Lekarze wykonujący zmniejszenie piersi w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa zmniejszenie piersi w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

prof. dr hab. n. med. Agnieszka Kołacińska-Wow

chirurgia onkolog, chirurg onkoplastyczny, chirurg rekonstrukcyjny piersi

w Szpital Pulsmed

10 / 10
dr n. med. Piotr Furga

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Szpital Pulsmed

8,0 / 10

Zmniejszenie piersi w Łodzi - gdzie najlepiej?

Część kobiet boryka się ze zbyt dużymi piersiami, które to powodować mogą zarówno problemy emocjonalne, jak i zdrowotne. Ciężar nadmiernej tkanki tłuszczowej utrudniać może w znaczący sposób prowadzenie aktywnego trybu życia oraz wykonywanie codziennych czynności. Jest to również spore obciążenie dla kręgosłupa, które prowadzić może do powstawania jego wad oraz problemów z oddychaniem. Najlepszym sposobem na wyeliminowanie opisanych powyżej dolegliwości psycho-fizycznych jest operacja plastyczna zmniejszenia piersi, podczas której usuwany jest nadmiar tkanki tłuszczowej, tkanki gruczołowej oraz skóry.

Zmniejszenie piersi w Łodzi

Na zabieg zmniejszania piersi w Łodzi umówić można się do kliniki chirurgii plastycznej Este l’arte. Wykonywane są tam również inne zabiegi w obrębie tego rejonu ciała, jak powiększanie i podnoszenie piersi czy usuwanie przerośniętych gruczołów piersiowych u mężczyzn, czyli ginekomastii. Specjaliści z kliniki przeprowadzają także operacje plastyczne narządów płciowych (plastyka pochwy oraz zmniejszanie warg sromowych mniejszych) oraz ciała (operacje plastyczne brzucha oraz liposukcja).

Na zmniejszenie piersi umówić się można w Łodzi także do prywatnego gabinetu specjalistycznego EDD-MED. Oprócz operacji zmniejszania piersi wykonuje się tam również zabiegi inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, w tym powiększanie biustu przy pomocy implantów silikonowych, podniesienie piersi oraz korektę ich asymetrii. W zakresie operacji męskiej klatki piersiowej placówka oferuje operacyjne leczenie ginekomastii, w ofercie znajdują się także zabiegi modelujące ciało, w tym mini-abdominoplastyka oraz plastyka powłok brzusznych z resekcją nadmiaru tkanki podskórnej.

Zmniejszanie piersi wykonuje w Łodzi również chirurg ogólny i chirurg plastyczny dr n.med. Aleksandra Ijlin, która wykonuje także inne zabiegi z zakresu chirurgii piersi, w tym lifting piersi i operacyjne leczenie ich niedorozwoju. W 1997 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, a w 1998 odbyła szkolenia w zakresie chirurgii plastycznej w Department of Plastic Surgery w Nothern General Hospital N.H.S. Trust w Sheffield, w Wielkiej Brytanii. W latach 1998-2002 odbywała studia doktoranckie w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Akademii Medycznej w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…