Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (188 km od Bydgoszczy) w cenie 31000 zł lub w Szpital Certus w Poznaniu (112 km od Bydgoszczy) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 32600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 2 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 31000 zł w Szpital Specjalistyczny Brzeziny, najwyższa to 32600 zł, natomiast średni koszt to 31800 zł.

Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…