Podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego Pabianice i okolice

Bezpośrednio w Pabianicach nie dysponujemy placówką wykonującą podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Pabianic. Podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi (13 km od Pabianic) w cenie 600 zł lub w SILVER Clinic Dr Adam Srebrzyński w Łodzi (13 km od Pabianic) gdzie cena za podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego wynosi 600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego w Pabianicach

W Pabianicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego w Pabianicach jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz medycyny estetycznej

w Pulsmed

ocena 4,5 / 5  (51 opinii)
lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

lek. Michał Krzymiński

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

Podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego Pabianice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego w 5 placówkach w Pabianicach. Najniższa cena wynosi 600 zł w SILVER Clinic, najwyższa to 3500 zł, natomiast średni koszt to 1340 zł.

Ile kosztuje podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego w Pabianicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego w Pabianice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny podanie czynników wzrostu do stawu biodrowego w innych miastach.