Operacja usunięcia prostaty Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje prostaty, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Leczenie i operacje prostaty można przeprowadzić m.in. w Przychodnie Lekarskie Hipokrates w Toruniu (41 km od Bydgoszczy) w cenie 5000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje prostaty najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje prostaty najbliżej Bydgoszczy na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za operacja nacięcia prostaty TUIP natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 6000 zł (operacja usunięcia prostaty TURP).

Ile kosztuje leczenie i operacje prostaty w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje prostaty najbliżej Bydgoszczy:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje prostaty najbliżej Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje prostaty w innych miastach.

Leczenie i operacje prostaty w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Prostata, zwana inaczej gruczołem krokowym lub sterczem, naturalnie występuje w układzie moczowo-rozrodczym każdego mężczyzny. Może jednak nastąpić jej niepokojące powiększenie, które wymaga leczenia. Wśród objawów, świadczących o rozroście gruczołu krokowego, można wymienić problemy z oddawaniem moczu, mające różną postać (np. trudności w rozpoczęciu mikcji, gwałtowne parcia na pęcherz czy ból w trakcie oddawania moczu) oraz występowanie w moczu śladowych ilości krwi.

Usunięcie prostaty w bydgoskich placówkach urologicznych

Operacyjne leczenie prostaty przeprowadzić można na Oddziale Urologii Laparoskopowej, Ogólnej i Onkologicznej mieszczącym się w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy. W leczeniu prostaty stosowana jest tutaj nowoczesna laparoskopowa radykalna prostatektomia. Ponadto przeprowadzane są tutaj zabiegi endoskopowe z zakresu elektroresekcji przezcewkowej, laserowej ablacji stercza, zabiegów PCNL i URS a także litotrypsji oraz litolapaksji. Przez zabiegami pacjent kierowany jest tutaj na specjalistyczną diagnostykę, obejmującą badania ultrasonograficzne i urodynamiczne. Placówka ta, oprócz leczenia rozrostu gruczołu krokowego, zajmuje się także leczeniem nowotworów pęcherza moczowego oraz nietrzymania moczu u mężczyzn i kobiet.

Leczenie i operacje prostaty oferowane są również przez Klinikę Urologii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Placówka ta specjalizuje się nie tylko w leczeniu prostaty, ale także w leczeniu nowotworów pęcherza moczowego, nerek i nadnerczy oraz jąder i prącia. Wśród przeprowadzanych tutaj zabiegów leczących prostatę można wymienić laparoskopową prostatektomię radykalną (z dostępu zaotrzewnowego lub przezbrzusznego), endoskopową przezcewkową elektroresekcję prostaty (TURP w przypadku łagodnego rozrostu gruczołu krokowego) oraz endoskopowe przezcewkowe nacięcie prostaty (TUIP - również przy łagodnym rozroście prostaty).

Leczenie gruczołu krokowego należy także do usług urologicznych, w których specjalizuje się lek. med. Wiesław Jaskulski, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1985 roku) oraz urolog (specjalizacja II stopnia w 1990 roku), przyjmujący swoich pacjentów na terenie Bydgoszczy. Posiada doświadczenie urologiczne, zdobyte w Klinice Urologii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy oraz na Oddziale Klinicznym Urologii i Onkologii Urologicznej 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy. Lekarz ten przeprowadza w swoim gabinecie test nowotworu prostaty, leczy prostatę w sposób zachowawczy oraz wykonuje zabiegi małoinwazyjne z zakresu laserowego usunięcia stulejki, krótkiego wędzidełka oraz wodniaka jądra.

Więcej na temat leczenie i operacje prostaty

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…