Leczenie otyłości balonem żołądkowym Łódź

Cierpisz z powodu otyłości i rozważasz leczenie balonem żołądkowym? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 3 łódzkich klinik, które oferują swoim pacjentom wszczepienie balonika żołądkowego. Porównaj ceny zabiegów i zapoznaj się z profilami lekarzy, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, jak i sam zabieg!

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,4 / 10  •  Bardzo dobra  •  421 opinii

Zabieg wykonany bardzo fachowo, na chwilę obecną jestem 3 tygodnie po założenie implantu - schudłem 9 kg. Jak dla mnie super! ~ Krzysztof z Poznania (Leczenie otyłości balonem, lek. Zbigniew Kowalczyk)

 • Leczenie otyłości balonem od 9000 zł
 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera od 7500 zł
 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Medsil od 7500 zł
 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera 365 od 9000 zł
lek. Zbigniew Kowalczyk

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Czy każda osoba z nadwagą lub otyłością może zdecydować się na balonikowanie żołądka? Jak wygląda dieta po przeprowadzeniu tego zabiegu? Ile można schudnąć po implantacji balonu gastrycznego? Na te i inne pytania podczas webinaru odpowiedział lek. Zbigniew Kowalczyk z łódzkiego Szpitala Prywatnego Pulsmed.

zobacz film o zabiegu »
 • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości od 250 zł
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący leczenie otyłości balonem żołądkowym w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa leczenie otyłości balonem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez bariatry.

dr hab. n. med. Michał Spychalski

chirurg ogólny

w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

9,0 / 10
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10

Leczenie otyłości balonem żołądkowym Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie otyłości balonem żołądkowym w Łodzi na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 7100 zł za leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 9900 zł (leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera).

Ile kosztuje leczenie otyłości balonem żołądkowym w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie otyłości balonem żołądkowym w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie otyłości balonem żołądkowym w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
  6.500 PLN (znieczulenie miejscowe) / 7.000 PLN (znieczulenie ogólne) + 1200 PLN za znieczulenie przy usunięciu balona

  od 7500 zł
  do 7500 zł

  Łódź, Mokra 4
  cena wraz z usunięciem balonu

  od 7100 zł
  do 9000 zł

  Brzeziny, Marii Curie-Skłodowskiej 6
  6 miesięcy - 8 900 zł 12 miesięcy - 9 900 zł

  od 8900 zł
  do 9900 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Medsil
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26

  od 7500 zł
  do 7500 zł

 • Leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera 365
  Łódź, Polskiej Organizacji Wojskowej 26
  9000 zł - znieczulenie miejscowe, 9500 zł - znieczulenie ogólne + 1200zł za usunięcie balonu

  od 9000 zł
  do 9000 zł

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie otyłości balonem żołądkowym w innych miastach.

Leczenie otyłości balonem żołądkowym w Łodzi - gdzie najlepiej?

Otyłość prowadzi do wielu chorób, które mogą zagrażać życiu pacjenta. Właśnie dlatego, gdy dieta i ruch nie wystarczą, warto skorzystać z zaawansowanych metod leczenia tego problemu. Jedną z nich jest implantacja balonu żołądkowego. Wypełniony solą fizjologiczną lub powietrzem specjalny balon jest zakładany techniką endoskopową, dzięki czemu procedura ta przebiega bardzo sprawnie. Balon umieszczany jest w żołądku na okres 6 miesięcy.

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Leczenie otyłości w Łodzi

Osoby, które chciałyby pozbyć się problemu otyłości w centrum kraju, powinny wybrać się na zabieg do Łodzi. Jedną z tutejszych placówek jest Szpital Prywatny Pulsmed. Położona w dzielnicy Śródmieście klinika po rozbudowie w 2015 r. zyskała nowoczesny blok operacyjny, 3 sale operacyjne z pełnym wyposażeniem, 4 stanowiska opieki pozabiegowej i 1 nadzoru intensywnej opieki medycznej, a także 2-osobowe sale chorych. Operacje bariatryczne w placówce przeprowadza 
lek. Zbigniew Kowalczyk - chirurg ogólny, bariatra i właściciel Szpitala.

W klinice implementowane są balony:

 • Heliosphere BAG
 • Medsil
 • Orbera
 • Orbera 365

Gdzie wszczepić balon żołądkowy w łódzkiem?

Lekarze Centrum Medycznego Med-Gastr w Łodzi oferują leczenie otyłości balonem żołądkowym Orbera u osób z BMI 27 i większym. Pacjenci placówki mogą dodatkowo zapisać się na konsultacje dietetyczne. Osoby, które chciałyby poddać się leczeniu otyłości balonem żołądkowym poza Łodzią, powinny zapoznać się z ofertą Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach. Operacje bariatryczne przeprowadza tu dr n. med. Jarosław Buczyński, chirurg ogólny. Posiada on bogate doświadczenie w dziedzinie chirurgii kolorektalnej i laparoskopowej.

Pozostałe placówki w Łodzi

Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Sala operacyjna w Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Osoby, które chciałyby pozbyć się otyłości, mogą zgłosić się do Prywatnego Gabinetu Lekarskiego dr n. med. Jerzego Klimczaka w Łodzi. Lekarz zajmuje się gastroenterologią ze szczególnym uwzględnieniem endoskopii. W gabinecie wykonywane jest balonikowanie żołądka balonem Orbera. Dr Klimczak proponuje pacjentom endoskopię kapsułkową przełyku lub jelita w celach diagnostycznych przy użyciu wyrobów medycznych firmy Hammer-med.

Klinika prywatna Salve Medica oferuje leczenie otyłości balonem gastrycznym. Bariatrią zajmuje się tu lekarz dr n. med. Tomasz Szewczyk, które stosuje radykalne metody terapii otyłości, m.in. wykonuje laparoskopowy zabieg założenia regulowanej przewiązki żołądkowej. Jak wiadomo, otyłość może być jedną z przyczyn niepłodności. Klinika Save Medica specjalizuje się w nowoczesnej terapii niepłodności. Placówka bardzo często pojawia się w mediach - artykuł pt. "Niepłodność to nie wyrok".

Bariatrią w Łodzi zajmuje się także chirurg dr Przemysław Janczak, który pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. Norberta Barlickiego. Na Oddziale Klinicznym Chirurgii Gastroenterologicznej Onkologicznej i Ogólnej wykonuje operacje chirurgiczne na przewodzie pokarmowym u otyłych pacjentów.

Leczeniem otyłości w Łodzi zajmuje się również dr Małgorzata Ossowska, która jest lekarzem bariatrą. Dr Ossowska należy też do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Na pierwszej wizycie sprawdzane są przyczyny otyłości, a pacjent poznaje nieinwazyjne możliwości terapii otyłości i uzyskania prawidłowej masy ciała. Dr Ossowska pracuje w gabinecie leczenia otyłości Ossamed.

 

FAQ: leczenie otyłości balonem w Łodzi - najczęstsze pytania

 • Które kliniki w Łodzi wykonują zabieg balonikowania żołądka?

  Łódzką placówką, która od lat specjalizuje się w zabiegach z zakresu bariatrii, jest Szpital Prywatny Pulsmed. Procedurę balonikowania żołądka przeprowadza tu lek. Zbigniew Kowalczyk - doświadczony chirurg ogólny. Na implantację balona żołądkowego można wybrać się także do Centrum Medycznego Med-Gastr oraz Szpitala Specjalistycznego w Brzezinach - zobacz pełną listę klinik

 • Ile kosztuje implantacja balonika żołądkowego w Łodzi?

  Implantacja balonika żołądkowego w Łodzi kosztuje od 6500 zł do 9500 zł. Cena zabiegu zależy m.in. od danej placówki oraz tego, czy balon jest wypełniony solą fizjologiczną, czy powietrzem. Dostępne w Łodzi rodzaje baloników to przede wszystkim: Heliosphere BAG, Medsil, Orbera i Orbera 365.

 • Jacy łódzcy lekarze przeprowadzają zabieg?

  Do grona specjalistów przeprowadzających w Łodzi implantację balonika żołądkowego należy m.in. Zbigniew Kowalczyk - bariatra i chirurg ogólny. Właściciel Pulsmedu - jednego z najstarszych prywatnych szpitali w Łodzi - specjalizuje się w zabiegowym leczeniu otyłości z użyciem balona żołądkowego oraz opaski żołądkowej. Odwiedź nasz portal, aby sprawdzić wszystkich specjalistów wykonujacych ten zabieg.

 • Jak wygląda znieczulenie przed zabiegiem?

  W zależności od preferencji pacjenta, implantacja balonika żołądkowego może przebiegać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Najczęściej zabieg jest przeprowadzany w krótkotrwałym znieczuleniu dożylnym pod nadzorem anestezjologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie otyłości balonem żołądkowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat leczenie otyłości balonem żołądkowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…