Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Bydgoszcz i okolice

Bezpośrednio w Bydgoszczy nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Bydgoszczy. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny Komorowice (244 km od Bydgoszczy) w cenie 20500 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (188 km od Bydgoszczy) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 19000 zł. W wymienionej placówce endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

Brzeziny, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 6 (188 km od Bydgoszczy)
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  1054 opinii
  • Endoproteza stawu biodrowego od 19000 zł
lek. Marcin Cabaj

lek. Marcin Cabaj

ortopeda, traumatolog

Planujesz endoprotezoplastykę całkowitą stawu biodrowego, a nie wiesz czego się spodziewać? Obejrzyj nasz film Patient Experience, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez całą procedurę - od konsultacji, po wyjście ze szpitala!

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja ortopedycznazadzwoń

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Bydgoszczy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 8 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 16000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 24900 zł, natomiast średni koszt to 20214 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Bydgoszczy:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…