodnieniowa stawu biodrowego leczone jest operację endoprotezoplastyki. Jej celem jest przywrócenie pełni funkcjonalności stawu biodrowego.

Leczenie zachowawcze i operacyjne biodra w Łodzi – gdzie można się na nie udać

Leczenie operacyjne biodra w Łodzi przeprowadza prof. dr hab. n. med. Marek Synder, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Wojewódzkiego Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. dr Z. Radlińskiego w Łodzi. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Ortopedów. W leczeniu schorzeń biodra wykorzystuje m.in. alloplastykę stawu biodrowego. Do operacji wykorzystuje protezy cementowe, bezcementowe oraz bezcementowe wkładki igłowe ceramiczne. Udać się do niego można również na m.in. endoprotezoplastykę stawu kolanowego.

Na operacje i leczenie biodra udać się można również do Ortho Sport Clinic. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu diagnostyki urazów ortopedycznych, zabiegów ortopedycznych oraz rehabilitacji. Do kliniki udać się można m.in. na leczenie biodra trzaskającego, zespołów bólowych obręczy biodrowej oraz leczenie pachwiny piłkarskiej. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również endoprotezoplastyce stawu biodrowego oraz artroskopii stawu kolanowego (m.in. w przypadku infekcji stawu biodrowego, zapaleniu stawu biodrowego lub konfliktu udowo-panewkowego).

W swojej ofercie leczenie zachowawcze i operacyjne biodra ma również Medical Magnus Clinic. W placówce świadczona jest pełna gama procedur z zakresu ortopedii. W klinice poddać się można m.in. badaniu stawu biodrowego rezonansem magnetycznym oraz badaniu RTG stawu krzyżowo-biodrowego i miednicy. Do placówki udać się można także na artroskopię stawu biodrowego oraz na leczenie schorzeń stawu biodrowego za pomocą komórek macierzystych. Jej oferta obejmuje również leczenie zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego poprzez endoprotezoplastykę.

Więcej na temat operacje i leczenie biodra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…