Laparoskopowe leczenie otyłości Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą laparoskopowe leczenie otyłości, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Laparoskopowe leczenie otyłości można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (229 km od Bydgoszczy) w cenie 22000 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (143 km od Bydgoszczy) gdzie cena za laparoskopowe leczenie otyłości wynosi 33500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Bydgoszczy na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 22000 zł za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 33500 zł (rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo).

Ile kosztuje laparoskopowe leczenie otyłości w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Bydgoszczy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laparoskopowe leczenie otyłości najbliżej Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny laparoskopowe leczenie otyłości w innych miastach.

Więcej na temat laparoskopowe leczenie otyłości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…