Lea Clinic

9,6 / 10   •   Znakomita   •  194 opinii
 • Klinika Lea Clinic
 • Klinika Lea Clinic
 • Wnętrza, wystrój Lea Clinic
 • Recepcja, poczekalnia Lea Clinic
 • Gabinet zabiegowy Lea Clinic
Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym • 220 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 180 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Znajdująca się na Starym Mieście w Krakowie Lea Clinic to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o tych, którzy chcą podkreślić swoje naturalne piękno, wyleczyć wszelkiego rodzaju problemy skórne lub zasięgnąć porady chirurga naczyniowego. Miejsce to powstało dzięki naszej ogromnej pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług, począwszy od zabiegów i diagnostyki z zakresu chirurgii naczyniowej poprzez poradnictwo i terapię dermatologiczną, a skończywszy na zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Przeprowadzamy bardzo dokładne badanie naczyń krwionośnych (USG Doppler), usuwamy żylaki i redukujemy popękane naczynka.

Posiadający wieloletnią praktykę i doświadczenie dermatolodzy pomogą Państwu m.in. usunąć zmiany skórne, wyleczyć łuszczycę czy przeprowadzić skuteczną terapię trądziku, problematycznego nie tylko w wieku młodzieńczym. Specjaliści medycyny estetycznej wykonują cały wachlarz zabiegów upiększających, odmładzających oraz korygujących niedoskonałości skórne. Stosują przy tym najbezpieczniejsze metody i najlepsze preparaty (np. Stylage, Regeneris, Azzalure).  Nasze gabinety wyposażone są w zaawansowaną technologicznie aparaturę. Przeprowadzamy praktycznie bezbolesne, a przy tym skuteczne zabiegi usuwania zbędnego owłosienia laserem Aleksandrytowym. Niwelujemy rozstępu laserem CO2 i Er:Yag, a  naczynka zamykamy laserem Nd:Yag i IPL.

Posiadane przez naszą kadrę lekarską umiejętności, wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do pacjenta w połączeniu z zaawansowaną technologią i najlepszymi preparatami daje naszym Gościom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a przede wszystkim gwarancję zadowolenia z uzyskanych efektów. Jasne i przestronne wnętrza kliniki wprowadzają nastrój spokoju i relaksu. W naszej klinice zapewnimy Państwu miłą i przyjazną atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Szybki rozwój medycyny daje niemalże nieograniczone możliwości w medycynie estetycznej i chirurgii. Oprócz wiedzy i umiejętności lekarza istotna jest aparatura stosowana w terapii. Lea Clinic wyposażona jest w szereg urządzeń zapewniających najwyższą skuteczność leczenia. Posiadamy m.in.:

 • Ultrasonograf – aparat USG wyposażony w funkcję Doppler, stosowany do badań w diagnostyce chorób układu krążenia. Pozwala na ocenę przepływu krwi w dużych tętnicach i żyłach. Wykorzystuje zmiany częstotliwości fal ultradźwiękowych odbitych od poruszających się krwinek. Analizując falę, umożliwia określenie kierunku i prędkości przepływu krwi.

 • Laser naczyniowy – urządzenie stosowane podczas leczenia żylaków kończyn dolnych (EVLT). Istotą tego zabiegu jest całkowite wewnątrznaczyniowe zamknięcie niewydolnej żyły, bez konieczności jej usunięcia – tak jak w metodzie chirurgicznej.

 • Dermatoskop – aparat wykorzystywany przez dermatologa w nieinwazyjnej diagnostyce, przede wszystkim do oceny zmian barwnikowych. Pomaga ustalić rodzaj badanej zmiany.

 • Aparat do kriochirurgii – działanie urządzenia polega na miejscowym kontrolowanym zamrożeniu tkanki w celu jej zniszczenia. Stosowane m.in. do usuwania brodawek, zmian skórnych czy kłykcin kończystych.

 • Laser Nd:Yag – system laserowy stosowany m.in. w celu zamknięcia naczyń krwionośnych. Emituje promienie o długości fal 1064 nm, które są absorbowane przez zawartą we krwi hemoglobinę.

 • Laser Aleksandrytowy – laser epilacyjny, który praktycznie bezboleśnie usuwa zbędne owłosienie. Jest wyposażony w system chłodzący, który ochrania skórę i znieczula ją w trakcie trwania zabiegu.

 • Laser  Er:Yag – laser frakcyjny, którego działanie polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry bez naruszenia tkanek otaczających. Stosowany m.in. w celu odmłodzenia skóry, wygładzenia zmarszczek, likwidacji blizn oraz redukcji przebarwień.

 • Laser CO2 – system laserowy umożliwiający m.in. wygładzenie blizn, likwidację rozszerzonych porów i zmarszczek, a także resurfacing skóry.

 • IPL – system bazujący na impulsywnym źródle światła. Jego działanie aktywizuje produkcję kolagenu, wygładza zmarszczki, niszczy włoski, a także usuwa zmiany naczyniowe, rumieniowe i pigmentacyjne.

 • Endermologia LPG – masaż podciśnieniowy wykonywany przy użyciu specjalnej głowicy, przeprowadzany w celu wymodelowania sylwetki. Jego zadaniem jest rozbicie lokalnych złogów tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i ćwiczenia. Endermologia LPG cechuje się skutecznością w redukcji cellulitu, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz przywraca jej koloryt, jak również poprawia krążenie i usprawnia przepływ limfy. Zabieg ten w połączeniu z aktywnością fizyczną, odpowiednią dietą może przynieść spektakularne efekty.

 • Plasma IQ – najnowszej generacji urządzenie wykorzystywana do niechirurgicznego liftingu. Jej działanie polega na wytwarzaniu kontrolowanej mikro wiązki plazmy, przy użyciu której odparowuje się naskórek, uzyskując rezultat obkurczenia skóry. Technologia urządzenia umożliwia stymulację procesu przebudowy zmienionej chorobowo skóry bez naruszania jej ciągłości. Zabieg z użyciem plazmy jest bezinwazyjny, można go wykonywać na każdym fototypie skóry. Jest alternatywą procedury chirurgicznej – blefaroplastyki. Urządzenie plasma IQ sprawdza się również doskonale w spłycaniu zmarszczek tj. „kurze łapki” czy „zmarszczki palacza”.

 • Infuzja tlenowa – zabieg przeprowadzany metodą bezdotykową, z użyciem tlenu (pod wysokim ciśnieniem) wtłaczającego odpowiednio dobrane substancje aktywne do skóry. W infuzji tlenowej wykorzystuje się produkty zawierające m.in. kwas hialuronowy (poprawa kondycji skóry, jej nawilżenia, jędrności i elastyczności) czy witaminę C (wygładzanie skóry, uszczelnianie naczyń krwionośnych, rozjaśnianie przebarwień). Zabieg cechuje się natychmiastowym działaniem, jest bezpieczny, umożliwia zachowanie wysokiego stopnia higieny.

 • Karboksyterapia – zabieg polega na podskórnym bądź śródskórnym podaniu niewielkich dawek dwutlenku węgla (czysty medyczny CO2) w dowolny obszar twarzy lub ciała pacjenta. Sposób podania jest uzależniony od oczekiwań pacjenta – chęci poprawy wyglądu bądź ukrwienia skóry. Gaz wprowadza się przy pomocy cienkiej igły, jego podanie stymuluje proces przebudowy uszkodzonych lub zwiotczałych tkanek skóry lub rozbicie złogów tłuszczowych.

 • Mikrodermabrazja – zabieg poprawiający jakość skóry poprzez mechaniczne ścieranie naskórka. Do najczęściej stosowanych metod należy mikrodermabrazja diamentowa, w której warstwa naskórka jest ścierana przy użyciu głowic o różnej wielkości, pokrytych naturalnymi kryształkami diamentu. Efektem zabiegu jest stymulacja tworzenia się nowych komórek w warstwie podstawnej oraz regeneracja skóry.

 • Peeling kawitacyjny – zabieg kosmetyczny polegający na oczyszczaniu skóry przy wykorzystaniu tzw. kawitacji. W jego trakcie martwe komórki oraz zwapnienia ulegają rozbiciu pod wpływem drgań ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości. W rezultacie zabiegu ulega poprawie krążenie krwi oraz jakość skóry. Peeling kawitacyjny można wykonywać na skórze trądzikowej, tłustej, wymagającej oczyszczenia, jak również u osób z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami i zaskórniakami.


Udogodnienia dla pacjentów

Komfort i zadowolenie pacjentów stanowią dla nas priorytet, dlatego wyposażyliśmy klinikę w szereg udogodnień.

 • obsługa klientów zagranicznych – aby ułatwić komunikację z klientem zagranicznym, nasz personel posługuje się językiem angielskim,

 • honorujemy płatności kartą,

 • komfortowa poczekalnia – nasi pacjenci na porady specjalistyczne lub zabiegi oczekują w przestronnej, gustownie urządzonej poczekalni,

 • kilka specjalizacji w jednym miejscu.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Lea Clinic w Krakowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  150
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  wraz z USG Doppler - 2 nogi
  220
  Konsultacja dermatologiczna
  konsultacja z badaniem skóry głowy - 250 zł
  Dermatoksopia do 5 zmian (razem z konsultacją lekarską)
  150 PLN
  Dermatoskopia powyżej 5 zmian (razem z konsultacją lekarską)
  200 PLN
  180
  Konsultacja kosmetologiczna
  konsultacja bezpłatna
  bezpłatnie
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  konsultacja bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu w tym samym dniu
  150
  Konsultacja w zakresie leczenia otyłości
  200
 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Lea Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 194 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,6
/ 10
Znakomita
194 ocen z 4 źródeł
4,7 / 5  (6 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,8 / 5  (21 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (21 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (146 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Klinka Lea Clinic specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, dermatologii i medycynie estetycznej. Oferuje szeroki zakres usług w poprawie kondycji skóry, leczeniu jej chorób i odmładzaniu. Placówka dysponuje profesjonalnym sprzętem. Klienci, których umawiam do placówki nie mogą nachwalić się personelu Kliniki. Zgodnie z informacjami jakie otrzymuję to klientów urzeka ogromne zaangażowanie, umiejętności, precyzja i dokładność podczas wykonywania zabiegu, a także chęć niesienia pomocy i cierpliwość w stosunku do pacjentów. Ponadto w Klinice panuje bardzo miła atmosfera, pacjent nie czuje skrępowania z powodu swojego problemu." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

4,0
Polecam tą klinikę
Jaroslaw , 21 listopada 2017
4,0 - Jaroslaw
Profesjonalizm i swobodna atmosfera
Dotyczy: 
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (listopad 2017)
Lekarz: 
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka
 
Szczegóły
5,0
Troska o pacjenta
Lesław , 10 grudnia 2020
5,0 - Lesław
Klinika działa profesjonalnie i bez zarzutu.
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (listopad 2020)
Lekarz: 
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka
 
Szczegóły
5,0
Peny profesionalizm👍
Elżbieta , 22 sierpnia 2018
5,0 - Elżbieta
Pełny profesionalizm miła obsuga
Dotyczy: 
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (sierpień 2018)
Lekarz: 
dr n. med. Jerzy Krzywoń
 
Szczegóły
4,0
Idealne miejsce na zabieg
Jarosław , 27 kwietnia 2018
4,0 - Jarosław
Atmosfera, spokój chirurga przeprowadzajacego zabieg.
Zabieg: 
Leczenie żylaków nóg (kwiecień 2018)
Lekarz: 
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka
 
Szczegóły
5,0
O
Tomek , 30 sierpnia 2018
5,0 - Tomek
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (sierpień 2018)
Lekarz: 
dr n. med. Jerzy Krzywoń
 
Szczegóły
5,0
Magdalena , 1 czerwca 2017
5,0 - Magdalena
Dotyczy: 
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (maj 2017)
Lekarz: 
lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka
 
Szczegóły

Zespół

Zespół medyczny Lea Clinic to grupa profesjonalistów, dla których praca jest wielką pasją. Zabiegi, konsultacje oraz terapie z zakresu dermatologii wykonują u nas: dr n. med. Justyna Kostyra-Grabowska, dr n. med. Marta Janowska oraz lek. Agnieszka Bronikowska. Chirurgią ogólną  zajmuje się lek. Łukasz Bobrzyński, a chirurgią naczyniową lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka, natomiast zabiegami medycyny estetycznej – lek. Łukasz Ordynowski. 

Do zespołu należy także kosmetolog mgr Magda Barnaś .

Lek. Karolina Kozicka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwsze doświadczenia zdobywała w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie medycyny este... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Dr n. med. Marta Janowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2010 roku otrzymała dyplom i tytuł lekarza. Należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Świadoma ciągle rozszerzającego si... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Agnieszka Bronikowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Lek. Agnieszka Bronikowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskała w 2007 roku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła, między innymi, w Katedrze i... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Lek. Agnieszka Rewera pracuje w zawodzie lekarza od 2011 roku, kiedy uzyskała dyplom ukończenia studiów. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Doktor należy do  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. N... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Dr n. med. Łukasz Bobrzyński dyplom i tytuł lekarza otrzymał w 2002 roku, natomiast specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej ukończył w 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobył między innymi pracując w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastrol... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

lek. Bogumił Koncewicz-Żyłka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

9,3 / 10

Lek. med. Bogumił Koncewicz- Żyłka jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom i tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1998 roku. II stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskał w 2007 roku, a dwa lata później podjął... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

dr n. med. Jerzy Krzywoń

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

9,0 / 10

Dr n. med. Jerzy Krzywoń w 1995 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1999 roku przystąpił do egzaminu, uzyskując I stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Kolejnym krokiem w... więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Lea Clinic.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 19:00)

Adres placówki

Lea Clinic
ul. Św. Tomasza 30 lok. 3
31-027 Kraków

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-19:00
 • wtorek10:00-19:00
 • środa10:00-19:00
 • czwartek10:00-19:00
 • piątek10:00-19:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Lea Clinic znajduje się w Krakowie, przy jednej z ulic Starego Miasta, zaledwie 400 m od Rynku Głównego. Ze względu na strefę ograniczonego parkowania w tej okolicy osobom posiadającym własny samochód polecamy skorzystanie ze znajdującego się ok. 230 metrów od kliniki parkingu na Placu Świętego Ducha oraz z miejsc parkingowych znajdujących się przy zbiegu ulic Westerplatte i Mikołaja Kopernika (budynek PTTK). Od najbliższego przystanku autobusowego Poczta Główna dzieli nas parominutowy spacer. W sąsiedztwie znajduje się również dworzec PKS oraz PKP.


Najczęstsze pytania o placówkę Lea Clinic

 • Jak oceniana jest placówka Lea Clinic?

  Placówka Lea Clinic została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 194 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Lea Clinic w Krakowie?

  Placówka Lea Clinic z Krakowa posiada w cenniku usług 218 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia ogólna , dermatologia , leczenie łysienia , chirurgia naczyniowa i flebologia oraz medycyna estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Lea Clinic?

  Lea Clinic znajduje się w Krakowie, Kraków, ul. Św. Tomasza 30 lok. 3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 46 34

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Lea Clinic?

  Placówka Lea Clinic z Krakowa otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 19:00, we wtorki od 10:00 do 19:00, w środy od 10:00 do 19:00, w czwartki od 10:00 do 19:00, a w piątki od 10:00 do 19:00. W weekend placówka jest zamknięta.