O specjaliście

Lek. med. Masaoud Sousak jest absolwentem Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, którą ukończył w 1996 roku. Cztery lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, a w 2006 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w tej dziedzinie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.
Doktor Sousak ukończył również podyplomowe studia z Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i kursach dotyczących nowoczesnych procedur chirurgicznych. Na swoim koncie ma wiele certyfikatów potwierdzających zdobyte w trakcie szkoleń i warsztatów umiejętności, m. in. z zakresu „Zaawansowanych procedur laparoskopowych w chirurgii onkologicznej”, „Ultrasonografii Jamy Brzusznej”, „Nowoczesnych technik elektrochirurgicznych” oraz wielu innych.
Doktor Masaoud Sousak bierze także czynny udział w konferencjach i sympozjach naukowych organizowanych dla lekarzy chirurgów.

Doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw w Szpitalu Powiatowym im. Jana Biziela w Bydgoszczy, gdzie pracował jako lekarz stażysta. Później pracował na Oddziałach Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Mogilnie i Żninie, a także w Regionalnym Zespole Opieki Paliatywnej w Bydgoszczy.

Obecnie lek. med. Masaoud Sousak pracuje w Pałuckim Centrum Zdrowia w Żninie oraz sprawuje funkcję Orzecznika w powiatowym zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Prowadzi również prywatny gabinet chirurgiczny.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Sousak

Lek. med. Masaoud Sousak udziela porad i konsultacji oraz wykonuje szereg zabiegów chirurgicznych. Wśród oferowanych przez niego procedur znajdują się drobne zabiegi chirurgiczne wykonywane w znieczuleniu miejscowym, w tym wycinanie zmian skórnych, barwnikowych i brodawek (także w obszarze narządów płciowych) oraz nacinanie zmian ropnych czy usuwanie płytki paznokciowej.

Lek. med. Masaoud Sousak podejmuje się także leczenia pacjentów z niewydolnością żył metodą skleroterapii, pomaga w leczeniu owrzodzeń i obrzęków, a także wykonuje zabiegi proktologiczne. Przeprowadza konsultacje i kwalifikacje do zabiegów operacyjnych oraz pomaga pacjentom cierpiącym z powodu stopy cukrzycowej czy też borykającym się z problemami alkoholowymi, oferując wszycie Esperalu albo terapię doustną. Doktor Sousak wykonuje również procedury urologiczne, w tym plastykę krótkiego wędzidełka, usuwanie wodniaków jąder oraz najczęstszej patologii napletka – stulejki.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Masaoud Sousak, wraz z cennikiem usług.

Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, Żnin

Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

Żnin, ul. Aliantów 14A
lek. Masaoud Sousak
lek. Masaoud Sousak
Umów wizytę w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak:
 • Terapie uzależnień

  Leczenie alkoholizmu
  Wszycie Esperalu
  Konsultacja chirurgiczna u lek. Masaoud Sousak • 200
  900
 • Konsultacje

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Diagnostyka i badania

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…