Podcięcie wędzidełka prącia Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą podcięcie wędzidełka prącia, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Podcięcie wędzidełka prącia można przeprowadzić m.in. w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Żnin (36 km od Bydgoszczy) w cenie 500 zł. W wymienionej placówce podcięcie wędzidełka prącia wykonuje chirurg ogólny. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Podcięcie wędzidełka prącia w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Wędzidełko napletkowe to cienki fałd skórny, który przebiega pomiędzy dolną powierzchnią żołędzi a dolnym brzegiem napletka i w prawidłowych warunkach możliwe jest swobodne jego zsuwanie poza rowek zażołędny. W przypadku zbyt krótkiego wędzidełka dochodzi do bolesnego ograniczenia ruchomości napletka, szczególnie podczas aktywności seksualnej. Jeśli wada nie jest wrodzona, schorzenie może być skutkiem stanu zapalnego lub uraz penisa i wymaga konsultacji urologicznej. Leczenie krótkiego wędzidełka napletkowego wiąże się z plastycznym wydłużeniem wędzidełka poprzez jego nacięcie i ponowne zszycie. 

Podcięcie krótkiego wędzidełka napletka – zabieg w Bydgoszczy

Podcięcie oraz wydłużenie krótkiego wędzidełka napletka to oferta Kliniki Wident, realizowana w ramach Chirurgii dziecięcej. Jednostka oferuje leczenie operacyjne oraz opiekę pooperacyjną w pełnym zakresie chirurgii dziecięcej i urologii w trybie jednodniowym. Opieka medyczna obejmuje dzieci i młodzież w wieku 3-18 lat, a usługi realizowane są metodami klasycznymi oraz endoskopowymi. Oprócz plastyki wędzidełka, zakres oferty urologicznej stanowi plastyka naprawcza prącia, spodziectwo żołędziowe i rowkowe, operacja stulejki oraz odklejenie napletka.

Zabiegowe leczenie stulejki oraz wydłużenie krótkiego wędzidełka napletka to oferta zabiegów, realizowanych w ramach chirurgii dziecięcej w Centrum Medycznym Gizińscy. Działalność jednostki obejmuje diagnostykę, leczenie chirurgiczne i zachowawcze chorób oraz wad wrodzonych u dzieci do ukończenia 18 roku życia. Świadczenia z zakresu urologii uwzględniają również plastykę naprawczą prącia (każdy etap), odklejanie napletka, a ponadto leczenie wnętrostwa i spodziectwa. Zabiegi wykonywane są w ramach Chirurgii Jednego Dnia.

Podcięcie wędzidełka prącia laserem, usunięcie stulejki laserem czy obrzezanie to zakres usług, jakie realizuje lek. med. Wiesław Jaskulski, urolog, specjalista chirurgii ogólnej i seksuolog. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej w ramach Prywatnego Gabinetu Urologicznego świadczy szeroki wachlarz klasycznych, endoskopowych lub małoinwazyjnych zabiegów z użyciem lasera, które obejmują leczenie chorób i schorzeń narządów płciowych dzieci i dorosłych. Wszystkie zabiegi poprzedza dedykowana konsultacja.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…