Lea Clinic

9,6 / 10   •   Znakomita   •  213 opinii
 • Klinika Lea Clinic
 • Klinika Lea Clinic
 • Wnętrza, wystrój Lea Clinic
 • Recepcja, poczekalnia Lea Clinic
 • Gabinet zabiegowy Lea Clinic
Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 300 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Znajdująca się na Starym Mieście w Krakowie Lea Clinic to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o tych, którzy chcą podkreślić swoje naturalne piękno, wyleczyć wszelkiego rodzaju problemy skórne lub zasięgnąć porady chirurga naczyniowego. Miejsce to powstało dzięki naszej ogromnej pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług, począwszy od zabiegów i diagnostyki z zakresu chirurgii naczyniowej poprzez poradnictwo i terapię dermatologiczną, a skończywszy na zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Przeprowadzamy bardzo dokładne badanie naczyń krwionośnych (USG Doppler), usuwamy żylaki i redukujemy popękane naczynka.

Posiadający wieloletnią praktykę i doświadczenie dermatolodzy pomogą Państwu m.in. usunąć zmiany skórne, wyleczyć łuszczycę czy przeprowadzić skuteczną terapię trądziku, problematycznego nie tylko w wieku młodzieńczym. Specjaliści medycyny estetycznej wykonują cały wachlarz zabiegów upiększających, odmładzających oraz korygujących niedoskonałości skórne. Stosują przy tym najbezpieczniejsze metody i najlepsze preparaty (np. Stylage, Regeneris, Azzalure).  Nasze gabinety wyposażone są w zaawansowaną technologicznie aparaturę. Przeprowadzamy praktycznie bezbolesne, a przy tym skuteczne zabiegi usuwania zbędnego owłosienia laserem Aleksandrytowym. Niwelujemy rozstępu laserem CO2 i Er:Yag, a  naczynka zamykamy laserem Nd:Yag i IPL.

Posiadane przez naszą kadrę lekarską umiejętności, wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta w połączeniu z zaawansowaną technologią i najlepszymi preparatami daje naszym Gościom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim gwarancję zadowolenia z uzyskanych efektów. Jasne i przestronne wnętrza kliniki wprowadzają nastrój spokoju i relaksu. W naszej klinice zapewnimy Państwu miłą i przyjazną atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Szybki rozwój medycyny daje niemalże nieograniczone możliwości w medycynie estetycznej i chirurgii. Oprócz wiedzy i umiejętności lekarza istotna jest aparatura stosowana w terapii. Lea Clinic wyposażona jest w szereg urządzeń zapewniających najwyższą skuteczność leczenia. Posiadamy m.in.:

 • Ultrasonograf – aparat USG wyposażony w funkcję Doppler, stosowany do badań w diagnostyce chorób układu krążenia. Pozwala na ocenę przepływu krwi w dużych tętnicach i żyłach. Wykorzystuje zmiany częstotliwości fal ultradźwiękowych odbitych od poruszających się krwinek. Analizując falę, umożliwia określenie kierunku i prędkości przepływu krwi.

 • Laser naczyniowy – urządzenie stosowane podczas leczenia żylaków kończyn dolnych (EVLT). Istotą tego zabiegu jest całkowite wewnątrznaczyniowe zamknięcie niewydolnej żyły, bez konieczności jej usunięcia – tak jak w metodzie chirurgicznej.

 • Dermatoskop – aparat wykorzystywany przez dermatologa w nieinwazyjnej diagnostyce, przede wszystkim do oceny zmian barwnikowych. Pomaga ustalić rodzaj badanej zmiany.

 • Aparat do kriochirurgii – działanie urządzenia polega na miejscowym kontrolowanym zamrożeniu tkanki w celu jej zniszczenia. Stosowane m.in. do usuwania brodawek, zmian skórnych czy kłykcin kończystych.

 • Laser Nd:Yag – system laserowy stosowany m.in. w celu zamknięcia naczyń krwionośnych. Emituje promienie o długości fal 1064 nm, które są absorbowane przez zawartą we krwi hemoglobinę.

 • Laser Aleksandrytowy – laser epilacyjny, który praktycznie bezboleśnie usuwa zbędne owłosienie. Jest wyposażony w system chłodzący, który ochrania skórę i znieczula ją w trakcie trwania zabiegu.

 • Laser  Er:Yag – laser frakcyjny, którego działanie polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry bez naruszenia tkanek otaczających. Stosowany m.in. w celu odmłodzenia skóry, wygładzenia zmarszczek, likwidacji blizn oraz redukcji przebarwień.

 • Laser CO2 – system laserowy umożliwiający m.in. wygładzenie blizn, likwidację rozszerzonych porów i zmarszczek, a także resurfacing skóry.

 • IPL – system bazujący na impulsywnym źródle światła. Jego działanie aktywizuje produkcję kolagenu, wygładza zmarszczki, niszczy włoski, a także usuwa zmiany naczyniowe, rumieniowe i pigmentacyjne.

 • Endermologia LPG – masaż podciśnieniowy wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy, przeprowadzany w celu wymodelowania sylwetki. Jego zadaniem jest rozbicie lokalnych złogów tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i ćwiczenia. Endermologia LPG cechuje się skutecznością w redukcji cellulitu, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz przywraca jej koloryt, jak również poprawia krążenie i usprawnia przepływ limfy. Zabieg ten w połączeniu z aktywnością fizyczną, odpowiednią dietą może przynieść spektakularne efekty.

 • Plasma IQ – najnowszej generacji urządzenie wykorzystywana do niechirurgicznego liftingu. Jej działanie polega na wytwarzaniu kontrolowanej mikro wiązki plazmy, przy użyciu której odparowuje się naskórek, uzyskując rezultat obkurczenia skóry. Technologia urządzenia umożliwia stymulację procesu przebudowy zmienionej chorobowo skóry bez naruszania jej ciągłości. Zabieg z użyciem plazmy jest bezinwazyjny, można go wykonywać na każdym fototypie skóry. Jest alternatywą procedury chirurgicznej – blefaroplastyki. Urządzenie plasma IQ sprawdza się również doskonale w spłycaniu zmarszczek tj. „kurze łapki” czy „zmarszczki palacza”.

 • Infuzja tlenowa – zabieg przeprowadzany metodą bezdotykową, z użyciem tlenu (pod wysokim ciśnieniem) wtłaczającego odpowiednio dobrane substancje aktywne do skóry. W infuzji tlenowej wykorzystuje się produkty zawierające m.in. kwas hialuronowy (poprawa kondycji skóry, jej nawilżenia, jędrności i elastyczności) czy witaminę C (wygładzanie skóry, uszczelnianie naczyń krwionośnych, rozjaśnianie przebarwień). Zabieg cechuje się natychmiastowym działaniem, jest bezpieczny, umożliwia zachowanie wysokiego stopnia higieny.

 • Karboksyterapia – zabieg polega na podskórnym bądź śródskórnym podaniu niewielkich dawek dwutlenku węgla (czysty medyczny CO2) w dowolny obszar twarzy lub ciała pacjenta. Sposób podania jest uzależniony od oczekiwań pacjenta – chęci poprawy wyglądu bądź ukrwienia skóry. Gaz wprowadza się przy pomocy cienkiej igły, jego podanie stymuluje proces przebudowy uszkodzonych lub zwiotczałych tkanek skóry lub rozbicie złogów tłuszczowych.

 • Mikrodermabrazja – zabieg poprawiający jakość skóry poprzez mechaniczne ścieranie naskórka. Do najczęściej stosowanych metod należy mikrodermabrazja diamentowa, w której warstwa naskórka jest ścierana przy użyciu głowic o różnej wielkości, pokrytych naturalnymi kryształkami diamentu. Efektem zabiegu jest stymulacja tworzenia się nowych komórek w warstwie podstawnej oraz regeneracja skóry.

 • Peeling kawitacyjny – zabieg kosmetyczny polegający na oczyszczaniu skóry przy wykorzystaniu tzw. kawitacji. W jego trakcie martwe komórki oraz zwapnienia ulegają rozbiciu pod wpływem drgań ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. W rezultacie zabiegu ulega poprawie krążenie krwi oraz jakość skóry. Peeling kawitacyjny można wykonywać na skórze trądzikowej, tłustej, wymagającej oczyszczenia, jak również u osób z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami i zaskórniakami.


Udogodnienia dla pacjentów

Komfort i zadowolenie pacjentów stanowią dla nas priorytet, dlatego wyposażyliśmy klinikę w szereg udogodnień.

 • obsługa klientów zagranicznych – aby ułatwić komunikację z klientem zagranicznym, nasz personel posługuje się językiem angielskim,

 • honorujemy płatności kartą,

 • komfortowa poczekalnia – nasi pacjenci na porady specjalistyczne lub zabiegi oczekują w przestronnej, gustownie urządzonej poczekalni,

 • kilka specjalizacji w jednym miejscu.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Lea Clinic w Krakowie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  200
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  badanie USG (doppler) 2 kończyn + konsultacja z kwalifikacją do zabiegu
  300
  Konsultacja dermatologiczna
  250
  Konsultacja kosmetologiczna
  przed zabiegiem
  Konsultacja kosmetologiczna z planem pielęgnacyjnym/zabiegowym - 80 zł
  bezpłatnie
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  w przypadku wykonywania zabiegu medycyny estetycznej w dniu konsultacji, cena odliczana jest od zabiegu
  200
 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Lea Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 213 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,6
/ 10
Znakomita
213 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5
(6 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,8 / 5
(60 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(147 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Klinka Lea Clinic specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, dermatologii i medycynie estetycznej. Oferuje szeroki zakres usług w poprawie kondycji skóry, leczeniu jej chorób i odmładzaniu. Placówka dysponuje profesjonalnym sprzętem. Klienci, których umawiam do placówki nie mogą nachwalić się personelu Kliniki. Zgodnie z informacjami jakie otrzymuję to klientów urzeka ogromne zaangażowanie, umiejętności, precyzja i dokładność podczas wykonywania zabiegu, a także chęć niesienia pomocy i cierpliwość w stosunku do pacjentów. Ponadto w Klinice panuje bardzo miła atmosfera, pacjent nie czuje skrępowania z powodu swojego problemu." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(6 opinie)

J
21 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam tą klinikę
Lea Clinic, Kraków
Profesjonalizm i swobodna atmosfera
Ocena specjalisty:
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Prawdziwy profesjonalista
Ocena leczenia:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym, listopad 2017
Nie dotyczy
Przydatna opinia?
(1)
(0)

L
10 grudnia 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Troska o pacjenta
Lea Clinic, Kraków
Klinika działa profesjonalnie i bez zarzutu.
Ocena specjalisty:
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Bardzo dobry specjalista - wszystko tłumaczy i dobiera optymalny zabieg do stanu schorzenia.
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, listopad 2020
Przebieg zabiegu - czułem się bardzo komfortowo, ale na efekt musze jeszcze poczekać, aż się wszystko zagoi.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

T
30 sierpnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Lea Clinic, Kraków
Ocena specjalisty:
dr n. med. Jerzy Krzywoń, Chirurg ogólny
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie żylaków nóg, sierpień 2018
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
22 sierpnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Peny profesionalizm👍
Lea Clinic, Kraków
Pełny profesionalizm miła obsuga
Ocena specjalisty:
dr n. med. Jerzy Krzywoń, Chirurg ogólny
Pełny profesionalizm
Przydatna opinia?
(0)
(0)

J
27 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Idealne miejsce na zabieg
Lea Clinic, Kraków
Atmosfera, spokój chirurga przeprowadzajacego zabieg.
Ocena specjalisty
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Profesjonalnie przeprowadzil zabieg w miłej atmosferze.
Ocena leczenia:
Leczenie żylaków nóg, kwiecień 2018
Zdecydowany postęp. noga wygląda o wiele lepiej.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
1 czerwca 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Lea Clinic, Kraków
Ocena specjalisty:
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, Chirurg ogólny
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Zespół medyczny Lea Clinic to grupa profesjonalistów, dla których praca jest wielką pasją. Zabiegi, konsultacje oraz terapie z zakresu dermatologii wykonują u nas: dr n. med. Justyna Kostyra-Grabowska, dr n. med. Marta Janowska oraz lek. Agnieszka Bronikowska. Chirurgią ogólną  zajmuje się lek. Łukasz Bobrzyński, a chirurgią naczyniową lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, natomiast zabiegami medycyny estetycznej – lek. Łukasz Ordynowski. 

Do zespołu należy także kosmetolog mgr Magda Barnaś .

Dr n. med. Marta Janowska specjalizuje się w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Stosując dermatoskop, umiejętnie i dokładnie diagnozuje różnorodne zmiany barwnikowe skóry. Leczy takie problemy jak m.in: atopowe zapalenie skóry, trądzik, grzybica cz... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

9,3 / 10

Lek. med Bogumił Koncewicz- Żyłka posiada duży bagaż doświadczań i wiedzę w zakresie chirurgicznego leczenia wielu schorzeń, a szczególnie w rozwiązywaniu problemów naczyniowych. Przeprowadza dokładne badania ultrasonograficzne naczyń krwionośnych (USG d... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Lea Clinic.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 19:00)

Adres placówki

Lea Clinic
ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
31-027 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-19:00
wtorek
10:00-19:00
środa
10:00-19:00
czwartek
10:00-19:00
piątek
10:00-19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Lea Clinic znajduje się w Krakowie, przy jednej z ulic Starego Miasta, zaledwie 400 m od Rynku Głównego. Ze względu na strefę ograniczonego parkowania w tej okolicy osobom posiadającym własny samochód polecamy skorzystanie ze znajdującego się ok. 230 metrów od kliniki parkingu na Placu Świętego Ducha oraz z miejsc parkingowych znajdujących się przy zbiegu ulic Westerplatte i Mikołaja Kopernika (budynek PTTK). Od najbliższego przystanku autobusowego Poczta Główna dzieli nas parominutowy spacer. W sąsiedztwie znajduje się również dworzec PKS oraz PKP.


Najczęstsze pytania o placówkę Lea Clinic

 • Jak oceniana jest placówka Lea Clinic?

  Placówka Lea Clinic została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 213 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Lea Clinic w Krakowie?

  Placówka Lea Clinic z Krakowa posiada w cenniku usług 241 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , dermatologia , leczenie łysienia , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz medycyna estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Lea Clinic?

  Lea Clinic znajduje się w Krakowie - ul. Św. Tomasza 30 /3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 46 34

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Lea Clinic?

  Placówka Lea Clinic z Krakowa otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…