Rybak Clinics Warszawa

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  1 opinii
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
 • Klinika Rybak Clinics Warszawa
Warszawa, ul. Jaktorowska 5/ lok. U1
 • Konsultacja flebologiczna • od 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Rybak Clinics to nowoczesna placówka, będąca częścią wielospecjalistycznego centrum medycznego Ars ESTETICA, specjalizująca się w leczeniu żylaków (flebologii). W klinice stosowane są najnowsze metody dostępne na światowym rynku medycznym, co zapewnia pacjentom skuteczność, komfort i bezpieczeństwo, a także krótki czas rekonwalescencji.

Proces leczenia żylaków składa się z trzech etapów. Wszystko zaczyna się od postawienia właściwej diagnozy. W tym celu wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt, choć równie istotne jest tu doświadczenie lekarza – właśnie dlatego placówka bazuje wyłącznie na wewnętrznej diagnostyce. Po wnikliwej konsultacji i przeprowadzeniu niezbędnych badań, następuje przejście do drugiego etapu, jakim jest ułożenie spersonalizowanego planu leczenia pacjenta. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, specjaliści Rybak Clinics bazują na tak zwanych metodach endowaskularnych, do których zaliczamy m.in. laserowe leczenie żylaków, ablację żylaków parą wodną i leczenie z użyciem fal radiowych EVRF. Wśród oferowanych zabiegów znajdują się również klasyczne techniki leczenia żylaków, w tym skleroterapia miniflebektomia – stosowana często jako uzupełnienie leczenia laserem czy parą wodną. 

W przypadkach, w których zastosowanie jednej metody byłoby niewystarczające, wdrażane jest tak zwane leczenie hybrydowe, które polega na połączeniu dwóch lub trzech technik zabiegowych. Takie rozwiązanie pozwala wyleczyć żylaki w praktycznie każdym stadium zaawansowania!

Trzeci etap następuje już po przeprowadzeniu odpowiednich procedur medycznych – jest to bezpłatna opieka pozabiegowa, na którą składają się wizyty kontrolne do roku czasu od dnia przeprowadzenia zabiegu. Dzięki temu rozwiązaniu pacjent otrzymuje właściwą opiekę, a lekarz gwarancję prawidłowo zakończonego leczenia.

Rybak Clinics współpracuje z uznanymi autorytetami w dziedzinie flebologii. Dzięki temu, wyjątkowo złożone przypadki mogą być wspólnie analizowane, a to zapewnia najlepsze możliwe rezultaty i daje możliwość wypracowania nowych standardów leczenia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Specjaliści Rybak Clinics w codziennej pracy korzystają z najnowocześniejszych urządzeń, takich jak:

 • USG Doppler – aparat ultrasonograficzny z funkcją Doppler. Pomocny w wykrywaniu nieprawidłowości w krążeniu krwi żylnej (zatory, zwężenia, zakrzepy) oraz w ocenie przepływu krwi.
 • Vein Viewer – urządzenie umożliwiające uzyskanie obrazu żył, zlokalizowanych na głębokości od 5 mm do 8 mm pod skórą. Wykorzystywane w przypadkach, gdy nie można obserwować zmian gołym okiem oraz ewentualny obszar znajduje się zbyt płytko, by móc użyć metod ultrasonograficznych.
 • Lasery Nd:YAG oraz Nd:YAG/KTP – stosowane zarówno do zamykania drobnych naczynek (czerwonych), jak i większych żył (fioletowych i niebieskich). Na wyposażeniu Rybak Clinics znajdują się nowoczesne lasery naczyniowe takie jak V Laser.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Najwyższa jakość usług – konsultacje i zabiegi w Rybak Clinics przeprowadzają doświadczeni lekarze, wykorzystujący w codziennej pracy światowej klasy urządzenia.
 • Bezpłatna opieka pozabiegowa – priorytetem jest zdrowie pacjenta i pomyślne zakończenie leczenia. Klinika oferuje bezpłatną opiekę pozabiegową, w ramach której zaprasza pacjentów na wizyty kontrolne do roku czasu od dnia zabiegu.
 • Dogodne formy płatności – poza płatnością gotówką, w Rybak Clinics mogą Państwo uiścić należność przy użyciu karty, jak również rozłożyć opłaty na dogodne raty.
 • Parking dla pacjentów placówki.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Rybak Clinics Warszawa w Warszawie.

 • Konsultacje

  Konsultacja flebologiczna
  300 zł - u dr Wojciecha Rybaka
  od 200 do 300 
 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Diagnostyka i badania


Placówka Rybak Clinics Warszawa została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
10
/ 10
Rewelacyjna
1 ocen
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów

(1 opinie)

K
12 sierpnia 2021

Użytkownik zweryfikowany
Ocena placówki
Rewelacyjna
Serdecznie polecam!
Rybak Clinics Warszawa, Warszawa
Profesjonalna i miła obsługa, zachowany reżim sanitarny.
Przydatna opinia?
(0)
(0)
Ocena specjalisty:
lek. Emil Michalski, Flebolog
Lekarz profesjonalny, dbał o dobre samopoczucie pacjęta, udzielił wszelkich wyjaśnień i rad.
Ocena leczenia:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym, sierpień 2021
Konsultacja była bardzo dobra.

Zespół

Kadrę Rybak Clinics oddziału warszawskiego kliniki stanowią wykwalifikowani specjaliści chirurgii oraz flebolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Swoją wiedzę nieustannie rozwijają oni poprzez uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i sympozjach. Rybak Clinics organizuje również spotkania z wybitnymi lekarzami – autorytetami w dziedzinie flebologii, tworząc tym samym platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dla specjalistów.

dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

9,5 / 10

Dr n. med. Wojciech Rybak jet lekarzem, który może się poszczycić licznymi osiągnięciami zawodowymi, przede wszystkim w zakresie flebologii. Jako pierwszy lekarz we Wrocławiu przeprowadził nowoczesny zabieg laserowego usunięcia żylaków kończyn dolnych... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Michał Kowalczewski

lekarz medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

9,6 / 10

Lek. med. Michał Kowalczewski to autor licznych publikacji naukowych o tematyce poświęconej chirurgii naczyniowej i transplantacyjnej. Jest również posiadaczem wielu dyplomów i certyfikatów potwierdzających jego nieustającą chęć dosko... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Emil Michalski

flebolog

10 / 10

Dr Emil Michalski zajmuje się diagnostyką oraz przeprowadzaniem małoinwazyjnych procedur zabiegowych w terapii niewydolności żylnej. W obszarze szczególnych zainteresowań znajdują się procedury zabiegowe pod kontrolą USG, a także zastosowanie najnowszych... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Lek. Mariusz Kozak zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu naczyniowego, zarówno metodami chirurgicznymi, jak i technikami wewnątrznaczyniowymi. Zaprasza na konsultacje flebologiczne, w ramach których wykonuje także badania USG Doppler żylne... więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Rybak Clinics Warszawa.

dr n. med. Wojciech Rybak

lek. Michał Kowalczewski


Filmy

Hybrydowe leczenie żylaków
Badanie USG Doppler kończyn dolnych - najczęstsze pytania
Skleroterapia - najczęstsze pytania
Zamykanie naczynek metodą CLaCS - najczęstsze pytania
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 19:00)

Adres placówki

Rybak Clinics Warszawa
ul. Jaktorowska 5/ lok. U1
01-202 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek9:00-19:00
 • wtorek9:00-19:00
 • środa9:00-19:00
 • czwartek9:00-19:00
 • piątek9:00-19:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Warszawska filia kliniki Rybak Clinics znajduje się w dzielnicy Wola, przy ul. Jaktorowskiej 5/U1. Zapewnia to dogodny dojazd z innych części miasta.


Najczęstsze pytania o placówkę Rybak Clinics Warszawa

 • Jakie usługi oferuje Rybak Clinics Warszawa w Warszawie?

  Placówka Rybak Clinics Warszawa z Warszawy posiada w cenniku usług 17 pozycji, m.in z zakresu: diagnostyka i badania , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Rybak Clinics Warszawa?

  Rybak Clinics Warszawa znajduje się w Warszawie, Warszawa, ul. Jaktorowska 5/ lok. U1. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 51 65

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Rybak Clinics Warszawa?

  Placówka Rybak Clinics Warszawa z Warszawy otwarta jest średnio 10 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 19:00, we wtorki od 09:00 do 19:00, w środy od 09:00 do 19:00, w czwartki od 09:00 do 19:00, a w piątki od 09:00 do 19:00. W weekend placówka jest zamknięta.