Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt w Łodzi (180 km od Bydgoszczy) w cenie 6500 zł lub w Centrum Medyczne MML w Warszawie (224 km od Bydgoszczy) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 7500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 3 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 6500 zł w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt, najwyższa to 10300 zł, natomiast średni koszt to 8100 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…