Operacja i leczenie biodra Łódź

Lekarze wykonujący operacje i leczenie biodra w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa operacja biodra w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Filip Płużański

ortopeda, traumatolog

w Ortopedia i traumatologia sportowa - Filip Płużański

10 / 10
lek. Paweł Osiński

traumatolog, ortopeda

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Operacje i leczenie biodra Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie biodra w Łodzi na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 18000 zł za endoprotezoplastyka powierzchniowa stawu biodrowego / kapoplastyka natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 19000 zł (endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie biodra w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie biodra w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie biodra w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie biodra w innych miastach.

Operacje i leczenie biodra w Łodzi - gdzie najlepiej?

Na choroby bioder narażone są szczególnie osoby w podeszłym wieku. W ich leczeniu stosuje się zarówno metody zachowawcze (polegają one na poprawie ruchomości stawu oraz minimalizowaniu bólu), jak i leczenie operacyjne. Osoby, cierpiące z powodu zwyrodnienia stawu biodrowego poddać się mogą np. leczeniu przy wykorzystaniu komórek macierzystych (zmniejszają one np. dolegliwości bólowe). W przypadku dysplazji stawu biodrowego, zespołu trzaskającego biodra, zapalenia stawu biodrowego oraz infekcji stawu biodrowego przeprowadzić można artroskopię. Zaawansowana choroba zwyrodnieniowa stawu biodrowego leczone jest operację endoprotezoplastyki. Jej celem jest przywrócenie pełni funkcjonalności stawu biodrowego.

Leczenie zachowawcze i operacyjne biodra w Łodzi – gdzie można się na nie udać

Leczenie operacyjne biodra w Łodzi przeprowadza prof. dr hab. n. med. Marek Synder, specjalista ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Wojewódzkiego Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. dr Z. Radlińskiego w Łodzi. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Ortopedów. W leczeniu schorzeń biodra wykorzystuje m.in. alloplastykę stawu biodrowego. Do operacji wykorzystuje protezy cementowe, bezcementowe oraz bezcementowe wkładki igłowe ceramiczne. Udać się do niego można również na m.in. endoprotezoplastykę stawu kolanowego.

Na operacje i leczenie biodra udać się można również do Ortho Sport Clinic. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu diagnostyki urazów ortopedycznych, zabiegów ortopedycznych oraz rehabilitacji. Do kliniki udać się można m.in. na leczenie biodra trzaskającego, zespołów bólowych obręczy biodrowej oraz leczenie pachwiny piłkarskiej. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również endoprotezoplastyce stawu biodrowego oraz artroskopii stawu kolanowego (m.in. w przypadku infekcji stawu biodrowego, zapaleniu stawu biodrowego lub konfliktu udowo-panewkowego).

W swojej ofercie leczenie zachowawcze i operacyjne biodra ma również Medical Magnus Clinic. W placówce świadczona jest pełna gama procedur z zakresu ortopedii. W klinice poddać się można m.in. badaniu stawu biodrowego rezonansem magnetycznym oraz badaniu RTG stawu krzyżowo-biodrowego i miednicy. Do placówki udać się można także na artroskopię stawu biodrowego oraz na leczenie schorzeń stawu biodrowego za pomocą komórek macierzystych. Jej oferta obejmuje również leczenie zaawansowanej choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego poprzez endoprotezoplastykę.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie biodra w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie biodra

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…