Lea Clinic

9,7 / 10   •   Znakomita   •  162 opinii
 • Klinika Lea Clinic
 • Klinika Lea Clinic
 • Wnętrza, wystrój Lea Clinic
 • Recepcja, poczekalnia Lea Clinic
 • Gabinet zabiegowy Lea Clinic
Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 300 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Znajdująca się na Starym Mieście w Krakowie Lea Clinic to miejsce dla pacjentów chcących podkreślić swoje naturalne piękno, wyleczyć wszelkiego rodzaju problemy skórne lub zasięgnąć porady chirurga naczyniowego. Placówka oferuje szeroki wachlarz usług, począwszy od zabiegów i diagnostyki z zakresu chirurgii naczyniowej poprzez poradnictwo i terapię dermatologiczną, a skończywszy na zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Specjaliści z Lea Clinic przeprowadzają bardzo dokładne badanie naczyń krwionośnych (USG Doppler), usuwają żylaki i redukują popękane naczynka.  W Lea Clinic metodą skleroterapii usuwa się "pajączki" (tzw. teleangiektazje), leczy się przewlekłą niewydolność żylną oraz owrzodzenia żylakowe. Dostępna jest też terapia laserowego leczenia żylaków metodą EVLT, będącą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Posiadający wieloletnią praktykę i doświadczenie dermatolodzy pomogą Państwu usunąć m.in. zmiany skórne o różnej etiologii, leczyć łuszczycę, AZS czy przeprowadzić terapię trądziku, problematycznego nie tylko w wieku młodzieńczym. Co więcej, przeprowadzają zabiegi kriochirurgiczne (typu likwidacja brodawek), usuwają wrośnięte paznokcie oraz wykonują terapię przeciw wypadaniu włosów.

Specjaliści medycyny estetycznej wykonują wiele zabiegów rewitalizujących, odmładzających oraz korygujących niedoskonałości skórne. Stosują przy tym najbezpieczniejsze metody i sprawdzone preparaty. Gabinety w Lea Clinic wyposażone są w zaawansowaną technologicznie aparaturę. Oferowane są też zabiegi usuwania owłosienia laserem Aleksandrytowym oraz niwelowanie rozstępów laserem CO2 i Er:Yag.

W ramach diagnostyki placówka oferuje badanie dermatoskopowe skóry, badanie histologiczne czy badanie skóry głowy i włosów, czyli trichoskopię.  

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Ultrasonograf – aparat USG wyposażony w funkcję Doppler, stosowany do badań w diagnostyce chorób układu krążenia. Pozwala na ocenę przepływu krwi w dużych tętnicach i żyłach. Wykorzystuje zmiany częstotliwości fal ultradźwiękowych odbitych od poruszających się krwinek. Analizując falę, umożliwia określenie kierunku i prędkości przepływu krwi.

 • Laser naczyniowy – urządzenie stosowane podczas leczenia żylaków kończyn dolnych (EVLT). Istotą tego zabiegu jest całkowite wewnątrznaczyniowe zamknięcie niewydolnej żyły, bez konieczności jej usunięcia – tak jak w metodzie chirurgicznej.

 • Dermatoskop – aparat wykorzystywany przez dermatologa w nieinwazyjnej diagnostyce, przede wszystkim do oceny zmian barwnikowych. Pomaga ustalić rodzaj badanej zmiany.

 • Aparat do kriochirurgii – działanie urządzenia polega na miejscowym kontrolowanym zamrożeniu tkanki w celu jej zniszczenia. Stosowane m.in. do usuwania brodawek, zmian skórnych czy kłykcin kończystych.

 • Laser Nd:Yag – system laserowy stosowany m.in. w celu zamknięcia naczyń krwionośnych. Emituje promienie o długości fal 1064 nm, które są absorbowane przez zawartą we krwi hemoglobinę.

 • Laser Aleksandrytowy – laser epilacyjny, który usuwa owłosienie. Jest wyposażony w system chłodzący, który ochrania skórę i znieczula ją w trakcie trwania zabiegu.

 • Laser  Er:Yag – laser frakcyjny, którego działanie polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry bez naruszenia tkanek otaczających. Stosowany m.in. w celu odmłodzenia skóry, wygładzenia zmarszczek, likwidacji blizn oraz redukcji przebarwień.

 • Laser CO2 – system laserowy umożliwiający m.in. wygładzenie blizn, likwidację rozszerzonych porów i zmarszczek, a także resurfacing skóry.

 • IPL – system bazujący na impulsywnym źródle światła. Jego działanie aktywizuje produkcję kolagenu, wygładza zmarszczki, niszczy włoski, a także usuwa zmiany naczyniowe, rumieniowe i pigmentacyjne.

 • Endermologia LPG – masaż podciśnieniowy wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy, przeprowadzany w celu wymodelowania sylwetki. Jego zadaniem jest rozbicie lokalnych złogów tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i ćwiczenia. Endermologia LPG ujędrnia i uelastycznia skórę oraz przywraca jej koloryt, jak również poprawia krążenie i usprawnia przepływ limfy.

 • Plasma IQ – urządzenie wykorzystywana do niechirurgicznego liftingu. Jej działanie polega na wytwarzaniu kontrolowanej mikro wiązki plazmy, przy użyciu której odparowuje się naskórek, uzyskując rezultat obkurczenia skóry. Technologia urządzenia umożliwia stymulację procesu przebudowy zmienionej chorobowo skóry bez naruszania jej ciągłości. Zabieg z użyciem plazmy jest bezinwazyjny, można go wykonywać na każdym fototypie skóry. Jest alternatywą procedury chirurgicznej – blefaroplastyki. Urządzenie plasma IQ sprawdza się w spłycaniu zmarszczek tj. „kurze łapki” czy „zmarszczki palacza”.


Udogodnienia dla pacjentów

 • obsługa klientów zagranicznych – aby ułatwić komunikację z klientem zagranicznym, personel posługuje się językiem angielskim,

 • honorowanie płatności kartą,

 • komfortowa poczekalnia – pacjenci na porady specjalistyczne lub zabiegi oczekują w przestronnej, gustownie urządzonej poczekalni,

 • kilka specjalizacji w jednym miejscu.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Lea Clinic w Krakowie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  200
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  badanie USG (doppler) 2 kończyn + konsultacja z kwalifikacją do zabiegu
  300
  Konsultacja dermatologiczna
  250
  Konsultacja kosmetologiczna
  przed zabiegiem
  Konsultacja kosmetologiczna z planem pielęgnacyjnym/zabiegowym - 80 zł
  bezpłatnie
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  w przypadku wykonywania zabiegu medycyny estetycznej w dniu konsultacji, cena odliczana jest od zabiegu
  250
 • Dermatologia

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Lea Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 162 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

9,7
/ 10
Znakomita
162 ocen z 2 źródeł
4,7 / 5
(6 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
5,0 / 5
(156 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Klinka Lea Clinic specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, dermatologii i medycynie estetycznej. Oferuje szeroki zakres usług w poprawie kondycji skóry, leczeniu jej chorób i odmładzaniu. Placówka dysponuje profesjonalnym sprzętem. Klienci, których umawiam do placówki nie mogą nachwalić się personelu Kliniki. Zgodnie z informacjami jakie otrzymuję to klientów urzeka ogromne zaangażowanie, umiejętności, precyzja i dokładność podczas wykonywania zabiegu, a także chęć niesienia pomocy i cierpliwość w stosunku do pacjentów. Ponadto w Klinice panuje bardzo miła atmosfera, pacjent nie czuje skrępowania z powodu swojego problemu." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(6 opinie)

J
21 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam tą klinikę
Lea Clinic, Kraków
Profesjonalizm i swobodna atmosfera
Ocena specjalisty:
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Prawdziwy profesjonalista
Ocena leczenia:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym, listopad 2017
Nie dotyczy
Przydatna opinia?
(1)
(0)

L
10 grudnia 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Troska o pacjenta
Lea Clinic, Kraków
Klinika działa profesjonalnie i bez zarzutu.
Ocena specjalisty:
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Bardzo dobry specjalista - wszystko tłumaczy i dobiera optymalny zabieg do stanu schorzenia.
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, listopad 2020
Przebieg zabiegu - czułem się bardzo komfortowo, ale na efekt musze jeszcze poczekać, aż się wszystko zagoi.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

T
30 sierpnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Lea Clinic, Kraków
Ocena specjalisty:
dr n. med. Jerzy Krzywoń, Chirurg ogólny
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, sierpień 2018
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
22 sierpnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Peny profesionalizm👍
Lea Clinic, Kraków
Pełny profesionalizm miła obsuga
Ocena specjalisty:
dr n. med. Jerzy Krzywoń, Chirurg ogólny
Pełny profesionalizm
Przydatna opinia?
(0)
(0)

J
27 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Idealne miejsce na zabieg
Lea Clinic, Kraków
Atmosfera, spokój chirurga przeprowadzajacego zabieg.
Ocena specjalisty
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Profesjonalnie przeprowadzil zabieg w miłej atmosferze.
Ocena leczenia:
Leczenie żylaków nóg, kwiecień 2018
Zdecydowany postęp. Noga wygląda o wiele lepiej.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
1 czerwca 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Lea Clinic, Kraków
Ocena specjalisty:
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Specjaliści wykonują zabiegi, konsultacje oraz terapie z zakresu dermatologii, chirurgii ogólnej,  chirurgii naczyniowej, medycyny estetycznej czy kosmetologii. 

Dr n. med. Marta Janowska specjalizuje się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Stosując dermatoskop, umiejętnie i dokładnie diagnozuje różnorodne zmiany barwnikowe skóry. Leczy takie problemy jak m.in: atopowe zapalenie skóry, trądzik, grzybica cz... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Lea Clinic.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Lea Clinic
ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
31-027 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-19:00
wtorek
10:00-19:00
środa
10:00-19:00
czwartek
10:00-19:00
piątek
10:00-19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Lea Clinic znajduje się w Krakowie, przy jednej z ulic Starego Miasta, 400 m od Rynku Głównego. Ze względu na strefę ograniczonego parkowania w tej okolicy osobom posiadającym własny samochód poleca się skorzystanie ze znajdującego się ok. 230 metrów od kliniki parkingu na Placu Świętego Ducha oraz z miejsc parkingowych znajdujących się przy zbiegu ulic Westerplatte i Mikołaja Kopernika (budynek PTTK). Od najbliższego przystanku autobusowego Poczta Główna dzieli nas parominutowy spacer. W sąsiedztwie znajduje się również dworzec PKS oraz PKP.


Najczęstsze pytania o placówkę Lea Clinic

 • Jak oceniana jest placówka Lea Clinic?

  Placówka Lea Clinic została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,7 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 162 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Lea Clinic w Krakowie?

  Placówka Lea Clinic z Krakowa posiada w cenniku usług 236 pozycji, m.in z zakresu: dermatologia , leczenie łysienia , chirurgia naczyniowa i flebologia , medycyna estetyczna oraz diagnostyka i badania - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Lea Clinic?

  Lea Clinic znajduje się w Krakowie - ul. Św. Tomasza 30 /3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 46 34

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Lea Clinic?

  Placówka Lea Clinic z Krakowa otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…