Laserowe usuwanie zmian skórnych Bydgoszcz

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

Laserowe usuwanie zmian skórnych Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 100 zł za rumień - leczenie laserem natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 500 zł (włókniaki - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmian skórnych w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Zmiany skórne, pomimo, iż statystycznie częściej pojawiają się w drugiej dekadzie życia są wrodzonymi nieprawidłowościami skóry, które z problemu estetycznego mogą prowadzić do rozwoju nowotworu. Odpowiedni dobór metody usunięcia zmiany powinien być poprzedzony badaniem dermatoskopowym – nieinwazyjną metodą diagnostyki dermatologicznej, która służy m.in. do oceny znamion barwnikowych i brodawek oraz do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego.

Skóra naszą wizytówką – gdzie i jak leczyć?

W gabinecie Fenomed odparowanie laserem zmian skórnych w postaci brodawek lub włókniaków  przeprowadza kierownik Gabinetu Dermatochirurgii, specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii – dr Paweł Skory. Z praktyką prywatną od 1997 r., specjalizuje się ponadto w zakresie dermatologii estetycznej i laserowej, onkologii skóry oraz terapii fotodynamicznej. W cenie konsultacji, gabinet realizuje badanie dermatoskopowe znamion (pieprzyków). Pozostała diagnostyka, w tym m.in. komputerowa analiza obrazu dermatoskopowego znamion barwnikowych objęta jest cennikiem z możliwością rozliczenia w systemie ratalnym Santander.

Dermest to Gabinet Dermatologii Ogólnej Estetycznej i Laserowej zlokalizowany na bydgoskich Bielawach, gdzie laserem Fraxel usuniemy guzki, żółtaki powiek jak również torbiele naskórkowe. Zabieg przeprowadza członek i założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, który specjalizuje się w technikach laserowych i IPL – dr n. med. Sławomir Urbanowski. Zabiegi laserowe uwzględniają także usuwanie zmian naczyniowych przy użyciu urządzenia Vasculight Elite. W zakresie diagnostyki, oprócz dermatoskopii komputerowej, gabinet korzysta z Systemu MoleMate, który pozwala oceniać zmiany skórne do 2mm w głąb skóry.

Brodawek łojotokowych, płaskich czy wirusowych pozbędziemy się takżę w Szpitalu Eskulap w Osielsku, gdzie specjalista dermatologii, dr n.med. Ewa Krzyżyńska-Malinowska, korzysta z urządzeń Fotona SP-Dynamis oraz QX-max. Oprócz leczenia znamion, oferuje także zabieg laseroterapii naczyniaków i malformacji naczyniowych, jako część innowacyjnych metod leczenia z zakresu flebologii i medycyny estetycznej. Szpital rozpoczął swoją działalność na początku lat 90. XX w. i specjalizuje się w chirurgii naczyń oraz kardiologii.

Chirurgiczne oraz laserowe usuwanie zmian skórnych posiada w swojej ofercie Gabinet Skin Flower. Kurzajek i tzw. pieprzyków pozbędziemy się tu chirurgicznym laserem CO2. Do usuwania zmian naczyniowych na twarzy, dekolcie i nogach, gabinet wykorzystuje laser neodymowo-jagowy (Nd YAG) o długościach fal 532 i 1064 nm. Oprócz leczenia zmian, realizowana jest tu bezpieczna metoda fotoodmładzania oraz  terapia redukcji teleangiektazji opartej o technologię IPL E light.

Bezkrwawe i aseptyczne zabiegi usuwania m.in. ziarniaków, naczyniaków oraz nerwiakowłókniaków  z zastosowaniem lasera CO2, przeprowadza twórca i założyciel Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl, specjalista chirurg, dr Marcin Bieńkowski, który jest członkiem m.in. Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). Posiada Certyfikat z uczestnictwa w szkoleniu z zakresu: „Dermatoskopii”. Poza dermatochirurgią, klinika od 2011 r. realizuje ponadto innowacyjne terapie laserowe z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, a swoje procedury praktykuje także w drugiej klinice, w Częstochowie. 

Laser diodowy DioLite amerykańskiej firmy Iridex likwiduje niedoskonałości naczyniopochodne oraz barwnikowe w Laser Studio 4, które swoją siedzibę ma w Galerii Pomorskiej.  Studio należy do sieci salonów urody, specjalizującej się w zabiegach laserowych, od 2004 r. likwidując także naczyniaki płaskie, jamiste czy starcze. Gęstą sieć naczyniowych pająków zamkniemy w gabinecie w ciągu kilku sesji, a zabiegi obejmują górne i dolne partie ciała, włącznie z plecami oraz ramionami.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmian skórnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…