Podcięcie wędzidełka prącia Łódź

Inne placówki w pobliżu Łodzi

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Joanna Sondka-Migdalska

urolog

w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź

Podcięcie wędzidełka prącia Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 4 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 866 zł w Centrum Medyczne ENEL-MED Manufaktura Łódź, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1342 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Łodzi - gdzie najlepiej?

Zabieg podcięcia wędzidełka prącia wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około kilkunastu minut. Przeprowadza się go w przypadku zbyt krótkiego wędzidełka penisa, co jest przyczyną dolegliwości bólowych, odbierających przyjemność z kontaktów intymnych. Procedura chroni przed naderwaniem lub zerwaniem wędzidełka. Standardowy czas gojenia się rany wynosi około tygodnia. W tym okresie zaleca się unikać pozostawania zbyt długo w pozycji siedzącej, a przez około 4 tygodnie należy zachować wstrzemięźliwość seksualną. Po zabiegu podcięcia wędzidełka prącia warto udać się na wizytę kontrolą, która pozwoli ocenić efekty operacji.

Podcięcie wędzidełka prącia w Łodzi – gdzie można udać się na zabieg

Plastykę wędzidełka prącia wykonać może lek. med. Konrad Pietruszyn, specjalista urolog. Oprócz frenuloplastyki przeprowadzić może również obrzezanie oraz operacje wodniaka jądra, udać się do niego można także na założenie cewnika nefrostomijnego do układu kielichowo-miedniczkowego nerki na drodze przezskórnego nakłucia powłok i nerki (przezskórna nefrostomia). Jego oferta obejmuje ponadto przezodbytniczą biopsję gruczołu krokowego (stercza).

W Łodzi na podcięcie wędzidełka prącia udać się także można do Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej AMED, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu urologii. W placówce pacjenci poddać się mogą również leczeniu chirurgicznemu stulejki zarówno wrodzonej, jak i pozapalnej, przeprowadza się tu także operacje żylaków powrózka nasiennego (laparoskopowo) oraz operacje wodniaka jądra, usunięcie kłykcin kończystych, usunięcie kaszaków moszny oraz USG narządów układu moczowego.

Osoby, zmagające się ze zbyt krótkim wędzidełkiem prącia, pomocy szukać mogą również w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej dr Lik Clinic, do którego udać się można także na operację stulejki, koagulację kłykcin kończystych z badaniem histopatologicznym, operację wodniaka jądra oraz wycięcie torbieli okołocewkowej. W ośrodku pacjenci poddać się mogą również przezcewkowej elektroresekcji prostaty, przezcewkowemu usunięciu guza pęcherza moczowego oraz przezcewkowemu usunięciu kamienia z pęcherza moczowego, cewki moczowej lub moczowodu. Oferta centrum obejmuje kalibrację i rozszerzenie cewki moczowej męskiej, usunięcie mięsaka cewkowego z badaniem histopatologicznym, operacyjne leczenie kamicy nerkowej oraz wytworzenie cystostomii i nefrostomii (przetoki nerkowej).

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…